5 dôvodov prečo silvestrovať v raji s CK SATUR

CK SATUR - 22.08.2023

Chceli by ste ukončiť tento rok s drinkom v ruke, pieskom pod nohami a s oblohou posiatou hviezdami nad hlavou? Pre tých, čo túžia privítať nový rok s úsmevom na tvári, máme exkluzívne ponuky. 

1. Priamy let do raja

S nami môžete cestovať kedykoľvek v roku, a teda aj počas silvestrovských pobytov. Veľkou výhodou sú aj v tomto období odlety priamo z Bratislavy alebo z Viedne! Či si zvolíte Egypt, Spojené arabské emiráty, Omán alebo aj ďaleký Zanzibar, na vašu vysnívanú dovolenku, vás dopravíme priamo zo Slovenska.

2. Päťhviezdičková dovolenka v raji

Hotel Emerald Zanzibar Resort and Spa***** je malý kúsok raja skrytý pred okolitým svetom, ideálne miesto na váš dokonalý silvestrovský pobyt na ostrove Zanzibar. Exotický plážový rezort sa nachádza oproti ostrovu Mnemba, ktoré sa radí medzi najlepšie spoty na šnorchlovanie a potápanie na svete. Nájdete tu bohatý deluxe all inclusive, moderné  a najväčšie The Emerald Spa na Zanzibare a krásne výhľady na východ slnka.

Piesočná pláž, lehátka, zeleň a tyrkysové more pred hotelom Emerald Zanzibar Resort
Biela piesočná pláž a nádherný oceán pred hotelom Emerald. Zanzibar. Foto. CK SATUR

Dovolenka v Emerald Zanzibar*****


Na rozhraní mora a púšte leží v južnej časti Ománu mesto Salalah, ktoré je v súčasnosti dovolenkovým hitom. Úžasné pláže, skvelý servis, výborná kuchyňa a krásne okolie si môžete užiť v rozprávkovom hoteli Fanar*****. Odtiaľto sa tak môžete vydať za ománskou históriou a spoznať údolie plné kadidlovníkov, oáz, prameňov, ťavích fariem, útesov dotýkajúcich sa tyrkysového mora, ako aj zlatistej púšte obrovských rozmerov Rub al Cháli.

Piesková pláž, palmy kokosové, lehátka a budova hotela Fanar. Omán.
Piesková pláž, palmy kokosové, lehátka a budova hotela Fanar. Foto: CK SATUR

Dovolenka vo Fanar*****


Keďže Dubaj má vždy len to "naj", aj Silvester je tu jeden z "naj". Okrem parádnej zábavy si môžete prezrieť výdobytky budúcnosti, užiť si ruch mestského života, naplno sa oddať pôžitku luxusného hotela, ako je napríklad JA Beach*****. Hlavnou prednosťou hotela je krátka vzdialenosť do Abu Dhabí alebo do centra Dubaja, pár krokov k pláži a služby all inclusive. Celý komplex hotelov je vhodný pre aktívnych klientov, ktorí radi športujú, sú tu výborné možnosti na dlhé prechádzky, behanie či golf. Možností je tu milión a dostať sa k nim môžete za 5 hodín letu priamo z Bratislavy. 

Bazén s plážovým barom a pláž s bielym pieskom hotela JA Beach. SAE.
Bazén s plážovým barom a pláž s bielym pieskom hotela JA Beach. SAE. Foto: CK SATUR

Dovolenka v JA Beach*****


Nádherné južné ománske brehy sú pohladením pre telo aj dušu. Tropická klíma, 27 ℃, kokosové plantáže, biele pláže, tyrkysové vody a luxusný rezort Al Baleed Resort Salalah by Anantara***** vám dokážu splniť aj „modré z neba“. Hotel leží priamo v srdci hlavného mesta parfumov, v ománskom Salalah. Inšpirovaný je ománskou architektúrou, ktorá sem dokonale zapadá a vytvára celkom modernú interpretáciu Arábie. Práve takto vypadajú tradičné dedinky ománskej časti Dhofar, ktorá predstavuje klenot zeme.

Náš tip:
Hotelový rezort Al Baleed je ideálnym miestom na wellness a relax. Vydajte sa na holistickú cestu harmónie tela, mysle a duše. V priestoroch kúpeľov Anantara si užijete thajské a arabské revitalizujúce procedúry. Vyskúšajte napríklad miestny kadidlový rituál, kde dvaja veľmi skúsení terapeuti použijú tajomnú ománsku esenciu, aby vás preniesli do sveta oddychu a perfektného relaxu

More, piesková pláž, palmy, bazén a priestranné lehátko v Salalah, v Ománe.
Bazén a hotelová pláž. Omán. Foto: CK SATUR

Dovolenka v Al Baleed Resort by Anantara*****

3. Hotely na najkrajších plážach & all inclusive služby 

Len kúsok od pulzujúceho dubajského centra, leží v novej vybudovanej časti hotel RIU Dubai****+, ktorý má tri veľké výhody. Je to jediný hotel, ktorý má 24 hodinový all inclusive, leží priamo na piesočnej pláži a dubajská ikona Burj Khalifa sa nachádza len 15 km od hotela, pričom je tam aj najväčšie nákupné stredisko na svete Dubai Mall s obrovským akváriom a spievajúcou fontánou. Deti si tu užijú akvapark a ihrisko.

Areál hotela RIU Dubai
Hotel RIU Dubai. Foto: CK SATUR

Dovolenka v RIU Dubai****+

Ak radi spoznávate miestny život a kultúru v novej destinácii, vyskúšajte napríkld butikový hotel Sansi Kendwa Beach Resort****, ktorý leží na severnom pobreží Zanzibaru. Obklopuje ho široká biela piesočnatá pláž s bujnou tropickou vegetáciou. Svoje gastronomické špeciality ako aj all inclusive ponúka v reštaurácii s tradičnou dekoráciou a panoramatickým výhľadom na tyrkysové more. Hotel má 30 izieb, ktoré sú jednoduché a dekorované v africkom štýle. Každú sobotu hotel organizuje swahilskú večeru so stolmi na pláži a ponúka aj pekný večerný program s ohňovou show priamo na pláži.   

Bazén hotela Sansi Kendwa Beach na Zanzibare s palmami, slnečníkmi a krásnym morom.
Pláž a bazén hotela Sansi Kendwa Beach. Zanzibar. Foto: CK SATUR

Dovolenka v Sansi Kendwa****

Africkú pohostinnosť a skvelý servis má pre svojich hostí pripravený RIU Jambo****+, ktorý leží na bielej piesočnatej pláži Nungwi, čo je jedna z najkrajších na ostrove. Tento hotel má ako jediný na Zanzibare exkluzívny 24 hodinový all inclusive. Ponúka moderne zariadené izby, 4 veľké bazény, detský bazén, športové aktivity, potápanie, zábavné programy aj s rodinným klubom Planet Fun. Odporúčame doplatiť si priamy výhľad na more alebo superior izby s výhľadom na more, západ slnka sa dá sledovať aj z privátneho balkóna či terasy.

Náš tip: 
Určite nevynechajte kulinárske umenie šéfkuchárov v aspoň jednej z à la carte reštaurácii na móle. Výborné sú napríklad špagety s obrovskými krevetami v reštaurácii Gourmet. 

Exotická záhrada a pláž hotela RIU Jambo na Zanzibare
Pláž a exotická záhrada hotela RIU Jambo na Zanzibare. Foto: CK SATUR

Dovolenka v RIU Jambo****+

Ománsky Salalah je klenotom Arábie. Má nádherné hory, pláže s bielym pieskom, vôbec neskrýva svoju tradičnú pohostinnosť a vyžaruje z neho srdečnosť. Priamo na dlhej piesočnatej pláži v blízkosti centra mesta sa nachádza hotel Crowne Plaza Resort Salalah*****. Otvorená pláž ponúka možnosti na krásne prechádzky, behanie či pozorovanie západu slnka. Hotel má moderné vybavenie, rozmanitý all inclusive, viaceré bary a reštaurácie či už s arabskými, talianskymi a medzinárodnými špecialitami. Užiť si môžete rôzne športové aktivity, 9-jamkové ihrisko alebo i rybolov. Pre deti je k dispozícii detský bazén, ihrisko a malý splash park.

Areál hotela Crowne Plaza v ománskom Salalah s veľkou pieskovou plážou, palmami a bazénom.
Záhrada a pláž hotela Crowne Plaza Resort. Foto: CK SATUR

Dovolenka v Crowne Plaza*****

Náš tip:
Posledné dni roku môžete vyskúšať aj nové chute. Suroviny v bio kvalite, pripravené kuchármi svetovej úrovne a tie najlepšie drinky namiešané šikovnými barmanmi, ochutnáte na krásnych a romantických miestach. A k tomu jeden gurmánsky zážitok navyše. Na mieru šité menu v súkromí vašej vily, na odľahlom piesočnatom brehu, pod baldachýnom hviezd alebo dokonca vo vašom bazéne. Možností je neúrekom.

Exotický žltý nápoj s ovocím na bielej pieskovej pláži na Zanzibare.
Exotické chute priamo v exotike pri mori. Foto: CK SATUR

4. Slovenskí delegáti a rodinný klub Planet Fun

Mnohí si predstavia pod silvestrovským pobytom páriky, či skrátka dvojicu užívajúcu si zábavu. A áno, často tomu je tak, no hotely v našej silvestrovskej ponuke dávajú priestor aj pre rodiny s deťmi. Deti si to v exotike užijú ako králi. O ich zábavu sa denne postarajú aj slovenskí animátori rodinného klubu Planet Fun. Animačný program je zameraný na zábavu a športové aktivity detí, aby dospelí mohli oddychovať, užívať si výlety, zábavu alebo romantiku. Výhodou je aj náš slovensky hovoriaci delegát počas celého vášho pobytu v daných destináciách. 

Animátor Planet Fun v ománskej púšti s deťmi na piesku. Omán
Zábava so Satur delegátkou Peťou Nawrockou a animátorom Planet Fun aj počas silvestrovských pobytov v púšti. Foto: CK SATUR

5. Raj plný zážitkov a dobrodružstiev

Neoddeliteľnou súčasťou vydarenej dovolenky sú zážitky, obzvlášť tie adrenalínové. Tie si môžete dopriať aj počas vášho pobytu. Vyskúšajte napríklad potápanie, parasailing, windsurfing. Využite silu vetra a popreháňajte sa vďaka vzrušujúcemu športu akým je kitesurfing cez tyrkysové vody mora. Užite si dotyk s vodou a vetrom a osvojte si novú zručnosť pod vedením skúsených inštruktorov. 

Žena so surfom.
Adrenalínové zážitky nechýbajú. Foto: CK SATUR

Relaxačný spôsob ako zažiť podmorský život s celou rodinou je chytiť šnorchel a vydať sa preskúmať úžasné útesy. Do tých najlepších oblastí na spoznávanie divokého podmorského života vás zavedú skúsení inštruktori. Výlet je vhodný pre všetky vekové skupiny a schopnosti.

Dieťa šnorchlujúce v mori s množstvom pestrých rýb.
Pestrý podmorský svet. Foto: CK SATUR

Náš tip:
Bezplatné storno len u nás – najvýhodnejšie podmienky len do 31.8.2023! 

Dovolenka na Silvestra


Veríme, že sme vás inšpirovali. A ak stále premýšľate kam na silvestrovský pobyt a neviete sa rozhodnúť, radi vám pri výbere poradíme, lebo na starostlivosť od CK SATUR nemá nikto. 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR