Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

APARTMÁNYGIARDINI DI ALTEA
Taliansko, Benátska riviéra, CAORLE

  • Bez stravy
  • Animácie
  • GOLF

INFO

V skratke o hoteli

Benátska riviéra je najvyhľadávanejšou dovolenkovou oblasťou Talianska. Turisti si obľúbili typické talianske mestečko Caorle, kde sa v jedinečnej súhre stretávajú tradície, história, kultúra a súčasnosť. Pomerne novým letoviskom je Lido Altanea, kde sa nachádzajú apartmány Giardini di Altea. Nová oblasť prináša svojím návštevníkom všetko, na čo si pomyslia. Okrem obchodov, reštaurácií a kaviarní sú to napríklad aj cyklistické chodníky, vďaka ktorým je spoznávanie okolitej prírody ešte jednoduchšie. Hotely a apartmány s plážou spája mini vláčik, ktorý premáva v pravidelných intervaloch. Zastávky sa od seba nachádzajú v krátkej vzdialenosti, takže pri ceste na pláž nečaká dovolenkárov žiadna úmorná cesta. Vďaka pokojnému prostrediu sú apartmány vhodnou voľbou na rodinnú dovolenku s deťmi. Navštívte toto miesto spoločne s cestovnou kanceláriou Satur.

Poloha

Apartmány Giardini di Altea vyrástli v novšej a pokojnejšej časti mestečka Caorle v oblasti Lido Altanea. Tri samostatné časti komplexu – Olmi, Lecci a Tigli sú obklopené záhradou. Len pár metrov od apartmánov stojí supermarket, reštaurácie a pizzerie. Mestečko Caorle je vzdialené šesť kilometrov a ľahko dostupné miestnou dopravou. Asi dva kilometre od komplexu v Porto Santa Margherita sa nachádza väčšie nákupné centrum.

Strava

V apartmánoch Giardini di Altea sa hostia stravujú individuálne.

Cena zahŕňa

V cene je započítané 1-krát, resp. 7-krát ubytovanie podľa typu kapacity, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.*

*Poznámka: Delegát (10.6.-9.9.) Pobyt je možný na 7 (14, 21...) nocí s nástupom v sobotu. V období 29.04.-10.06. je možný nástup na pobyt v ktorýkoľvek deň - cena na noc Bilocal 28,- EUR/apt., Trilocal 48,- EUR/apt. 

Služby v cene

V cene je započítané 1-krát, resp. 7-krát ubytovanie podľa typu kapacity, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.*

*Poznámka: Služby delegáta CK Satur sú k dispozícii v období medzi 11. júnom  až 3. septembrom. V ostatných termínoch je delegát na telefón. Zájazd je možný v období od 30. apríla do 11. júna minimálne na tri noci s nástupom denne. V období od 11. júna do 24. septembra je zájazd možný na sedem nocí s nástupom v sobotu.

Povinné doplatky

Povinným doplatkom je vratná kaucia vo výške 100 eur, platí sa na mieste.

Ostatné doplatky

K  ďalším doplatkom patrí:

  • Autobusová doprava v cene 90 EUR na osobu
  • Prenájom posteľnej bielizne je v cene 6 EUR na osobu (platba na mieste)
  • Za detskú postieľku doplatíte 3 Eurá na deň (platba na mieste)
  • Plážový servis je v cene 52 EUR na týždeň (platba na mieste)
  • Viac informácií o komplexnom cestovnom poistení počas dovolenky v Taliansku vám poskytneme v ktorejkoľvek pobočke cestovnej kancelárie Satur.

Oficiálne hodnotenie

***

Klienti, ktorí si prezerali APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA si prezerali aj:

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.