Lyžovačky s animátormi a inštruktormi už v 5 hoteloch

CK SATUR - 05.09.2019

Pred nami je tretia sezóna úspešnej zimnej edície športovej akadémie lyžovania. Skúsení animátori a inštruktori rodinného klubu Planet Fun si s deťmi zalyžovali v Taliansku a naučili ich lyžovať v hoteloch v Rakúsku a na Slovensku. Tento rok sa športová akadémia lyžovania opäť rozrastá.

Naučíme deti lyžovať v rakúskych Alpách

Rakúsko je obľúbeným cieľom zimnej lyžovačky mnohých Slovákov. Kvalitne vybavené alpské strediská nájdete už po pár hodinách cesty autom. Takýmto strediskom je aj Nassfeld a novinka pre tento rok hotel Franz Ferdinand Mountain Resort 3*. Práve tu nájdete počas termínu jarných prázdnin na západnom Slovensku (15.02. – 22.02.) slovenského animátora a inštruktora lyžovania. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti dolnej stanice lanovky Millenium Express. Animátori sa deťom budú venovať nielen na svahu ale aj mimo neho, v nadštandardne vybavenej veľkej hracej aréne, prípadne aj na lezeckých stenách, ktoré sú súčasťou vybavenia hotelu. Spomedzi aktivít na svahu spomeňme Skimovie – 3 závodné zjazdovky, kde si môžete otestovať svoju rýchlosť, Snowpark pre snowboardistov, Freeride zóna – úseky mimo zjazdoviek s prašanom a nordic centrum s bežeckou dráhou a miestnymi inštruktormi behu na lyžiach. Na svoje si tu tak prídu nielen deti, ale aj dospelí, obzvlášť športovo založené rodiny.

V stredisku Nassfeld nájdete aj hotel Falkensteiner Hotel Sonnenalpe 4*. So slovenským animátorom a inštruktorom lyžovania si tu môžu deti zalyžovať počas jarných prázdnin východného Slovenska, v termín 29.02. – 07.03. Hneď po príchode vás nadhcne moderný hotelový komplex a jeho poloha priamo pri svahu. Hotel je prispôsobený pre rodiny s deťmi, pre ktoré je perfektne vybavený. Nájdete tu dvojposchodový detský kútik, či detský bazén so šmykľavkou a wellness.

Na svahu pri hoteli falkenstiener
Rakúske Alpy a Delfi sú súčasťou lyžovania s animátormi. Foto: archív CK SATUR


Prečítajte si aj:

Ako prebiehala lyžovačka v Rakúsku?


Už tradične kvalitnú zimnú lyžovačku s animátormi a inštruktormi zažijete v hoteli Alm – Resort Frühauf 4*. Práve tu sme zimnú edíciu športovej akadémie odštartovali a kladné recenzie od našich klientov sú dôkazom, že na zimnú lyžovačku je tento hotel ako stvorený. Vybavenie hotela, poloha hneď pri zjazdovke, ale aj rodinná atmosféra a personál, ktorý je nápomocný pri všetkých aktivitách sú základom pre vydarené jarné prázdniny. Okrem toho, že sa deti naučia lyžovať, prípadne si zlepšia svoje lyžiarske schopnosti, čakajú tu na rodiny skvelé zážitky – večerné lyžovanie s fakľami, párty priamo na svahu, či wellness pre deti, či dospelých Slovenských animátorov a inštruktorov lyžovania tu nájdete počas celých jarných prázdnin (v termínoch od 15.02. do 07.03).

 

 

Zalyžujte si v prekrásnych Dolomitoch

Aj rodinná lyžovačka si zaslúži romantické kulisy. Výhľady na majestátne skalnaté vrchy sa vám naskytnú v Taliansku. Práve talianske Dolomity a stredisko Dolomiti Superski je aj domovom pre hotel Regina E Fassa 3*+, kde počas celých jarných prázdnin nájdete 2 slovenských animátorov (v termínoch od 15.02. do 07.03). Tí sa postarajú počas dňa o zábavu vašich detí na svahu a vy si zatiaľ môžeteč vychutnať lahodné talianske cappuccino, bombardino či aperol spritz s výhľadom z terasy hotela.

Talianske dolomity a snowboardisti
O parádne kulisy k rodinnej lyžovačke sa postarajú talianske Dolomity. Foto: archív CK SATUR

Dolomiti Superski sa pýši celkovo 12 lyžiarskymi areálmi (vzájomne prepojené skibusom), svahmi všetkých náročností a množstvom stále modernejších prepravných zariadení, kvalitných snowboardových parkov, voľných terénov pre vyznávačov free-ridu a pestrou škálou bežkárskych tratí. Azda najobľúbenejšou lyžiarskou je neďaleká Val Gardena, ktorá ponúka obrovské množstvo priestoru na zábavu, ale aj oddych - fun parky so skokmi, skicrossová dráha, ale aj rôzne tunely, aj o tomto je lyžiarske stredisko Selva Val Gardena, známe aj ako pravidelné dejisko svetového pohára v alpskom lyžovaní.


Prečítajte si aj:

Tie najlepšie zážitky z lyžovačky s animátormi v Taliansku


Taliansko je všeobecne známe kvalitnou gastronómiou, a nie je tomu inak ani na horách. Po lyžovaní si môžete vychutnať čaj, varené vínko a sladké občerstvenie v hotelovom bare s krbom a hudbou. Počas pobytu sa pravidelne koná aj tematická večera Trentino. Ochutnať môžete špecifickú kuchyňu, ktorá v sebe spája ľahkosť talianskej a sýtosť tirolskej kuchyne.

Lyžovanie s animátormi aj na Slovensku

Už minulý rok pribudla do športovej akadémie novinka v podobe lyžovania s animátormi vo Vysokých Tatrách. Za animátormi rodinného klubu Planet Fun tak nemusíte cestovať do zahraničia. Hneď dvoch slovenských animátorov nájdete v hoteli SOREA Trigan 3*, neďaleko Štrbského plesa, počas celých jarných prázdnin (v termínoch od 15.02. do 07.03). Výhodou je možnosť ubytovania už od 2 nocí a tak tu môžete stráviť napríklad predĺžený víkend. Hotel má aj certifikát „Zariadenie priateľské k rodinám a deťom“, čo poteší najmä rodičov s menšími deťmi.

S delfim na lyžiach na slovensku
Na svahu sa možno k deťom pridá aj maskot Delfi. Foto: archív CK SATUR

Predaj zimných lyžovačiek sme už spustili. Ak si chcete vyberať zo širokej ponuky lyžovačiek v Rakúsku, Taliansku alebo na Slovensku, neváhajte. Využiť môžete zľavy až do 25%, platné do 31.10.2019.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR