5 dôvodov prečo s nami do exotiky

CK SATUR - 09.09.2019

Dovolenka v exotike je veľmi vyhľadávanou formou oddychu, či relaxu, a to najmä počas zimných mesiacov. Zatiaľ, čo niektorí z nás sa na zimu a jej radovánky tešia, iní sa im snažia vyhnúť. Prečo sa do exotiky vybrať práve s nami?

1. Najširšia ponuka zájazdov do exotiky

Mať z čoho vyberať je základ. U nás nájdete najväčší výber exotiky na trhu a to celoročne. Vybrať si môžete z nášho vlastného produktu za najlepšie ceny, ale aj dovolenky do exotiky realizované overenými rakúskymi cestovnými kanceláriami. Ľubovoľné termíny počas celého roka, rôzne dĺžky pobytu a kombinácie zájazdov. Vyberiete si exotický zájazd spojený s komfortným poznávaním, ajurvédické, meditačné pobyty, golfové dovolenky a/alebo safari v Afrike? Alebo plánujete romantické zásnuby, či svadbu na pláži? Skrátka máme pre vás dovolenky šité na mieru podľa vašich predstáv.

Osobitou kategóriou sú okružné plavby. Ostrieľaní cestovatelia vedia, že je to perfektná kombinácia poznávania nových miest a zábavy na palube. V našej ponuke nájdete stovky okruhov realizovaných overenými lodnými spoločnosťami ponúkajúcimi plavby po Karibiku, Oriente, Amerike, Ázii, Austrálii, či Stredomorí. Výletné lode zväčša s plnou penziou sú vybavené rovnako ako lepšie štvor- či päťhviezdičkové hotely. Na mnohých našich plavbách vás bude sprevádzať aj slovenský sprievodca.

Výletná loď msc bellissima
Hotel na vlnách, alebo aj kombinácia poznávania s oddychom, to sú okružné plavby na výletných lodiach. Foto: archív CK SATUR

2. Postaráme sa o vás aj v exotike

Chcete do exotiky, no obávate sa jazykovej bariéry? Na väčšine našich pobytov v exotike vám bude nápomocný slovenský alebo český delegát. Radi a ochotne pomôžu pri akýchkoľvek situáciách, poskytnú zaujímavé informácie o lokalite, pomôžu s prepravou na letisko a z letiska a postarajú sa o komfort počas celej doby trvania vášho pobytu. Nájdete ich v Ománe (Salalah), SAE, Egypte, na Maldivách, Srí Lanke, Bali, Mauríciu, Seycheloch, Zanzibare, Kube, v Mexiku, Dominikánskej republike a na Kanárskych ostrovoch.

Naši klienti na poznavani ciny
Pri poznávaní sprievodca a pri pobyte delegát - vaše "spojky" za hranicami. Foto: archív CK SATUR

Pri poznávaní exotiky sú rovnako dôležití  ľudia, ktorí dovolenke prinášajú výnimočnú hodnotu. Všade kam naši cestovatelia ešte len idú, sprievodcovia už dávno boli. Krajiny poznajú lepšie ako ktorýkoľvek bedeker a každý z nich má osvedčenie sprievodcu cestovného ruchu. Najcennejšou odmenou sú množstvá pochvalných e-mailov, v ktorých naši cestovatelia hodnotia vysokú kvalitu, rozsiahle vedomosti a milý prístup našich sprievodcov.

3. Pre malých cestovateľov

Rodinná dovolenka v exotike je čoraz populárnejšia. Už roky nezabúdame ani na malých milovníkov cestovania a prinášame im možnosť zažiť nezabudnuteľné zážitky na vlastnej koži v tých najlepších hoteloch pre rodiny, zväčša vo zvýhodnenej cene (detský paušál). V našej ponuke nájdete preto aj hotely s vodným svetom alebo akvaparkom, kvalitnými animáciami a stravou obľúbenou aj u detí.

Deti na exotickej pláži
Rodinná dovolenka v exotike je zaručene zážitkom na celý život. Foto: archív CK SATUR

4. Malé skupiny = maximum zážitkov

Pocit, nielen byť niekde, ale cítiť atmosféru aj na vlastnej koži, je to, čo robí rozdiel v intenzite zážitku. A stáť vtedy v druhom rade môže byť veľká škoda. A to je dôvod, prečo si u nás zážitky z poznávania exotiky užijete naplno v maximálne 10 / 16 člennej skupine. Nové miesta tak môžete pozorovať v pokojnej atmosfére, kedy sa vám sprievodca vie naplno venovať a zasvätiť vás do tajomstiev miestnej krajiny.

Slovenskí klienti na zanzibare
Čím menšia skupina, tým viac zážitkov - myslíte, že je to tak? Foto: archív CK SATUR

5. Komfort pri ubytovaní i preprave

Kvalitná preprava a ubytovanie v exotických destináciách je pre nás prvoradá. V našej ponuke uprednostňujeme renomované, nami a klientmi osobne overené hotelové siete v 4*a 5* kvalite. Takmer všetky hotely v ponuke našej katalógovej exotiky sú situované priamo na pláži a 80 % z nich má v cene all inclusive služby alebo polpenziu.

Na všetkých našich pobytoch a zájazdoch do exotiky garantujeme lety s overenými a kvalitnými leteckými spoločnosťami, pričom ponúkame buď priame lety alebo lety s maximálne jedným prestupom. Pri letoch s prestupom vždy vyberáme možnosti s krátkymi prestupovými časmi. Tento rok máme v ponuke až 11 priamych letov z Bratislavy, Budapešti alebo z Viedne. Pre náročnejších je samozrejmosťou možnosť doplatiť si za miesto v prvej alebo biznis triede.

Predaj zájazdov do exotiky sme úspešne odštartovali. Vyberajte si z najširšej ponuky poznávacích a pobytových zájazdov a využite first moment zľavy až do výšky 35%. Zľavy platia do 31.10.2019.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR