Flexibilná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 5 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Blogy

Transsibírska magistrála, najlepšia cesta vlakom na svete

Transsibírska magistrála, najlepšia cesta vlakom na svete

24.02.2017


Transsibírska magistrála je viac ako len železnica. Je to cesta do psychiky moderného Ruska, triumf inžinierstva, nekončiaca oslava pohybujúca sa cez najväčší, a možno aj najtajomnejší národ na Zemi. Prechádza cez sedem časových pásiem a medzi Moskvou a Vladivostokom prekoná vzdialenosť vyše deväťtisíc kilometrov. Aj v časoch leteckého low-cost cestovania priťahuje najdlhšia železnica množstvo turistov. Vitajte na palube!

Čítať viac

Prenocovali by ste so žralokmi? Vieme, kde sa vám to podarí

Prenocovali by ste so žralokmi? Vieme, kde sa vám to podarí

22.02.2017


Brazílske Rio de Janeiro prežívalo najväčšiu slávu počas minuloročných olympijských hier. Ani po ich konci však nezaspalo na vavrínoch a pripravilo si ďalšie lákadlo pre turistov – najväčšie akvárium v Južnej Amerike. Komplex AquaRio rozkladajúci sa na ploche 26-tisíc metrov štvorcových stojí v miestnom prístave, má päť poschodí a tvorí ho 28 obrovských nádrží spojených priehľadnými tunelmi. Celkovo by v ňom malo nájsť svoj domov až osemtisíc živočíchov.

Čítať viac

Plavba loďou po Níle: Krajinu faraónov máte ako na dlani

Plavba loďou po Níle: Krajinu faraónov máte ako na dlani

21.02.2017


Egypt je krajina, ku ktorej sa dokonale hodia superlatívy: stojí tu najviac pyramíd na svete, navštíviť sa dá najväčšie množstvo bazárov a obdivovať množstvo chrámov, ktoré boli staroveké už za čias Kleopatry. Okrem toho Káhira, Luxor, Asuán alebo chrám v Abu Simbel. To je len niekoľko najzaujímavejších bodov plavby po Níle. Za pár dní sa dajú vidieť tie najdôležitejšie pamiatky. No ešte stále ostáva dosť času na relax a sledovanie rušného života z paluby lode.

Čítať viac

Hľadáte dovolenku pre veľkú rodinu? Tento rok si hotel vyberiete ľahšie

Hľadáte dovolenku pre veľkú rodinu? Tento rok si hotel vyberiete ľahšie

20.02.2017


Poznáte to. Vaše deti šantia na pláži, vy oddychujete pod slnečníkom a jedným okom na ne stále dohliadate. Vychutnávate si teplé slnko, šum mora a tú nezameniteľnú príchuť letnej dovolenky. Dokonalá pohoda. Aspoň teraz... Hľadanie hotela pre vašu viacčlennú rodinu bola poriadna drina. Aj v tomto vám však v cestovnej kancelárii Satur vieme ľahko poradiť. Pozrite si náš výber najlepších hotelov na rodinnú dovolenku pre viacčlenné rodiny!

Čítať viac

TOP 10 atrakcií na Santorini

TOP 10 atrakcií na Santorini

20.02.2017


Ostrov Santorini je najpôsobivejší, keď sa k nemu blížite po mori. Plávate do masívnej kaldery (sopečného krátera naplneného morom), obklopenej strmými útesmi siahajúcimi do výšky dvesto až štyristo metrov. Santorini alebo tiež Thira je najjužnejším ostrovom Kyklád a nachádza sa asi 110 kilometrov od Kréty. Do skupiny ostrovov patria aj Aspronissi, Palea, Nea Kamenni a Thirassia. Santorini žije takmer výhradne z cestovného ruchu, priťahuje návštevníkov svojou mimoriadnou krajinou a archeologickými pamiatkami. Dovolenku na Santorini často trávia najmä zamilované páry, pretože ostrov sa označuje ako jeden z najromantickejších na svete.

Čítať viac

Černobyľ ožíva. Miesto katastrofy láka turistov z celého sveta

Černobyľ ožíva. Miesto katastrofy láka turistov z celého sveta

16.02.2017


Môže existovať menej pravdepodobné miesto pre návštevníkov ako časť Ukrajiny, kde sa odohralo jedno z najhorších nešťastí na našej planéte? Pred tromi desaťročiami, keď došlo k výbuchu černobyľskej jadrovej elektrárne, by si nikto nebol pomyslel, že sa z miesta stane turistami vyhľadávaná oblasť. A predsa je to tak, dnes sem ročne smeruje množstvo ľudí, ktorí na vlastné oči vidia, čo ostalo z miesta, kde žili desaťtisíce zamestnancov elektrárne.

Čítať viac

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.