Zažite zábavné parky Dubaja

CK SATUR - 24.09.2019

Niekoho Dubaj láka výhodným shoppingovým rajom, iný chce vidieť najveľkolepejšie dubajské hotely, obdivovať skvosty tamojšej architektúry alebo sa vyviezť na najvyššiu vežu sveta Burj Khalifa, promenádovať sa po umelo vytvorenom Palmovom ostrove či zapózovať si pred najväčšou tancujúcou fontánou na svete. 

Čo tak spakovať to všetko do jedného kufra, pribaliť k tomu deti a o zábavu máte postarané všetci. Stavte sa - v dubajskom Legolande, vo vodnom Lego parku či vo filmovej ríši rozprávok Motiongate sa nik nenudí ani sekundu! Navyše, ako naši klienti máte možnosť využiť zľavu na vstupenky do uvedených parkov a pri ubytovaní vo vybraných hoteloch v Dubaji, aj transfer do parkov zdarma.

Motiongate

V Dubaji, najlákavejšom a najpopulárnejšom emiráte Blízkeho východu, je všetko možné. Aj to, že tri najväčšie hollywoodske štúdiá (DreamWorks, LionsGate, Columbia), v ktorých vznikli tie najväčšie detské a tínedžerské animované trháky, sa spojili, aby do zábavného parku Motiongate pozvali svoje najväčšie hviezdy: princeznú Fionu a Šmolinku, ale samozrejme aj všetkých ostatných Šmolkov, štvoricu zvieracích kamarátov (zebričku, leva, hrošicu a žirafu) z filmu Madagaskar, nemotorného Po z Kung-Fu Panda, knieža Drakulu z Hotela Transylvania i jeho vtipnú dcéru, ale aj zlého černokňažníka Gargamela a mnoho, mnoho ďalších... Pamätáte si Black Beauty, Čiernu krásku, to nezničiteľné auto, ktoré zostrojil geniálny Kato z filmu Zelený sršeň? Nech sa páči, nastúpte, na túto jazdu určite len tak ľahko nezabudnete! A to nehovoríme o 58-metrovej veži, ktorá vás vystrelí ku hviezdam, tesne-tesne, keď vás budú už-už doháňať potvory zo Zombielandu. Ďalšie bojové úlohy? Môžete sa stať krotiteľmi duchov a s parťákmi zachrániť New York pred apokalypsou, zomlieť na fašírky nepriateľov v stovky rokov trvajúcej bitke upírov s lakynmi, ako v seriáli Underworld, alebo tvrdo bojovať o prežitie po boku svojej obľúbenej hrdinky Katniss... Menšie deti pozvú do svojich veselých príbytkov modrí Šmolkovia a všetci spolu sa môžete vyblázniť na tanečnej hip-hopovej show či v 4D kine. Summa summarum: Čaká na vás dokopy 13 filmov a ich hrdinovia, vyše 40 atrakcií od vystreľovacej veže cez
interaktívne hry až po tanečnú show.

Zábavné parky Dubaja4Postavičky z troch hollywoodskych štúdií na jednom mieste. Foto: archv CK SATUR

Legoland

Lego kocky všade, kam siahnete a kam až vaše oko dovidí! Nad tým množstvom najvšakovakejších modelov z lega zostáva rozum stáť a ruku k dielu môžu priložiť aj vaše deti. A to doslova, lebo z Lego továrne si každý malý lego maniak môže zmajstrovať svoju vlastnú lego kocku! V Lego mestečku si decká zajazdia na lego autách a dostanú aj svoj prvý vodičský preukaz a komu sa bude máliť, ten nech vyhupne na chrbát draka, pozor, treba sa pevne pripútať, lebo poletíte rýchlosťou až 60 km, smer stredoveký hrad a jeho tajomstvá! V Minilande sa zasa vyšantili lego architekti - z 20 miliónov kociek postavili úžasnú panorámu Dubaja s jeho najznámejšími mrakodrapmi a ďalšími atrakciami, vrátane krytého lyžiarskeho strediska, a všetko sa to pohybuje, jazdí, svieti, bliká trúbi... Summa summarum: Čaká na vás dokopy 15.000 lego modelov, postavených z viac ako 60 miliónov lego kociek. Plus lego obchod, najväčší na Blízkom východe!

Dračia dráha v legolande v dubajiAtrakcie z lega, kolotoče a húsenkové dráhy nájdet v dubajskom Legolande. Foto: archív CK SATUR

Legoland Water Park

Z toľkých zážitkov treba deckám schladiť hlavu, a tak šup s nimi do vodného Legoland aquaparku, kde na nich čaká ďalšia porcia nezabudnuteľnej zábavy: vodné šmykľavky, tobogány, divoká rieka, na ktorej sa dá raftovať, vodné safari, jedinečná atrakcia Build-A-Raft a malí vodní stavitelia si môžu zložiť lodičku z lega a hneď ju aj otestovať, kam až dokáže zaplávať. Špeciálne navrhnutý park pre rodiny s deťmi od 2 do 12 rokov má aj časť vyhradenú pre malých návštevníkov, kde hrajú prím väčšie Duplo kocky. Summa sumarum: Čaká na vás dokopy 20 lego šmykľaviek a iných vodných atrakcií, v ktorých prúdi, klokotá a vystrekuje vyše 4 milióny litrov vody.

Tipy na ubytovanie v Dubaji

Dukes The Palm 5* - Ak si predstavíte slávny Palmový ostrov, tak plážový hotel Dukes Dubai s úžasným výhľadom na panorámu mesta, vyrastá priamo z jeho kmeňa. Ak milujete všetko britské, britský štýl, jeho nadčasovú eleganciu so štipkou „posh“ elegancie, potom je to pre vás tá správna adresa. Dubajský Dukes je mladšou sestrou prestížneho londýnskeho hotela Dukes London.


Atlantis The Palm 5* - Fotografiu tohto ikonického hotela inšpirovaného legendou o bájnej Atlantíde nájdete snáď v každom propagačnom materiáli o Dubaji. Atlantis je korunou Palmového ostrova s vlastným aquaparkom a svetom akvárií The Lost Chambers, ktorí chodia obdivovať všetci návštevníci Dubaja.


Al Naseem Madinat Jumeirah 5* - Patrí do rodiny Jumeirah Hotels and Resorts, jednej z najprestížnejších hotelových sietí v Dubaji. Jeho apartmány ponúkajú prekrásny výhľad na slávnu „dubajskú plachetnicu“, najvyšší hotel sveta Burj al Arab. Hotelovému rezortu sa hovorí aj „dubajské Benátky“, keďže sa v ňom môžete plaviť na tradičných drevených lodičkách spleťou vodných kanálov.

Zábavné parky Dubaja5Hotely v Dubaji pripomínajú paláce. Foto: archív CK SATUR

Nezabudnite,ko naši klienti máte možnosť využiť zľavu na vstupenky do uvedených parkov a pri ubytovaní vo vybraných hoteloch v Dubaji, aj transfer do parkov zdarma. Zároveň, ak si vyberiete dovolenku do 31.10.2019, môžete využiť first moment zľavy až do 35%.

Viac info o destinácii Dubaj

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands