10 statočných animátorov z Jasnej

CK SATUR - 03.08.2020

Prejdime sa potulkami pod strechou Nízkych Tatier v samom srdci stredného Slovenska s našimi desiatimi animátormi z hotela Grand Jasná 4*, ktorí svojimi „animačnými cestami“ okolo Chopku vykúzlia deťom úsmevy na tvárach a to za každého tatranského počasia. Zoznámia vás s náučnými chodníkmi, ktoré majú svoje príbehy a zavedú vás k tým bránam, čo vedú na tie najkrajšie miesta.

1. Sárka alias „Brehy“

Brehy vždy s úsmevom naladená, s nádherným hlasom, ktorý sa každú sobotu a utorok rozplýva v „Grande“. Jej umelecké výkony sú jednoducho čarovné a všetky deti dokáže na  večernom minidisco za pár minút roztancovať a naučiť aj tie najzložitejšie tanečné figúry.

Brehy a jej tatry
Brehy a jej „Tatry“. Foto: archív CK SATUR

2. Vivien alias „Vivi“

Znalkyňa tých najväčších pokladov pod Chopkom, ktorá všetkých malých zvedavcov zavedie na tie správne miesta. Naučí vás objavovať všetky tajné zákutia, ktoré vždy niečím prekvapia. Je zážitok s ňou brázdiť popri plese alebo aj v lese.

Vivi a najkrajšie výhľady
Vivi a jej najkrajšie výhľady. Foto: archív CK SATUR

3. Lukáš alias „moderátor Luky“

V herectve sa vyzná na jednotku, preto všetky večerné show sú jeho parketa. Rodinné „Saturoviny“ alebo „Milujem Slovensko“ moderuje hravo a vtipne. Na horských kárach z Kosodreviny do Krúpovej sa spúšťa po prašnej ceste ako profesionálny pretekár.

 

Luky ako nosič
Nosiči „tatranských nákladov“. Foto: archív CK SATUR

4. Vaneska alias „Vanes“

Na gitare grandiózne brnká a ku tomu „super star“ hlasom spieva v týchto dolinách. Ku Trom Vodám či ku Orlej skale vás dovedie chodníkmi cez tajomný les. Dračiu cestu s vami prejde až na samý vrchol Chopku. A okrem toho vás rada naučí rozoznávať zvieracie stopy.

 

Vanes a jej výskok
Vanes a jej šťastný výskok. Foto: archív CK SATUR

5. Dianka alias „Dia“

Umelkyňa v maľovaní na tvár, ktorá deťom vykúzli tie najpestrejšie premeny. Na vrch Chopku vybehne za 90 minút. Má dokonale zmapované všetky tunajšie štíty a jej turistika po hrebeňoch kopcov je preslávená. A aj tie najmenšie deti učí prvé plavecké pohyby.

Dianka s deťmi
Dianka a jej úspešná 90 minútová túra na Chopok. Foto: archív CK SATUR

6. Tomáš alias „Tommy“

Fešný športovec, ktorého milujú všetky detičky, lebo s nimi sranduje na každom kroku. Pripravte svoje ratolesti s Tommym na pirátsku výpravu, aby tak zdolali všetky hory a doly. Prevedie vás náučnými chodníkmi a porozpráva príbehy o tunajšom slávnom drakovi Damianovi.

Dianka a tomi s deťmi
Aj Tomi sprevádza detičky na Chopok. Foto: archív CK SATUR

7. Sofia alias „Sofi“

Naša odborníčka na jaskyne, ktorá pozná tajomstvá podzemnej krásy. Zážitkové túry plné tých najkrajších vyhliadok vám ukáže cestou k Ostredku, cez symbolické pamätníky Nízkych Tatier, po útlych chodníkoch a čarovných zákutiach. A vyzná sa v hudbe, tanci a maľovaní.

Sofi na trampolíne
Sofi s jej skvelým výkonom. Foto: archív CK SATUR

8. Sárka alias „Sorča“

Tak nesmierne zábavná a vtipná Sorča s vami nájde všetkých tatranských indiánov. Zažijete s ňou pravú šiškovú vojnu a ešte pred tým ako správna „Sparťanka“ z Oravy vám vytvorí a namaľuje obranný štít. Zavedie vás na tunajšie vysokohorské čučoriedky, ktorých tu teraz rastie asi miliarda.

Sorca a hory
Sorčina horská odysea. Foto: archív CK SATUR

9. Ivetka alias „Ivet“

S Ivetkou nuda v hoteli Grand Jasná vôbec nehrozí. Už hneď zrána si s vami zacvičí jogu, potom učí ako skúsená inštruktorka v plaveckej akadémii plávať deti ako ryby. Aktívnym pohybom vás prevedie okolo Vrbického plesa. A okrem toho vás naučí tatranský horský golf.

Plávanie s ivetkou
Plavecký tím s Ivetkou a Vivi. Foto: archív CK SATUR

Joga s ivetkou
Aj o rannú jogu sa postará Ivetka. Foto: archív CK SATUR

10. Lukáš alias „team leader Luky“

Luky“ nám na všetko dozerá ako pravý tatranský šerif. Disciplína predsa musí byť! Ak je niekto, kto tu všetko o geografii vie, je to práve on. Pozná históriu regiónu a snáď aj každú dedinku a všetky liptovské atrakcie. Dobrodružstvo na horách si s ním jednoducho užijete.

 

Luky s chlebom
Pravé slovenské privítanie. Foto: archív CK SATUR

 Animátori na chopku
Srdečný pozdrav z Chopku od 10 statočných. Foto: Sofia Kyseľová

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR