Nový luxusný hotel Ikos Porto Petro už aj na Malorke!

CK SATUR - 19.11.2022

Nová stredomorská ikona - hotel Ikos Porto Petro prichádza na dovolenkovú scénu od júna 2023 na ostrove Malorka. Postavený je v krásnej lokalite, pri prírodnom parku Cala Mondrago, neďaleko rybárskej dedinky Porto Petro Marina.

Hotelová sieť Ikos je známa pre svoj vysoký štandard služieb v Grécku a Španielsku. Novinkou v tejto sieti je päťhviezdičkový hotel Ikos Porto Petro. Elegantné ubytovanie s baleárskym nádychom zdobí 324 štýlových izieb, suít a víl s terasou a privátnym bazénom.

Porto Petro Marina, Malorka
Porto Petro. Malorka. Foto: ikos-resorts.com

Vynikajúca kuchyňa, 5 à la carte reštaurácií s menu vytvoreným kuchármi, ktorí sú ocenení Michelinskou hviezdou. Tiež ponúka chutné jedlá formou Food Market, čo je bufetový štýl raňajok a medzinárodnej kuchyne. 

Ikos Porto Petro - beach bar, Malorka, Beach club hotela Ikos Porto Petro. Malorka. Foto: ikos-resorts.com

Perfektné SPA exkluzívnej značky Anne Semonin Paris vás bude rozmaznávať tými najrôznejšími procedúrami, kde sa dokonale zrelaxujete. Okolie hotela je ideálne na poznávanie ako i oddych, keďže leží medzi dvomi plážami Calo dels Homes Morts a Calo de Sa Torre.

A samotné Porto Petro je tradičnou rybárskou dedinkou ležiacou v juhovýchodnej časti Malorky. Príjemnou prechádzkou sa dostanete ku starému prístavu z 15. storočia, ktorému dnes dominujú moderné jachty. Pri Porto Petro sa nachádza Cala Barca, pláž S’Amarador Beach a slávna pláž Cala Mondrago, známa pre pieskové duny, pínie, krásne pobrežie a skalné jaskyne.

Playa de Formentos, Malorka
Smaragdové pobrežie ostrova Malorka. Foto: ikos-resorts.com

TOP pre Ikos Porto Petro 

 • štýlové izby, suity a vily s privátnym bazénom 
 • 5 bazénov 
 • 5 à la carte reštaurácií 
 • 300 medzinárodných vín 
 • výborná lokalita 
 • exkluzivne SPA značky Anne Semonin Paris
 • detský klub 
 • 4 tenisové kurty & 2 paddle kurty 

Ikos Porto Petro - ubytovanie, Malorka
Š
týlové ubytovanie hotela Ikos Porto Petro. Malorka. Foto: ikos-resorts.com


Čo očakávať ?

Ikos Resort ponúka rôzne aktivity: futbalovú akadémiu, vodné lyžovanie, kanoe, plážový volejbal, basketbal, tenis, bicyklovanie v horách, fitnes, pilates a jogu. Večer patrí živej hudbe, detským rozprávkam, rôznym programom a eventom či zábave. Nevynechajte ani krásne prechádzky a spoznávanie čarovnej Malorky.

Cala Figuera, Malorka
Cala-Figuera. Malorka. Foto: ikos-resorts.com


Inšpirácia: Turistický sprievodca Malorkou


Palma de Mallorca ako hlavné mesto ostrova, zalesnená horami a so slnkom zaliatymi plážami, kľukatými uličkami historickej časti sa umiestnila medzi desať najobľúbenejších európskych miest za rok 2022. Milovníci umenia môžu obdivovať gotickú katedrálu Santa Maria, ktorá aj večer je ikonou mesta, spoznávať pevnosti, od Almudainy v centre až po hrad Bellver, ktorý má unikátny kruhový tvar posadený na kopci západne od mesta a naskytá sa z neho nádherný výhľad.

Palma de Malorka. Malorka
Palma de Mallorca a gotická katedrála. Malorka. Foto: unsplalsh.com


Veríme, že sme vás inšpirovali krásnym prostredním, a že teraz sa vám bude dovolenka v Španielsku vyberať jednoduchšie, pričom vám v CK SATUR radi poradíme, lebo na starostlivosť od SATURU nemá nikto. 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR