Poznávačky na rok 2021 v predaji. Aké novinky a výhody sme pre vás pripravili?

CK SATUR - 28.12.2020

Rok 2020 je pomaly za nami a keďže sme tento rok museli svoje cestovateľské sny odložiť na poličku, poznávanie v roku 2021 bude o to intenzívnejšie. Pripravili sme si pre vás preto novinky, ktoré vás oslovia nielen zaujímavým programom ale aj výhody, ktoré vám rozhodovanie, či vycestovať ešte uľahčia.

Vaše FIRST MOMENT výhody

  • Bonus v podobe 3% úroku
  • First moment zľavy až do 15%
  • Záloha 25% alebo 50% a doplatok 30 dní pred odchodom
  • 100% garancia vrátenia peňazí do 14 dní 

Odmena za vašu dôveru: Bonus v podobe 3% úroku

Rok 2020 bol pre cestovný ruch, no najmä pre nás - po poznávaní nových miest túžiacich - náročný. Súčasťou opatrení a následne legislatívnych zmien, boli aj oznámenia o náhradnom zájazde, či vouchre, a s nimi aj stovky klientov, ktorí nám svojím rozhodnutím presunúť si termín dovolenky, pomohli v neľahkej situácii. Teraz je rad na nás, a my sme sa rozhodli za túto dôveru našich klientov odmeniť. Všetkým, ktorí prijali oznámenia o náhradnom zájazde, alebo vouchre vystavené pred novelizáciou zákona a rozhodnú sa vybrať si svoju letnú dovolenku počas first moment, zhodnotíme ich financie v podobe bonusu vo výške 3% z hodnoty uvedenej na oznámení o náhradnom zájazde alebo na voucheri a to formou darčekovej poukážky.

Stačí štvrtina/polovica a máte dovolenku

Mnohí z nás absolvujú dovolenku 1 maximálne 2x do roka. Nie sme limitovaní len časom, ale aj financiami, preto pri kúpe zájazdu počas first moment obdobia zaplatíte zálohu len 25 % (pri autobusových zájazdoch) alebo 50 % (pri leteckých zájazdoch) z celkovej ceny. Zvyšok ceny zájazdu doplatíte najneskôr 30 dní pred nástupom na zájazd.

Už žiadny voucher

Sme si vedomí, že situácia je neistá a riešenie pomocou voucherov nie je optimálne pre všetkých. Preto, v prípade nutnosti zrušenia zájazdu alebo pobytu z dôvodu súvisiaceho s pandémiou ochorenia COVID-19 z našej strany garantujeme vrátenie zaplatených peňazí za zájazd alebo pobyt (s výnimkou zaplateného poistného za cestovné poistenie, na ktoré dosah nemáme) do 14 dní od zrušenia zájazdu alebo pobytu.

TOP novinky v roku 2021

Na rok 2021 sme si pre vás pripravili viacero noviniek. Na svoje si prídu dobrodružné typy cestovateľov, ale aj milovníci histórie, či vyhľadávači gurmánskych zážitkov. Láka vás nedotknutá príroda, ruch veľkomesta alebo chcete spoznať čo najviac?

Nezabudnuteľné africké dobrodružstvá

Vydajte sa s nami prežiť pravé africké dobrodružstvo. Navštívite najznámejšie národné parky, uvidíte rôzne druhy zvierat v ich prirodzenom prostredí, spoznáte miestne zvyky. Len u nás máte možnosť absolvovať nezabudnuteľný scénický prelet nad Kilimandžárom, alebo neopakovateľné noci v safari lodge.

Spoznajte škandinávske hygge

Sever Európy láka cestovateľov nielen krásnou prírodou, ale aj životným štýlom známym aj ako hygge. Zjednodušene ide o spôsob, ako žiť dobre, vyrovnane a spokojne, vďaka maličkostiam, ktoré vám tútulnia domácnosť, alebo činnostiam pri ktorých si oddýchnete. Za posledných pár rokov sa zo životného štýlu „hygge“ stal fenomén, ktorý pomáha zútulniť nielen škandinávske domovy. Jeho domovom je Dánsko, no obdobné podoby má v celej Škandinávii. Navyše viaceré zo zájazdov môžete absolvovať s naším TOP sprievodcom - známym škandinavistom - Marcelom Šmátralom, a tak váš zážitok z poznávania severských krajín bude naozaj komplexný.

Zážitky pre gurmánov

K poznávaniu nových miest patrí aj spoznávanie miestnych chutí. Azda každý cestovateľ nevynechá príležitosť ochutnať niektorú zo špecialít danej krajiny. Vo vybraných poznávacích zájazdoch máte ochutnávky tradičných syrov či vína v cene.

Spoznávajte u susedov

Vďaka roku 2O2O sme mnohí objavili krásy našej domoviny, o ktorých sme mnohí ani netušili. V poznávaní Slovenska budeme preto spoločne pokračovať aj v roku 2021, no rozhodli sme sa ponuku rozšíriť aj o väčšie a na poznávanie intenzívnejšie okruhy u našich susedov.

Viac krajín počas jediného zájazdu

Potrebujete dobehnúť svoj poznávteľský deficit z roku 2020? Počas vybraných poznávacích zájazdov môžete navštíviť 2 ale aj viacero krajín naraz a na cestovateľskej mape si tak zaškrtnúť viacero cieľov už po jednej ceste.

Poznávanie v roku 2021 bude iné, no o to vzácnejšie zážitky získate. Preto, ak sa už neviete dočkať, kedy a kam sa vyberiete, u nás nájdete odpoveď, v podobe najširšej ponuky poznávacích zájazdov pre rok 2021.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR