8 dôvodov prečo poznávať svet s nami

CK SATUR - 21.11.2019

Radi spoznávate svet a už teraz plánujete svoje cesty v roku 2020? Odštartovali sme predaj poznávacích zájazdov pre rok 2020. Aj pre vás sme tento rok, rozšírili našu ponuku poznávacích zájazdov a prinášame viaceré exkluzívne novinky. Rok čo rok sa k nám pridávajú ďalší cestovatelia, spoznajte aj vy dôvody, prečo je to tak.

1. Maximum zážitkov v malých skupinách

Pocit, nielen niekde byť, ale hlavne pocítiť atmosféru miesta aj na vlastnej koži, je to, čo robí cestovanie čarovným zážitkom. No stáť vtedy v druhej rade a cez dav ľudí nepočuť, môže byť na škodu. A to je hlavný dôvod prečo si u nás, zážitky z poznávania exotiky užijete naplno a to v maximálne 10 - 16 člennej skupine. Nové miesta tak môžete pozorovať v pokojnej atmosfére, kedy sa vám sprievodca vie naplno venovať a zasvätiť vás do tajomstiev miesta, ktoré spoznávate.

2. TOP sprievodcovia s termínmi pre vás

Sprievodcovia – naši kolegovia, sú tí, ktorí dovolenke prinášajú výnimočnú hodnotu. Krajiny poznajú lepšie ako ktorýkoľvek bedeker. Cestujú a poznávajú krajinu ešte predtým ako sa do nej vyberiete a vy, a tak si môžete vypočuť ich autentické zážitky. Všetci naši sprievodcovia majú osvedčenie sprievodcu cestovného ruchu a najcennejšou odmenou ich práce je množstvo pozitívnych referencií a úsmevy na tvári vás - našich klientov.

Často sa stáva, že si klienti vyberajú poznávací zájazd nielen podľa programu, ale aj podľa sprievodcu, ktorý ho sprevádza. Medzi tých najvyhľadávanejších v súčasnosti patria Marcel Šmátrala, Juraj Kordík, Roman Lipták, Juraj Okál, ale aj Chriss Chilová a Slavka Kóňová. Títo skúsení cestovatelia, dokážu o cestovaní rozprávať tak pútavo, že pri počúvaní ich zážitkov často zabudnete vnímať čas. Preto sme tento rok rozhodli venovať im extra priestor, nielen v katalógu, ale aj v ponuke zájazdov. Už teraz si klienti rezervujú poznávacie zájazdy s ich obľúbencom, tak neváhajte a vyberajte. Zoznam zájazdov s týmito sprievodcami nájdete v katalógu a postupne pribúdnú aj na webe.

3. Rodiny s deťmi poznávajú svet s nami

Už roky nezabúdame ani na malých milovníkov cestovania a prinášame im možnosť zažiť nezabudnuteľné zážitky na vlastnej koži. Až na 14 rodinných zájazdoch je s vami „na palube“ aj slovenský animátor rodinného klubu Planet Fun, ktorý sa postará o zábavu detí počas cesty za poznávaním a späť, ako aj počas programu.

Poznávanie s deťmi
Aj rodiny s deťmi sa môžu vybrať poznávať exotiku. FOTO: archív CK SATUR

4. Nezabúdame ani na veľkých cestovateľov

Novinkou pre tento rok je aj špeciálna ponuka poznávacích zájazdov označených ako 55+. Z našich skúseností, práve cestovatelia vo veku 55+ oceňujú pohodlie pri poznávaní krajín, vekovo blízke malé skupiny a možnosť doobsadenia v prípade cestovateľov jednotlivcov. Toto všetko a k tomu voľnejší program a pokojnejšie tempo poznávania, s dôrazom na intenzívnejšie precítenie miestneho koloritu nájdete práve v našej ponuke poznávacích zájazdov.

Klienti počas poznávanie španielska
S nami môžete poznávať svet i Európu vlastným tempom. FOTO: archív CK SATUR

5. Privátne poznávanie

Jednou z noviniek pre tento rok sú privátne cesty. Zájazdy realizované na privátnej báze pre 2 -5 osôb, ktoré je možné realizovať v rôznych termínoch podľa požiadavky klienta. Samozrejmou súčasťou privátneho poznávania je aj slovenský sprievodca, ktorý sa postará o váš komfort počas ciest. Dopriať si tak budete môcť zážitky ako noc v púšti alebo v džungli, súkromné safari, vynikjúcu kuchyňu a bohatý program.

Island - privátna cesta

Privátna cesta po Iráne

Privátna cesta Indiou

Maroko - privátna cesta po kráľovských mestách

Srí Lanka a Maldivy - trochu inak

Toskánsko - privátna cesta

Privátne zájazdy na srí lanke
Túžite poznávať len s najbližšími a sprievodcom? Vyberte si privátny poznávací zájazdy. Foto: depositphotos.com

5. Už 5 generácii cestuje s nami

Nadchádzajúci rok 2020 je pre nás výnimočný - oslávime 100 rokov pôsobenia v cestovnom ruchu. V roku 2020 tak s anmi bude cestovať už 5. generácia cestovateľov. Pri tejto príležitosti sme si pripravili novinku, ktorou sa milovníkom cestovania, chceme poďakovať. Preto, prijmite pozvánku na dovolenku vášho života - zážitky, dobrodružstvá, objavovanie nových miest – to všetko s TOP sprievodcom Marcelom Šmátralom. Cesta okolo sveta, síce nebude trvať Verneho 80 dní, no počas 23 dní nabitých kvalitným programom, navštívite 5 kontinentov.

6. Novinky od nás pre vás

V ponuke poznávacích zájazdov na rok 2020 nájdete vyše 70 noviniek. A nielen to, pri viacerých zájazdoch sme upravili – vylepšili program tak, aby ste zažili všetko, čo pri poznávaní zažiť treba. Pribudli zájazdy do exotiky, Európy, ale aj city breaky či víkendové zájazdy. A jednou z mnohých noviniek sú konečné ceny, teda ceny vrátane servisných poplatkov a tak presne uvidíte na webe, či v katalógu koľko za zájazd zaplatíte.

Medzi novinkami nájdete aj:

Namíbia - na love s deťmi

„Wayakurua“ - vitajte v Namíbii, v krajine, ktorá priťahuje svojimi kontrastami. Vydajte sa cez pieskové duny, či pustým pobrežím, ktoré portugalskí moreplavci nazvali „pekelné“, a ktoré tvoria 2 milióny hektárov piesočných dún a náhorných plošín, divokým Atlantikom, divočinou, kaňonmi, nádhernou prírodou s jej obyvateľmi.

Game of Thrones

Seriál, ktorý nadchol milióny divákov po svete, ktorí s napätím očakávali na ďalšiu sériu, či záver. Ak aj vy ste fanúšikom tohto fantasy seriálu, program tohto poznávaieho zájazdu vám ulahodí. Spolu so sprievodcom Jurajom Kordíkom navštívite miesta, ktoré slúžili ako kulisy scén v seriály. Írske hrady, zámky, útesy či stromoradie, ktoré môžete poznať ako Kingsroad, alebo ako cestu po ktorej Arya a Gendry utekajú z King's Landing na konci druhej série, spoznáte na vlastnej koži.

Najkrajšie ostrovy Baltského mora

Päť jedinečných ostrovov za 9 dní - nemecká Rujana, dánsky Bornholm, švédsky Öland a Gotland a fínske Alandské ostrovy. Ak milujete severskú prírodu tento poznávací zájazd, si nemôžete nechať ujsť. Bonusom k zájazdu je sprievodca Marcel Šmátrala, ktorý je škandinavista, a tak si môžete byť istý, že vám neunikne žiadna informácia.

Jedinečné Baskicko

Keď sa povie Baskicko, vybaví sa nám Bilbao, možno aj San Sebastian s presláveným filmovým festivalom, prípadne Gernika vďaka Picassovmu obrazu. Čo však naozaj vieme o Baskicku? Akí sú Baskovia a akým jazykom okrem španielčiny hovoria? Aká je ich história, kultúra, tradície? Počas cesty po Baskicku dostanete odpovede na tieto otázky, dozviete sa, čo je to txapela, spoznáte čarovné mestečká, jedinečnú prírodu a nádhernú krajinu Atlantického pobrežia spolu so sprievodkyňou Chris Chilovou.

Austrália a Bali s pobytom pri mori

Vydať sa na opačný konec zemegule, zatúži počas života takmer každý. Poďte s nami do krajiny protinožcov a objavujte so skúseným sprievodcom túto južnú zem. Začnete na východnom pobreží slávnou Veľkou oceánskou cestou a austrálskymi vačkovcami v Grampians, navštívite Ballarat - mestečko hľadačov zlata, červený stred s jeho dominantou monolitom Uluru a nevynecháte ani veľkomestá Melbourne a Sydney s ich lákadlami. Na záver zažijeme tradičné Bali a oddych na najkrajšej pláži v časti Nusa Dua.

7. Okružné plavby aj so slovenským sprievodcom

Ostrieľaní cestovatelia vedia, že plavba je perfektná kombinácia poznávania nových miest a zábavy na palube. Výletné lode s plnou penziou sú vybavené rovnako ako lepšie štvor - či päťhviezdičkové hotely a na vybraných plavbách vás bude sprevádzať aj slovenský sprievodca. V našej ponuke nájdete stovky okruhov realizovaných overenými lodnými spoločnosťami ponúkajúcimi plavby po Karibiku, Oriente, Amerike, Ázii, Austrálie, či Stredomorí.

Vyletna lod costa diadema
Vďaka poznávaniu z paluby, spoznáte hneď viacero miest počas jednej cesty. FOTO: archív CK SATUR

8. Cestovateľský festival už v decembri

Aby ste sa o poznávacích zájazdoch dozvedeli viac, a to priamo od ich účastníkov, či sprievodcov, pripravujeme pravidelné cestovateľské premietania každý druhý utorok v Satori Stage, pod názvom Cestokino. Zároveň pre vás pripravujem aj Cestovateľský festival. Už v poradí tretí ročník, sa tentokrát uskutoční pred Vianocami, aby ste si rok 2020 mohli naplánovať vopred. Tešiť sa môžete na 2 dni nabité zážikami. Viac informácii k Cestokino Festivalu vám prinesieme už čoskoro.

"Jediná cesta, ktorú budete ľutovať je tá, na ktorú sa nevydáte" tak znie známy cestovateľský citát a my môžeme len súhlasiť. Preto využite First Moment zľavy až do 10 % ako aj náš vynovený bonusový program a vyberte si svoj poznávací zájazd už dnes. Všetky zájazdy v katalógu i na webe sú uvedené v konečných cenách.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR