Najnovší ultra-luxusný Atlantis The Royal v Dubaji nemá konkurenciu. Otvorený je už od 10. februára 2023!

CK SATUR - 13.01.2023

Tak sa zdá, že Dubaju jeden Atlantis na Palm Jumeirah nestačí, a preto už svet očarúva nový unikát pod názvom Atlantis The Royal Resort & Residences. Tvoria ho nádherné obytné priestory, úchvatné výhľady, 2 km dlhá piesočná pláž a už teraz tu sú tie najlepšie svetové reštaurácie, skvelá zábava a bohatý nočný život.

Najluxusnejší zážitkový rezort na svete v hodnote 1,4 miliardy USD vytvorili poprední svetoví dizajnéri, architekti a umelci. Svojich prvých hostí už privítal a to od 10. februára 2023! Fantastický otvárací ceremoniál sprevádzala svetová diva Beyoncé. Atlantis The Royal tak začal písať svoju veľkolepú históriu, ktorú sprevádzajú zvučné mená. A naozaj, na dubajskom Palmovom ostrove vyzerá tento architektonický klenot fantasticky! 

Royal Atlantis - exteriér. Dubaj. SAE
Atlantis The Royal v Dubaji. SAE. Foto: timeoutdubai.com

Hotel pozostáva zo 795 izieb, 102 apartmánov vrátane 44 apartmánov so súkromnými bazénmi. 43-poschodová budova dvíhajúca sa do výšky 185 m má 90 bazénov, vrátane fantastického strešného infinity poolu vo výške 96 m na 22. poschodí s názvom Cloud 22 Sky Pool s výhľadmi na palmu aké ste predtým ešte nevideli. Počas dovolenky v Spojených arabských emirátoch tak môžete zažiť aj tento jedinečný hotel, navyše teraz priamym letom z Bratislavy.

Atlantis Royal. Bazén. Dubaj. SAE
Atlantis The Royal. Dubaj. SAE.  Foto: timeoutabudhabi.com

Pripravte sa na zážitok, ktorý úplne nanovo definuje váš pohľad na luxus. Očakávajte umelecké majstrovské diela, nádherné remeselné spracovanie a ikonickú zábavu na každom kroku. Presne tu najvyššia úroveň služieb nastaví nový štandard excelentnosti, pretože tu slovo "nemožné" neexistuje. Progresívna architektúra a dizajn rezortu, inšpirovaný prvkami vzduchu, vody, ohňa a zeme, sú vyrezávané pomocou najmodernejších technológií a premyslené do detailov. Toto je zážitok ako nikde inde.

Interiér hotela Royal Atlantis. Dubaj. SAE
Atlantis The Royal. Dubaj. SAE. Foto: atlantis.com

Vstupná hala ohromuje prichádzajúcich hostí s tromi akváriami a najväčším akváriom s medúzami na svete, kde ich pláva cez 4000. Nechýba ani prvá fontána na svete s ohňom a vodou s názvom Skyblaze.

fontana v atlantis the royal
Fontána pred hotelom Atlantis The Royal na Palm Jumeirah. Dubaj. SAE. Foto: www.atlantis.com
 

Atlantis The Royal je popredné gastronomické miesto v Dubaji. Z 18 reštaurácií  8 spravujú svetoví šéfkuchári. Nachádzajú sa tu tie najlepšie reštaurácie známych šéfkuchárov, ako napríklad Jaleo, La Mar & Dinner by Heston Blumenthal. Od konceptov ocenených michelinskou hviezdou až po gastronomické showstopery. Zastúpenie tu tak má moderná britská kuchyňa, stredomorská či perzská. Nechýbajú ani bary, reštaurácia s celodenným stravovaním, kaviareň, zábavné centrum a denný klub Cloud 22. Svet doteraz nevidel kulinárske majstrovstvo.

restauracie atlantis the royal dubajReštaurácie a bary v hoteli Atlantis The Royal na Palm Jumeirah. Dubaj.  SAE. Foto: www.atlantis.com

V rezorte je i wellness centrum s rozlohou 3000 m2 so 6 izbovým hamamom a miestnosťami na rôzne wellness procedúry. Objavte prvé holistické terapie svojho druhu v AWAKEN Wellness s transformačnými ošetreniami spojenými s modernými technológiami, aby ste oslobodili tú najsilnejšiu verziu seba samého.

wellness royal atlantis
Wellness v hoteli Atlantis The Royal v Dubaji. SAE. Foto: www.atlantis.com


Inšpirácia: Top 20 atrakcií v Spojených arabských emirátoch


Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Všetky pobyty v hoteli Atlantis The Royal totiž zahŕňajú bezplatný vstup do najväčšieho akvaparku na svete - Aquaventure, kde ich čaká dávka nekonečnej zábavy.

 

Ak vás Spojené arabské emiráty zaujali, radi vám pri výbere s dovolenkou v CK SATUR poradíme. 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR