Víkendové wellness pobyty v x-bionic® sphere: Na svoje si prídu rodiny s deťmi i páry

CK SATUR - 14.09.2020

Len pár kilometrov od Bratislavy sa rozprestiera areál, ktorý očarí svojou rozlohou a najmä kvalitou ponúkaných služieb s nádychom exkluzivity. Doprajte si víkendový wellness oddych v x-bionic®  sphere.

V spolupráci s päťhviezdičkovým rezortom x-bionic® sphere sme, po úspešnej letnej sezóne, vďaka ktorej ste dovolenkovali ako pri mori na Slovensku s animátormi, pripravili aj víkendové wellness pobyty – páry i rodiny s deťmi zbystrite pozornosť.

Užite si wellness víkend s rodinou a animátormi

Áno je tu september a s ním aj začiatok všetkých školských povinností. Prázdniny a dovolenky v nedohľadne, ale prečo si nespestriť aspoň víkendy? O deti sa postarajú 3 animátori rodinného klubu Planet Fun, ktorých ste mohli v rezorte zažiť už v lete a vy môžete vypnúť a oddýchnuť si v špičkovom wellnesse. Na deti čaká množstvo aktivít počas dňa – tvorivé dielničky, maľovanie na tvár, šantenie v aquaparku, ale aj večerné mini disco, show Milujem Slovensku a/alebo kino (1x vstup do Tuli® Cinema v cene).


Ako prebiehali animácie v lete? Pozrite sa v našej galérii.


Súčasťou bohatého animačného programu bude aj športová akadémia plávania. Prebiehať bude na vnútornom 25 metrovom bazéne. Deti tak budú mať možnosť zlepšiť techniku plávania a absolvovať preteky, prípadne sa plávať naučia. Okrem plaveckého bazénu sa môžete tešiť aj na prieplavový bazén, vnútorné tobogany a vnútorný detský bazén. A chýbať nebude ani adrenalínová vodná atrakcie Aquatic Ninja. Okrem zábavy vo vode, na deti čaká aj Multifunkčné náučné ihrisko AdventureLand, ktoré sa rozprestiera na ploche 19 000 m2.

 Animátori s deťmi
Športová akadémia plávania nebude chýbať. Foto: archív CK SATUR

Ak si pobyt kúpite do 30. septembra získate zdarma aj možnosť tzv. early check-in a late check-out. V praxi to znamená, že sa vám pobyt o niečo predĺži -  v piatok sa môžete ubytovať už od 13:00h a v nedeľu opúšťať rezort po 16:00h a počas tohto času využívať všetky zariadenia a služby hotela. Ubytovaní budete na moderne zariadených rodinných izbách s 4 pevnými lôžkami a 2 deti do 13 rokov majú pobyt v rezorte zadarmo.

Oddýchnuť si v rezorte x-bionic® sphere môžete počas víkendov do septembra do novembra, ako aj počas jesenných prázdnin (28.10. – 1.11.). Pričom na tento termín máme pre vás pripravené aj špeciálny Halloweensky program – pre podrobnosti sledujte náš web a sociálne siete.

Romantické zážitky počas wellnessu vo dvojici

Ako sme písali na svoje si určite prídu aj páry, ktoré hľadajú pokojnú atmosféru na oddych. Práve x-bionic® wellness sphere je dokonalé miesto pre obnovenie vašich fyzických a psychických síl po náročnom týždni. Wellness sa rozprestiera na ploche 750 m2  a je zariadené v modernom štýle, celý interiér má tvar kruhu a pôsobí luxusne. Maximálna kapacita je 40 návštevníkov, čo pri tak veľkom wellnese, zaručí každému požadovaný komfort a nerušený oddych. Navyše x-bionic® wellness sphere je bezplavková zóna (návštevník môže na zahalenie využiť plachtu) a vstup je povolený iba osobám starším ako 18 rokov. Hlučné deti vám zážitok z relaxu teda určite nepokazia.

Vybrať si tu môžete zo siedmich druhov sáun – prvá ázijská sauna na Slovensku, biosauna či exteriérová fínska sauna, parná sauna, infrasauna, soľná jaskyňa a parná bylinková sauna. K dispozícii je aj exteriérový ochladzujúci bazén, uvoľniť sa môžete v príjemnej atmosfére tepidária, troch víriviek, či kneippovho kúpeľa.

x-bionic® wellness sphere má v ponuke aj 20 typov masáží či telových procedúr a VIP miestnosť, v ktorej si môžeš užiť privátny zážitok pre dvoch so súkromnou vírivkou. V bare je možné osviežiť sa čerstvými šťavami, ovocnou limonádou či malým snackom. Určite odporúčame. 

Nechýbajú ani gastro zážitky

Od 17. septembra do 14. novembra sa v reštaurácii Golden Garden budú konať tradičné husacie hody. Vychutnať si tak budete môcť v peci do zlata prepečenú hus s lokšami a kváskovým chlebom pečeným priamo v reštaurácii. A čo by to bolo za husacinu bez vínka - na výber máte pripravenú jedinečnú zbierku vín. Pričom klienti našej cestovnej kancelárie môžu tento gastro zážitok počas pobytu absolvovať za zníženú cenu 39 € (oproti pôvodnej 49 €).

 Husacina v xbionicu
Tradičné jesenné husacie hody si môžete dopriať aj v reštaurácii Golden Garden v x-bionic® sphere. Foto: archív CK SATUR

Program si môžete osviežiť aj vďaka voľnému vstupu na viacero národných aj medzinárodných pretekov v skoku na koni, drezúre aj vo vytrvalostnej jazde:

Termín

Preteky

9. – 11.10.

M – SR Open

10. – 11.10.

2. Dressage Event

22. – 25. 10.

Winter Masters Series Indoor

30.10. – 01.11.

Winter Masters Series Open Indoor

12. – 15.11.

Winter Master Series Indoor

03. – 06.12.

Winter Master Series Indoor

 

 Preteky na koňoch v xbionicu
Exkluzívny program počas vybraných víkendov - vstup na preteky v cene. Foto: archív CK SATUR

Nezabudnite, že za pobyty na Slovensku môžete platiť aj rekreačnými poukazmi Edenred, DOXX, Callio Gastro. Ako? Prečítajte si v článku Najčastejšie otázky k rekreačným poukazom.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR