Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

HOTELELECTRA
Grécko, Chalkidiki, STAVROS

od 449 za osobu

Ušetríte do 49 € (10 %)

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Letecky
Transfery
Light All Inclusive
Ubytovanie
nocí

ODLETOVÉ A PRÍLETOVÉ ČASY

  • Uto 12 sep 2017 18:45 21:40
  • Uto 19 sep 2017 22:30 23:25
ĎALŠIE TERMÍNY
  • 1-2 deti do 12 rokov zdarma
  • Light All Inclusive
  • WIFI

INFO

V skratke o hoteli

Rodinný hotel Electra na gréckom polostrove Chalkidiki ponúka čisté a príjemné prostredie, ktoré vo vás zanechá spomienky na pohodovú letnú dovolenku. Hotel stojí v pokojnej časti letoviska Stavros, ktoré obklopujú borovicové lesy. Hotel má krásny bazén, bar a reštauráciu. Výhodou je, že časť personálu hovorí po česky, takže nemusíte mať obavy z toho, ako sa dorozumiete. Zapáčia sa vám aj novozrekonštruované izby a neďaleká pláž. Zamierte na letnú dovolenku na Chalkidiki s cestovnou kanceláriou Satur.

Poloha

Milý menší hotel Electra stojí v tichšej časti letoviska Stavros s krásnym výhľadom na zalesnené hory. Výhodou jeho polohy je, že stojí mimo rušnej hlavnej cesty, takže si svoj pobyt v ňom vychutnáte bez rušivého hluku z ulice. Rušnejšia časť centra sa od hotela nachádza asi 200 metrov.

Dĺžka transferu

cca 60 minút

Strava

V cene zájazdu sú služby Light All Inclusive: • raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu • nápoje počas poskytovania jedál (alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie, voda v karafách, filtrovaná káva, čaj)

Cena zahŕňa

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, stravovanie light all inclusive, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 14-krát) ubytovanie, stravovanie light all inclusive, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

Povinné doplatky

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky – letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Pre deti do dvoch rokov sú poplatky vo výške 50 eur na osobu, pre deti od 2 do 5 rokov 100 eur na osobu, pre cestujúcich starších ako päť rokov 190 eur na osobu.

Ostatné doplatky

Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas letnej dovolenky na Chalkidiki vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie Satur.

Oficiálne hodnotenie

***

Klienti, ktorí si prezerali HOTEL ELECTRA si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.