Valentínsky pobyt s nabitým programom v 5* x-bionic sphere

CK SATUR - 26.01.2022

Oslávte svojho Valentína nečakaným spôsobom s romantickými nápadmi a nabitým programom v jedinečnom päťhviezdičkovom hoteli x-bionic sphere v Šamoríne.

Či už túžite po malebnom, útulnom alebo bohémskom prostredí, jedna vec je istá: Rezort x-bionic sphere 5* je pre milovníkov nielen romantiky, ale aj perfektného programu ako stvorený. Keďže Valentín 2022 je za rohom, je najvyšší čas si naplánovať váš špeciálny víkend do jedného z najobľúbenejších hotelov na Slovensku.

Legends Bar X-Bionic v Šamoríne.
Interiér hotela x-bionic sphere. Foto: CK SATUR

Dokonalý relax

Rezort x-bionic sphere 5* leží v pokojnej časti mesta Šamorín, 30 km od Bratislavy. Na ploche 1 000 000 m2 sa nachádza skoro 300 luxusných hotelových izieb, 4 reštaurácie, 2 bary, tréningové priestory pre 26 olympijských disciplín, najväčšie a najmodernejšie jazdecké centrum v Európe, ktoré milujú aj šejkovia, futbalový štadión, fantastická posilňovňa na 3 poschodiach, bazény a úžasné wellness centrum, ktoré rozhodne patrí k TOP wellness centrám na Slovensku.

Štýlové ubytovanie

Vyberte si z vkusne zariadených klimatizovaných izieb s manželskou posteľou a vydýchnite si na chvíľu v priestrannej obývačke (44 m2). Ak si potrpíte na výhľady, radi vám ponúkneme izbu s balkónom aj na vyššom poschodí alebo naopak na prízemí izbu s drevenou terasou, sedením a možnosťou rannej prechádzky po upravenej trávnetej záhrade.Táto izba na prízemí je tiež ideálna pre rodiny s deťmi, ktoré tak majú priamy vstup na obrovské ihrisko - Adventure Land. 

Junior Suite X-Bionic v Šamoríne.
Izba Junior suite v x-bionic sphere. Foto: CK SATUR

Bohatá kuchyňa

Raňajky a večere sa podávajú formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii Olym-Pick, ktorá ponúka široký výber jedál a nápojov podľa vlastného výberu, cestoviny vlastnej výroby na rôzne spôsoby, pravé talianske rizotá, chrumkavú pizzu, jedlá pripravované na lávovom grile, či medzinárodnú kuchyňu. Reštaurácia Olym-Pick je otvorená denne a vychutnáte si v nej čerstvé a chutné raňajky (0700 – 1000) a večere (1800 – 2100).

Reštaurácia Olym-Pic v x-bionic sphere. Foto: CK SATUR

TOP slovenské wellness

Rezort svojim hosťom ponúka 7 rôznych druhov sáun. Od unikátnej ázijskej, cez biosaunu, fínsku, parnú, infrasaunu, parnú bylinkovú saunu až po soľnú jaskyňu. Ku vášmu „znovuzrodeniu“ si môžete dopriať aj exteriérový ochladzujúci bazén alebo sa uvoľniť v príjemnej atmosfére tepidária, troch víriviek, či kneippovho kúpeľa. Vyberať si môžete z množstva rôznych masáží a procedúr.

K dispozícii je aj veľký 25 m vnútorný bazén s prekážkovou atrakciou Aquatic Ninja, detský interiérový bazén s 33 °C, prieplavový bazén s atrakciami (vodné chrliče, divoká rieka, vodné trysky) s 35 °C a vnútorné tobogany. Všetko navrhnuté pre maximálny športový výkon i kvalitný relax. 

Wellness X-Bionic v Šamoríne.
Wellness centrum. v x-bionic sphere. Foto: CK SATUR

Pobyt aj s kinom

Čo je ešte veľké plus pre x-bionic sphere je určite kino a nie hocijaké. Jedná sa o "tuli" kino s originálnym dizajnom, kde sa vám bude sedieť pohodlne a s fantastickou atmosférou, ktorú tento rezort dokáže vyčarovať na každom centimetri. A práve pri tomto Valentínskom programe máme pre vás aj premiéru filmu Vezmi si ma. Vstup do kina je navyše zahrnutý v cene pobytu.

Tuli cinema x-bionic shpere. Foto: CK SATUR

Valentínsky víkend

Váš romantický útek si môžete dopriať v termíne 11.2. – 13.2. 2022 a spolu s nezabudnuteľnými Valentínskymi zážitkami s wellness, kinom, animátormi Planet Fun a samozrejme s Valentínskou večerou. A v cene pobytu nájdete: 

 • polpenziu a bohatý výber jedál formou bufetových stolov
 • skorý príchod (check-in) od 11:00
 • neskorý odchod (check-out) do 16:00
 • exkluzívny wellness (vstup na 3 hod. dvakrát za pobyt zadarmo)
 • neobmedzený vstup do vodného sveta a na tobogany
 • filmový večer v pohodlnom Tuli® cinema (sobota večer) – premiéra filmu Vezmi si ma
 • romantickú večeru v priestoroch APANI reštaurácie (piatok večer) – polievka "Miso", hlavné jedlo "Udon rezance s yakisoba omáčkou, kuracie mäso, teppanyaki zelenina" alebo "Tempura kreveta, losos, philadelphia, avokádo, uhorka, pažítka", čokoládový dezert s ovocím, a samozrejme Valentínsky prípitok Prossecco Frizzante od spoločnosti BWD

Okrem toho môžete zažiť:

 • veľa ďalších možností aktívneho oddychu pre pár
 • masáže, solárium a kryosaunu
 • množstvo atrakcií a programu aj pre vaše deti

Chcem zažiť dokonalú romantiku

A čo páry s deťmi?

Super správou a výhodou tohto Valentískeho pobytu je, že nie je nastavený len pre páry, ale aj rodičov, ktorí si chcú užiť romantiku. Počas týchto dní budú totiž v rezorte pôsobiť aj 2 animátori Planet Fun, ktorý sa takmer non-stop (a hlavne vo večerných hodinách až do 22:00 hod) postarajú o program pre deti.

Wellness Hotel Rezort X-Bionic Sphere *****
Hotelové wellness centrum. Foto: CK SATUR

Covid opatrenia

Prevádzka X-BIONIC® HOTEL-a sa riadi aktuálne platnými nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva. Od 19.01.2022 platí pre prevádzky x-bionic® sphere nasledovný režim:

Ubytovanie: OP+
Wellness: OP+
Fitness: OP+
Aqua zóna: OP
Reštaurácie: OP
Kino: OP

Do prevádzok bude umožnený vstup len osobám s kompletným očkovaním, s platným testom, alebo po prekonaní ochorenia Covid-19. 

Nenechajte si ujsť tohoročného špeciálneho Valentína a užite si romantiku v perfektnom slovenskom hoteli s pestrým programom. 

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR