Ako má vyzerať tá pravá dovolenka pre mladých?

11.08.2017

Zažiť nezabudnuteľnú dovolenku plnú zábavy. Tak znie motto azda každého dovolenkára. Samotná predstava o zábave sa už ale líši. Kým rodina s deťmi hľadá hotel s prepracovaným animačným programom a krátkou večernou minidisco - mladí túžia po diskotékach do rána, párty na pláži a drinkoch v nočných baroch. Blížiaci sa koniec prázdnin spôsobí menší úbytok rodinných dovolenkárov v hoteloch, no my prinášame tipy na tie, kde už teraz môžete prežiť dovolenku plnú zábavy.

 party, hotel, malorka, flamboyan caribe, zabava, plaz, magaluf

Španielska Malorka je známa rušným nočný životom a diskotékami.

FOTO: archív CK SATUR

Flamboyan Caribe****

Hotel sa nachádza v stredisku Magalluf - na promenáde, ktorá lemuje tri pláže, nájdete množstvo barov a reštaurácií s medzinárodnou kuchyňou. Večierka na tomto mieste prakticky neexistuje a “parties” tu končia častokrát až pri východe slnka. Keď sa vám už “žúrovanie” omrzí môžete sa vybrať do neďalekých aquaparkov Western a Magaluf. Hotel ponúka all inclusive dovolenku a je ideálny pre mladé páry, alebo pre budúce nevesty/ženíchov na rozlúčke so slobodou.

party, hotel, malorka, flamboyan caribe, zabava, plaz, magaluf

„Párty hotel“ – aj tak prezývajú hotel v Magallufe.

FOTO: archív CK SATUR

Bellevue***

Mestečko Caorle patrí k typickým talianskym mestám, založené bolo pred 2000 rokmi. Nájdete tu vodný park s tobogánmi, ako aj zábavný lunapark. Samotný hotel vyhľadávajú najmä mladé páry, ktoré ocenia romantické prechádzky úzkymi uličkami posiatymi obchodmi, reštauráciami a barmi.

hotel, caorle, taliansko, hotel, pre mladych, ck satur, dovolenka, leto

Klientelu hotela tvoria najmä mladí.

FOTO: archív CK SATUR

Vivas****

Albánsko je ideálnou destináciou pre mladých dovolenkárov – dobrodruhov. Cestovný ruch sa tu postupne rozbieha, no nočný život a zábava na balkánsky spôsob sú dávno známe. Strediskom Durres, v ktorom sa nachádza aj hotel, sa tiahne dlhá promenáda s barmi, reštauráciami, obchodmi a kaviarňami. Každý večer tu hrá živá hudba (kombinácia dychových a bicích nástrojov) a vy môže tak zažiť pravý balkánsky bašavel.

durres, albansko, hotel pre mladych, plaz, party, dovolenka, ck satur

Durres ako najväčší prístav v Albánsku ponúka bohatý nočný život.

FOTO: depositphotos.com

Mediterranean Beach*****

Ak hľadáte luxusný rezort, v ktorom môžete prežiť napríklad romantickú svadobnú cestu, tento hotel je správnou voľbou. Hotel sa nachádza v pokojnej časti rušného letoviska. K dispozícii tak máte ideálnu kombináciu – pokojných prechádzok po pláži v kombinácii s bohatým nočným životom. Len 800 m od hotela sa totiž nachádza ulica posiata barmi a stredisko je len 7 km od hlavného mesta ostrova, kde to na Zakyntose žije najviac. Pričom do Zakyntosu vás za 15 minút dostane autobus spred hotela. Strava je formou polpenzie, a vy máte tak možnosť vychutnať si večeru v gréckej taverne.

rezort, zakyntos, grecko, mediterean beach, hotel, ck satur, hotel pre maldych

Uličky ako stvorené na romantickú prechádzku rezortom.

FOTO: archív CK SATUR

Arabia Azur Beach Resort****

All inclusive dovolenku so všetkým, čo k tomu patrí, vrátane drinkov do neskorej noci môžete prežiť aj v Egypte. Po západe slnka život v tomto rušnom egyptskom letovisku rozhodne nekončí. Nachádza sa tu viacero barov, nočných klubov a diskoték.  

egypt, hurghada, hotel pre mladych, plaz, dovolenka, ck satur 

Zábava pri bazéne, športoviská a večerné diskotéky na vás čakajú v Egypte.
FOTO: archív CK SATUR

  Ak si chcete nájsť medzi hotelmi svoj vlastný, pozrite si komplenú ponuku last minute pobytov.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR