NOVINKA Z OBKLAKOV: Odvážna prechádzka ponad Dubaj

CK SATUR - 28.11.2021

Dubaj neprestáva udivovať a opäť prináša novú atrakciu – Sky View Dubai. Predstavte si adrenalínovú prechádzku vo výške 220 m nad zemou.

Ak vás láka dovolenka v Dubaji a túžite „vystúpiť ku oblakom“, vyskúšajte hotel Address Sky View, ktorý 28. novembra 2021 otvoril svoje „sklené dvere“, kde vás očarí nielen samotná konštrukcia ale i nádherné výhľady. Na vyhliadku premáva sklený výťah. Z 52. poschodia sa dostanete o poschodie vyššie cez točité schodisko. Odtiaľto si užijete Dubaj ako na dlani, najvyššiu vežu Burj Khalifa a "mrakodrapovú ulicu" Sheik Zayed.

Jedinečná vyhliadka z hotela Address Sky View v Dubaji. Foto: Emaar

Jedná sa hneď o atrakciu 3 v 1, kde je observatórium (Sky Observatory), sklenená šmykľavka (Sky Glass Slide) a prechádzka po okrajoch vyhliadky (Sky Edge Walk), ktorá je v Dubaji najvyššie položená. Veže hotela sú spojené na 53. poschodí cez 46 m dlhú sklenú promenádu, kde vás tiež čakajú krásne výhľady. 


Sky Edge Walk. Foto: Emaar

Pred výstupom vás čaká ešte krátka bezpečnostná príprava. Atrakcia je otvorená od 10 hod. do 22. hod a úchvatná je aj počas západu slnka.

Sklenená šmykľavka. Foto: Emaar

Aktuálne informácie o vstupe do Spojených arabských emirátov a návratu na Slovensko nájdete v covid mape

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR