Najnovší ultra-luxusný Atlantis The Royal v Dubaji nemá konkurenciu

CK SATUR - 26.07.2022

Tak sa zdá, že Dubaju jeden Atlantis na Palm Jumeirah nestačí, a preto už tento rok otvorí nový unikát pod názvom Atlantis The Royal Resort & Residences. Tvoria ho nádherné obytné priestory, úchvatné výhľady, 2 km dlhá piesočná pláž a už teraz je jasné, že tu budú tie najlepšie svetové reštaurácie, skvelá zábava a bohatý nočný život.

Nehnuteľnosť v hodnote 1,4 miliardy USD vytvorili poprední svetoví dizajnéri, architekti a umelci. Prvých hostí bude vítať od novembra 2022 a bude pozostávať zo 795 izieb, 102 apartmánov vrátane 44 apartmánov so súkromnými bazénmi. 43-poschodová budova dvíhajúca sa do výšky 185 m bude mať 90 bazénov, vrátane fantastického strešného bazéna vo výške 96 m na 22. poschodí s vhodným názvom Cloud 22 Sky Pool. Počas dovolenky v Spojených arabských emirátoch tak môžete zažiť aj tento jedienčný hotel. 

Atlantis The Royal. Foto: timeoutabudhabi.com

Vstupná hala ohromuje prichádzajúcich hostí s tromi akváriami a najväčším akváriom s medúzami na svete, kde ich pláva cez 4000. Nechýba ani prvá fontána na svete s ohňom a vodou s názvom Skyblaze. V pláne je i wellness centrum s rozlohou 3000 m2 so 6 izbovým hamamom a miestnosťami na rôzne wellness procedúry.

Cloud 22 | Atlantis The Royal | Atlantis Dubai

Atlantis The Royal. Foto: atlantis.com

Z 18 reštaurácií budú 8 spravovať svetoví šéfkuchári. A tak tu má zastúpenie moderná britská kuchyňa, stredomorská či perzská. Nechýbajú ani bary, reštaurácia s celodenným stravovaním, kaviareň, zábavné centrum a denný klub Cloud 22. Atlantis Royal neponúka len hotelové ubytovanie, ale i predaj apartmánov s dvoma až piatimi spálňami so súkromnými bazénmi a terasovitými záhradami.

Image
Pohľad na Atlantis The Royal na Palm Jumeirah. Foto: timeoutdubai.com

Ak vás Spojené arabské emiráty zaujali, radi vám pri výbere s dovolenkou v CK SATUR poradíme. 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR