Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

HOTEL Intercontinental Resort Bali
Indonézia, Bali

od 1 418 za osobu

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Letecky
Transfery
Raňajky
Ubytovanie
nocí
ĎALŠIE TERMÍNY

INFO

V skratke o hoteli

Exkluzívny rezort renomovanej siete v podarenom mixe balijského štýlu s prvkami moderného komfortu v bujnej, 14 ha tropickej záhrade s riečkami, rybníčkami, fontánami a bazénmi  ponúka komfort na najvyššej úrovni, excelentné služby a vyberané jedlá.

 

Letisko

Medzinárodné letisko Denpasar 10 km, transfer cca 15 min.                         

 

 

Poloha

Priamo na jednej z najkrajších pláží na Bali, 4,5 km dlhej pláži Jimbaran. Kuta len pár minút jazdy.

 

 

 

Izby

TV, DVD, hudobný kanál, Wi-Fi, klimatizácia, stropný ventilátor, minibar, trezor, balkón/terasa.

 

 

Typy izieb

Resort Classic (48 m2), Singaraja room s rovnakým vybavením vybudované v rámci konceptu „hotel v hoteli“, situované v krídle Singaraja s vlastnou lobby a reštauráciou a so špeciálnymi výhodami: požičovňa filmov a CD zdarma, 24-hodinový concierge servis, počas dňa káva/čaj a čerstvé ovocie, raňajky v hlavnej reštaurácii Taman Gita alebo v reštaurácii Singaraja,

Club InterContinental Room (58 m2) v samostatnom krídle, luxusne zariadené, mnoho privátneho prostredia a prístup do exkluzívneho Club InterContinental so špeciálnym servisom: denne čerstvé ovocie v izbe, 24-hodinový butler service, miestna a medzinárodná tlač, voľný vstup ku klubovému bazénu, lounge s biliardom, knižnica, business  centrum; počas dňa výber z nealkoholických nápojov, káva/čaj, občerstvenie, víno, večer koktejly. Singaraja Duplex Suite (79 m2) - ako Singaraja Room, ale na dvoch poschodiach, s oddelenou obývačkou a spálňou a hosťovskou toaletou, Club Duplex Suite (79 m2) - ako Singaraja Duplex Suite, avšak s prístupom do  Club InterContinental so špeciálnym servisom, Balinese Suite (101 m2) a  Uluwatu Suite (103 m2) - ako Club InterContinental Room, s oddelenou obývačkou/spálňou, dvoma TV a balkónom s výhľadom na bazén, Jimbaran Suite (124 m2) navyše s jedálenským kútom, Bukit Suite (152 m2) s oddelenou jedálňou a plne vybavenou kuchyňou a Imperial Villa (378 m2) s dvomi spálňami, pracovným kútom, privátnym bazénom, vírivkou a prístupom do Club Lounge.

 

Šport

Šport:       Impozantný kompl

Spa

Spa: Exkluzívne spa s tradičnými i modernými procedúrami (6 pavilónov v New Ocean Front Spa priamo na pláži alebo v Uluwatu-Spa), za poplatok masáže, wellness a procedúry.

 

Reštaurácie

Taman Gita (hlavná reštaurácia - bufet, ázijské a európske špeciality), Bella Cucina (talianska), Jimbaran Gardens (ľahké jedlá a čerstvé plody mora, večer živá hudba), KO (jedna z najlepších japonských reštaurácií na Bali), JG´s bar (chladné nápoje a exotické koktejly), Sunset Beach Bar & Grill (grilované špeciality), Romantic Tents (pre romantické večery na pláži), Saraswati Lounge (špeciality z kávy a čaju, nápoje).

 

 

Stravovanie

Raňajky formou bufetu v Taman Gita, možnosť doplatku na polpenziu, príp. plnú penziu (menu vo vybranej reštaurácii). Hostia v Club izbách raňajkujú podľa vlastného výberu v Taman Gita, na izbe, v Club Lounge alebo pri bazéne Clubu InterContinental.

 

 

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL INTERCONTINENTAL RESORT BALI si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.