Tour de Egypt s Norikou Fedorovou

CK SATUR - 06.04.2022

Jedinečné stavby roztrúsené popri Níle, tajomná kultúra, história plná legiend a mýtov či najkrajšie poklady na svete už tisícročia vyvolávajú nad Egyptom neutíchajúci obdiv. Okrem pyramíd však krajina faraónov vyniká aj nádherným pobrežím Červeného mora, ktoré ukrýva tie najfarebnejšie morské klenoty, „nekonečnou Saharou“ a svojráznym obyvateľstvom, ktorým nechýba zmysel pre pohostinnosť a srdečnosť. „Ahlan wa sahlan“, alebo vitajte na Tour de Egypt.

Na Tour de Egypt sa naša šéfka Norika Fedorová vydala začiatkom apríla s odletom z Bratislavy a to priamym letom do obľúbeného letoviska Hurghada, ktoré leží priamo pri Červenom mori. Len za 4 hodiny letu sa ocitá v slávnej krajine faraónov, ktorá si ľahko dokáže podmaniť každého.

Počas tejto cesty môžete sledovať aká je atmosféra v letovisku Hurghada a v Marsa Alam, ktoré leží cca 300 km južne a spoznávať hotely a osobné recenzie Noriky Fedorovej. Za slnečnou dovolenkou do Egypta lietame každý týždeň priamo z Bratislavy a tiež Košíc.

tour de egypt s norou fedorovou

Šéfka CK SATUR, Nora Fedorová, na Tour de Egypt.. Foto: CK SATUR


Ktoré hotely pre vás navštívime?

Na Tour de Egypt sme sa rozhodli vás preniesť do sveta dvoch egyptských letovísk, a to do Hurghady Marsa Alam. Ukážeme Vám naše overené a kvalitné hotely, ale aj novootvorené hotely na vysokej úrovni. Chceme totiž, aby ste v najšej ponuke našli "kvalitný Egypt" a teda len to najlepšie, čo sme aj osobne navštívili.


Kedy?                     Kde?

Hurghada

7. 4. 2022              Jaz Makadina 5* 
7. 4. 2022              Jaz Makadi Oasis Resort 5*
8. 4. 2022              Palm Beach 4*
8. 4. 2022              Arabia Azur Beach 4*+
9. 4. 2022              Baron Palace Sahl Hasheesh 5* 
9. 4. 2022              Steigenberger Ras Soma 5*
9. 4. 2022              Jaz Casa Del Mar 5* 

Marsa Alam

10. 4. 2022              Gemma Resort 5*
10. 4. 2022              Iberotel Costa Mares 5*
11. 4. 2022              Steingenberger Resort Alaya 5*
11. 4. 2022              Jaz Maraya 5*

 

Aká by to bola dovolenka bez zážitkov?

Počas spoznávania Hurghady a Marsa Alam vám prinesieme nielen atmosféru týchto letovísk, ale aj všetky podstatné informácie, ktoré k dovolenke v Egypte potrebujete. Cestu a zážitky našej šéfky Noriky Fedorovej z Egypta môžete sledovať online, a to v našich stories na Instagram-e satur_travel a Facebook-u.


Za egyptskými zážitkami nielen na suchu ale aj vo vode. Foto: CK SATUR

TOP 5 zážitkov ako aj recenzie z hotelov vám zhrnieme aj na Facebook-u a aby toho nebolo málo, pripravíme pre vás aj špeciálny cestovateľský denník z Tour de Egypt. Tento blog, v ktorom budeme deň po dni mapovať túto cestu plnú zážitkov. Naživo všetky zážitky z cestovania v Hurghade a Marsa Alam porozpráva Norika v markízackom Teleráne a na TA3 v relácii Za hranicami.

Pláž El Mahmya, Egypt
Pláž Mahmya na ostrove Giftun. Foto: CK SATUR

Info k situácii v Egypte priamo z Egypta

Do Egypta sa pravidelne lieta už niekoľko rokov a to počas celého roka. Egypt je turistami z celého sveta mimoriadne obľúbený nielen na pobyty pri Červenom mori, ale aj na poznávacie zájazdy a plavby po rieke Níl. Situácia je v krajine stabilná, krajina prijala veľa opatrení a dbá o bezpečnosť svojich obyvateľov ako aj turistov, preto do Egypta lietame aj my z Bratislavy. O dovolenky v Hurghade či Marsa Alam býva veľký záujem, nakoľko je tu slnečné počasie, krásne more, množstvo zaujímavých výletov a kvalitné hotely ponúkajúce skvelé služby all inclusive. 

Atrakcie Poklad na Níle - od egyptskej Alexandrie až po Abu Simbel
Plavby po rieke Níl. Foto: CK SATUR

Podmienky vstupu do Egypta:

 • očkovací certifikát proti COVID-19
 • alebo negatívny PCR test (nie starší ako 72 hodín) alebo antigénový test (nie starší ako 24 hodín), nevzťahuje sa pre deti mladšie ako 12 rokov
 • vyžaduje sa registrácia cez https://visitegypt.gov.eg/ 

Opatrenia v hoteloch, reštauráciách a na plážach:

 • hotely na pobreží Červeného mora sú otvorené a hostia si užívajú pravú dovolenkovú pohodu
 • rúška sa vo vonkajších priestoroch a na plážach nenosia, vo vnútorných priestoroch hotela však áno (recepcia, reštaurácie)
 • v reštauráciách sa podávajú aj all inclusive služby
 • reštaurácie, bary a obchody sú otvorené
 • atmosféra v letoviskách je príjemná, typicky dovolenková


Ako je to s výletmi?

 • egyptské pamiatky sú všetky otvorené a určite sa oplatí cestovať napríklad do Luxoru alebo za pyramídami do Káhiry, prípadne využiť aj poznávacie zájazdy
 • obľúbené výlety sú aj lodné výlety, potápanie, šnorchlovanie, jazda na ťavách, alebo na štvorkolkách v púšti 

brown concrete building under blue sky during daytimeKarnak, Luxor. Foto: unsplash.com

Aké sú pláže v Hurghade a Marsa Alam?

Väčšina hotelov v Hurghade má svoju vlastnú pláž. Sú piesočnaté, s pozvoľným vstupom do mora. Každý hotel má ležadlá a slnečníky. V severnej a južnej časti Hurghady sú koralové útesy, preto treba byť v mori obozretný. Veľa hotelov má aj dlhé prístupové móla a to priamo ku útesom, kde sa môžete šnorchlovať a pozorovať pestrý morský svet, ktorý je skutočne fascinujúci. Oblasť Makadi Bay a Soma Bay tvoria zátoky s pozvoľným vstupom do mora ako i dlhé móla. Väčšina veľkých rezortov ponúka aj vodné športy. 

Pláž Hotel Jaz Casa Del Mar Beach *****
Hurghada. Foto: CK SATUR

Dlhé pobrežie Marsa Alam má nádherné koralové útesy, kde sa môžete šnorchlovať či potápať. Určite je tu čo obdivovať, napríklad raje, delfíny, korytnačky a tisíce farebných rýb.

Rozmanité pobrežie Marsa Alam. Foto: CK SATUR

Podobne ako hotely a pláže v Hurghade, aj v Marsa Alam majú ležadlá a slnečníky. Do mora je pozvoľný vstup priamo z piesočnej pláže, alebo cez drevené mólo. 


Marsa Alam. Foto: CK SATUR

Cestovateľský denník z Tour de Egypt

Počasie v Egypte nás privítalo v príjemných teplotách. V týchto zemepisných šírkach je na jar teplo, počasie býva stabilné, slnečné. Výhodou je, že sa tu dá dovolenkovať počas celého roka. Teploty sa teraz pohybujú okolo 30 ℃, more je teplé a má až 24 ℃. Ak sa vydáte viac do vnútrozemia a na juh krajiny, už teraz sú tam teploty vyše 35 ℃. V letnom období sa teploty pohybujú cez 40 ℃, avšak pri mori je pocitová teplota príjemnejšia, než vo vnútrozemí. 


Video: Tour de Egypt s Norikou Fedorovou. Zdroj: youtube.com

Čo je nové v Egypte?

Za posledné dva roky došlo ku modernizácii letovísk pri brehoch Červeného mora a to od Hurghady, cez Makadi Bay, Soma Bay až po Marsa Alam. Vybudovali sa rýchlostné cesty a diaľnice, ktoré uľahčujú transfery z letiska do rezortov aj mimo centra Hurghady. Milovníci histórie tu nájdu nové archeologické múzeum, a deti zas akvárium.

V Hurghade vyrástlo druhé a celkom nové letisko, boli vybudované moderné hotely veľmi kvalitných svetových značiek, s vynikajúcou kuchyňou či už arabskou alebo stredomorskou. Oplatí sa vyskúšať aj à la carte reštaurácie s ázijskou, mexickou, indickou či obľúbenou európskou kuchyňou. Mnohé hotely tak dosahujú "turecký štandard", a to nie len v rámci all inclusive, ale aj hotelového zariadenia, kde sú moderné izby, priestranné izby pre rodiny s deťmi a nechýbajú ani privátne bazény. Hotely sú v Egypte akutálne naplenené na 50-60% prevažne turistami zo západnej a strednej Európy. 

1. deň: Jaz Makadina 5*

Prvý deň sme navštívili Medinat Makadi, ktoré je od Hurghady vzdialené cca 30 km. Pozostáva z 8 hotelov, z toho sú 3 v prvej línii na pláži, ako napríklad Jaz Makadina 5*. Celé Medinat Makadi pôsobí ako malé mestečko, kde nájdete obchodíky, reštaurácie, bary, golfové ihrisko a akvapark. Má krásne udržiavané záhrady s kvetmi a plamami. Hostia, ktorí sa sem často vracajú už majú dokonca aj vlastnú palmu alebo strom s menovkou. Tunajšie hotely majú všetky bazény a skvelé animačné programy. 

Hotel Jaz Makadina 5* sa nachádza v nádhernom zálive Makadi Bay, priamo na pieskovej pláži a v centre mesta Makadi. Toto obľúbené letovisko ponúka rôzne športové aktivity, nákupné možnosti ako aj krásne prechádzky v záhrade či po pláži. 

Hotel Jaz Makadina *****Hotel Jaz Makadina. Foto: CK SATUR

TOP 5 pre hotel Jaz Makadina *****

 • pokojná atmosféra butikového hotela s izbami v záhrade a okolo bazénov len pár krokov od mora
 • svetlé priestranné izby s dvomi lôžkami s terasou alebo balkónom a len pár krokov z izby na krásnu piesočnatú pláž
 • reštaurácia à la carte s obsluhou (obedy aj večere) na pláži a hlavná reštaurácia s bufetovými stolmi
 • potápačské centrum na pláži organizuje okrem kurzov certifikovaných Padi aj lodné výlety a vodné športy
 • hotel v centre mestečka Medinat Makadi s bohatými možnosťami športu a zábavy

 

1. deň: Jaz Makadi Oasis Resort 5*

Hotel Jaz Makadi Oasis Resort 5* sa tiež nachádza v Medinat Makadi a pýši sa príjemnou atmosférou malého mestečka. Obľúbené Medinat Makadi leží južne od Hurghady a patrí medzi najobľúbenejšie lokality na pobreží Červeného mora. Peši, krátkou prechádzkou za pár minút sa dostanete priamo na privátnu pláž so sprchou a snack barom. 

satur jas makadi oasisJaz Makadi Oasis Resort. Foto: CK SATUR

TOP 5 pre Jaz Makadi Oasis Resort *****

 • hotel je v tradičnom egyptskom štýle s poschodovými pavilónmi
 • výborná strava a kvalitný all inclusive počas celého dňa do polnoci
 • nové izby s výbornými matracmi, všetky izby superior s tromi posteľami, rodinné izby so štyrmi posteľami oddelené závesom alebo posuvnými dverami
 • krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a s vlastným koralovým útesom
 • pre rodiny s deťmi je k dispozícii detský klub, preliezky, biliardový salón, pinpong, animácie a obrovský akvapark

2. deň: Arabia Azur Beach 4*+

Milujete Egypt a nepatríte medzi náročných cestovateľov, pretože oveľa viac vás bavia krásy podmorského sveta a radi si zaplávate vo veľkých bazénoch? Potom svoje kroky smerujte do hotela Arabia Azur Beach****+ a užite si pohodu vo veľmi príjemnom a obľúbenom hotelovom komplexe, ktorý sa náchadza v blízkosti centra Hurghady.

Satur Arabia Azur Egypt a hlavny bazenArabia Azur Beach v Egypte. Foto: CK SATUR

TOP 4 pre hotel Arabia Azur Beach ****+

 • hotel tvoria 2 lagúny obklopené poschodovými bungalovmi a ležadlami
 • poloha priamo na peknej pláži
 • k dispozícii veľké bazény, olympijský 25 m a vyhrievaný 50 m
 • vhodný pre milovníkov šnorchlovania (hotel má vlastný koralový útes)


2. deň: Palm Beach 4*

Hotel Palm Beach s výbornou polohou blízko centra Hurghady, tiež kúsok od El Ggouny a, samozrejme, priamo na piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pozostáva z 2 blokov, vládne tu pokojná atmosféra so soft animáciami a obslúži vás veľmi milý personál. Ak ste veľká rodina, k dispozícii sú priestranné rodinné izby pre 2+3 s piatimi pevnými lôžkami. Izby majú klimatizáciu a aj chladničku s vodou.

V hoteli nájdete aj 2 bazény: hlavný s barom a animáciami, druhy so šmykľavkami. All inclusive služby si vychutnáte v hlavnej reštaurácii (raňajky, obed a večera formou bufetu), v 2 baroch počas celého da a tiež v shisha bare večer, ten je však za poplatok. Zo športov sa môžete tešiť na plážový volejbal a tenis.

Satur Palm Beach molo a plaz v egyptePalm Beach hotel v Egypte. Foto: CK SATUR

TOP 4 pre hotel Palm Beach ****

 • prijemný menší kompaktný hotel, len pár krokov od pláže
 • priestranné rodinné izby pre 2+3 s piatimi pevnými lôžkami
 • fresh džúsy, čerstvé ovocie a stánok s kávou za 3 €
 • výborná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora


3. deň: Baron Palace Sahl Hasheesh 5*

V arabskom štýle a zároveň v modernej atmosfére nás privítalo letovisko Sahl Hasheesh, ktoré leží v južnej časti Hurghady, kam sa z letiska dostanete za cca 20 min. Tvorí ho dlhý záliv, kde je vybudovaná aj pobrežná 10 km dlhá promenáda ťahajúca sa až ku Makadi Bay, ideálna na prechádzky, posedenia v reštauráciách či kaviarni a s krásnymi výhľadmi na more.

Hotel Baron Palace Sahl Hasheesh***** leží na jednej z najkrajších piesočnatých pláží s pozvoľným vstupom do mora, podnobne ako hotel Limak na Severnom Cypre. Jedná sa o luxusný hotel výnimočnej kvality a služieb klastického štýlu so 600 izbami, ktorý má oddelenú časť pre dospelých s deluxe izbami, club izbami a suitami so vstupom do "sharing pool". Skvelú zábavu si môžete užiť vo veľkom animovanom bazéne, kde je niečo pre každého.

Na pláži je oddelená časť pre rodiny s deťmi, kde je priestor pre volejbal a bocciu a zároveň tu nájdete i pokojnú časť, ktorá poskytuje súkromie a to priamo aj pod čarovnými baldachýnmi, kde si pripadáte ako z rozprávok Tisíc a jedna noc. 

Hotel Baron Palace Sahl Hasheesh v egypteBaron Palace Sahl Hasheesh v Hurghade v Egypte. Foto: CK SATUR

TOP 5 pre hotel Baron Palace Sahl Hasheesh *****

 • 6 à la carte reštaurácií, kde každá má šéfkuchára z danej krajiny - napr. japonská reštaurácia s japonským šéfkuchárom
 • premium all inclusive s importovanými alkoholickými nápojmi a denne dopĺňaným minibarom
 • priestranné rodinné izby s posuvnými dverami a 4 pevnými lôžkami
 • príjemná, relaxačná atmosféra pri infinity bazéne s výhľadom na more
 • veľký bazén s animáciami pre rodiny s deťmi, mini akvapark a detský klub


3. deň: Steigenberger Resort Ras Soma 5* 

Steigenberger Resort Ras Soma***** je novootvorený luxusný all inclusive rezort pre rodiny s deťmi, či páry. Nachádza sa v krásnom elegantnom letovisku Soma Bay, cca 45 min jazdy od Hurghady. Hotel má vysoký a veľmi kvalitný štandard, ktorý mieša arabské a európske prvky do úžasnej harmónii. 

Ostatné Hotel Steigenberger Resort Ras Soma *****Steigenberger Resort Ras Soma, Soma Bay, Egypt. Foto: CK SATUR

 • hotel leží v krásnom luxusnom prostredí zálivu Soma na piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a korálovým útesom v pravej časti
 • priestranné izby zariadené v modernom dizajne s denne dopĺňaným mini barom
 • kvalitný all inclusive, čerstvé šťavy z manga, pomaranču, jahôd a kiwi
 • kulinárske zážitky v japonskej reštaurácii Teppanyaki, v libanonskej a stredomorskej reštaurácii
 • bohatý denný animačný program pre deti a wellness, joga a air joga pre dospelých 


3. deň: Jaz Casa del Mar 5*

Túžite po rušnejšom hurghadskom centre a zároveň si užívať hotel s modernou architektúrou a v butikovom štýle? Vyskúšajte novootvorený hotelý komplex Jaz Casa del Mar 5* ležiaci v novom centre Hurghady a pri hlavnej promenáde s obchodmi, v ktorých predajcovia ponúkajú ten najpestrejší tovar a to nielen orientálneho charakteru. Hotelový komplex Jaz Casa del Mar pozostáva z Jaz Casa del Mar Beach 5* a Jaz Casa del Mar Resort 4*+.

plaz jaz casa del mar egyptJaz Casa del Mar Beach 5*. Foto: CK SATUR

Rodinná časť hotela Jaz Casa del Mar Beach 5* pozostáva z bazéna, kde sa organizujú animačné programy, ktoré si môžete užiť plným priehrštím. Bazén v štýle “infinity”, či snack bar ulahodia každému milovníkovi pohodovej dovolenky. Nechýbajú ani bohaté bufetové stoly vrátane čerstých štiav. Moderne zariadené izby s výhľadom na more, či do záhrady majú minibar a vlastnú možnosť prípravy kávy alebo čaju. 

TOP 5 pre Jaz Casa del Mar Beach *****

 • krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora
 • štýlový bar Coucou, kde si môžete počas celého dňa objednať kávu či miešané drinky
 • sedenie priamo v bazéne a len pár krokov od piesočnatej pláže 
 • fantastické čerstvé džúsy 
 • skvelá večerná zábava 

 

3. deň: Jaz Casa del Mar Resort 4*+

Oficiálne štvorhviezdičkový hotel Jaz Casa del Mar Resort ****+ je len cestou oddelený od hotela Casa del Mar Beach. Jedná sa o kompletne zrekonštruovaný rezort ideálny pre rodiny s deťmi, a pre tých, ktorí majú radi polohu v centre strediska. Výhodou je aj krátky transfer z letiska. 

bazeny jaz casa del mar resort egyptJaz Casa del Mar Resort. Foto: CK SATUR

TOP 5 pre hotel Jaz Casa del Mar Resort ****+

 • samostatná piesočnatá pláž v lagúne s pozvoľným vstupom do mora
 • veľký bazénových svet
 • menší akvapark s toboganmi a detské priezliezky
 • bar s nápojmi počas celého dňa na pláži
 • hlavná reštaurácia s výberom kvalitných medzinárodných a egyptských špecialít


4. deň: Gemma Resort Marsa Alam 5*

Stále sme na cestách a v rámci TOUR DE EGYPT sa z Hurghady presúvame do letoviska Marsa Alam. Naše kroky smerujú do Gemma Rezort Marsa Alam*****.

Rezort, v ktorom si aj vďaka šéfkuchárovi z Neapolu – Mimovi, ktorý vám mimochodom počas celého dňa bude robiť chutné pizze a špagety, môžete povedať „la dolce vita“. Vládne tu priateľská atmosféra, vysoká úroveň služieb a vynikajúco si tu zašnorchlujete alebo vypotápate (vlastné diving centrum). Ak vás náhodou podmorský svet nebaví, nájdete v rezorte rôzne iné aktivity a animácie počas celého dňa.

Gemma Resort Marsa Alam EgyptGemma Resort Marsa Alam v Egype. Foto: CK SATUR

TOP 5 pre hotel Gemma Resort Marsa Alam *****

 • 3 pláže s koralovým útesom
 • široký komplex až 10 bazénov vrátane infinity poolu
 • až 2 deti do 14 rokov zdarma
 • všetky izby sú 4-lôžkové
 • priateľská atmosféra s talianskym nádychom


4. deň: Iberotel Costa Mares 5*

Ak ste typ, ktorý sa najlepšie cíti v novootvorenom hoteli, rád sa opaľuje na najkrajšej pláži v Egypte, z hotelovej izby to chce mať len na skok do mora a cestou k nemu stretnúť korytnačky, deti nechať animátorom v akvaparku a premium all inclusive si vychutnávať v rôznych reštikách a baroch, tak baľte kufre a pravidelným letom z Bratislavy vyrazte do 5 hviezdičkového Iberotel Costa Mares.

V hoteli s 208 izbami (2, 3 lôžkové a na prízemí rodinné izbyns manželskou posteľou a dvomi oddelenými lôžkami) nájdu rodiny s deťmi aj skvelý detský klub a 10 animátorov.

tour de egypt s norou fedorovou a hotel iberotel Costa Mares v Marsa AlamIberotel Costa Mares v Marsa Alam, Egypt. Foto: CK SATUR

TOP 5 pre hotel Iberotel Costa Mares *****

 • moderný novootvorený hotel na jednej z najkrajších pláží v Egypte, Costa Mares s korytnačkami a dugongami
 • krásna piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a vlastný koralový útes
 • skybar na streche s výhľadom na more a okolité hory
 • premiun all inclusive - nápoje v minibare denne dopĺňané a zahrnuté v cene
 • v budúcnosti bude hotel súčasťou Madinat Costa Mares aj aquapark a obchody


5. deň: Steigenberger Resort Alaya 5*

Nový a moderný hotel Steigenberger Resort Alaya 5* v Marsa Alam spája mediteránsku architektúru s arabskými prvkami, čo evokuje príjemné prekvapenie už pri prvom vstupe. Hotel vyžaruje pokojnú a relaxačnú atmosféru a dostupný je len pre dospelých (od 16+). Ponúka priestranné vkusné izby zladené do príjemného dizajnu a dokonca aj so šatníkom. Hosťom je k dispozícii 24 hodinový all inclusive, bohaté bufetové stoly s čerstvými dúžsmi z manga, pomarančov, jahôd či melónu. 

steigenberger alaya egyptSteigenberger Resort Alaya, Marsa Alam, Egypt. Foto: CK SATUR

TOP 5 pre hotel Steigenberger Resort Alaya 5*****

 • 4 km dlhá bežecká trať pozdĺž hotelového komplexu Medinat Coraya
 • 18 bazénov vrátane sharing poolov, v ktorých si môžete zaplávať priamo z vašej terasy
 • koralový útes dostupný z krátkeho móla s bohatým podmorským svetom a potápačským centrom
 • gourmet à la carte reštaurácie, vynikajúca libanonská, ázijská, talianska a rybia 
 • wellness a fitness aktivity s jogou a pilates na pláži


5. deň: Jaz Maraya 5*

Vychutnajte si nielen krásne letovisko Marsa Alam, ale aj päťhviezdičkový hotel Jaz Maraya 5*, ktorý ponúka dostatok zábavy pre rodiny s deťmi, ako aj páry. Má stredomorský šmrnc, pričom vás milo očarí aj vstupné lobby s výhľadom na more. Rodiny tu nájdu detský klub, detské kino a herňu s detskými elektronickými hrami. Rodinné izby majú oddelenú spálňu a pre labužníkov pohodlia je tu aj 5 suít s privátnym bazénom. Pláž je s pozvoľným vstupom do mora, ale nájdete tu aj koralový útes. 

Hotel Jaz Maraya - Areál hotela Jaz Maraya. Marsa Alam. Egypt. Foto: CK SATUR

TOP 5 pre Jaz Maraya*****

 • súčasťou rezortu je akvapark a animačné programy počas celého dňa
 • skvelý zábavný priestor pre deti, detské ihriská s preliezkami a aquasplash, či dokonca detský bufet v reštaurácii
 • možnosť využívania viacerých pláží v rámci komplexu Medinat Coraya
 • šnorchlovanie z móla
 • bežecká dráha

 

Veríme, že sa vám na Tour de Egypt s našou šéfkou Norikou Fedorovou páčilo, že sme vás inšpirovali a že sa vám teraz dovolenka v Egypte bude vyberať ľahšie. Radi vám pri výbere vašej dovolenky do Egypta poradíme a pomôžeme. 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR