Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Dĺžka pobytu

Cestujúci

 • KATEGÓRIA

  POLOHA

  PLÁŽ

 • STRAVA

  OBSADENIE

  WELLNESS, SPA

 • IZBA/VYBAVENIE

  PRE DETI

 • ŠPORT

  INÉ

Luxusná dovolenka so SATUR Exclusive - Blogy

Spať

Originálna dovolenka v Európe: Plávajúci hotel na Seine aj exkluzívna plachetnica

Originálna dovolenka v Európe: Plávajúci hotel na Seine aj exkluzívna plachetnica

03.08.2016

Aj v Európe sa dá stráviť exkluzívna a luxusná dovolenka. Pre náročných dovolenkárov, ktorí už vyskúšali takmer všetko, pribudla len pred krátkym časom absolútna novinka – prvý plávajúci hotel na Seine. Nie je to však jediný spôsob, ako si vychutnať pokojné dni plné oddychu na úrovni.

Jedným z najštýlovejších spôsobov, ako stráviť letnú dovolenku, je plavba na plachetnici. Pocit exkluzívnosti a dokonalého pohodlia prežijú hostia na plachetnici Le Ponant***** z exkluzívnej ponuky cestovnej kancelárie Satur pod hlavičkou Exclusive by Satur.

plachetnica le ponant, francuzsko, luxusna dovolenka v europe, satur, dovolenka na mori, dovolenka na plachetnici 

Plachetnica Le Ponant ponúka pasažierom komfort a luxus.

FOTO: archív CK Satur

Trojsťažňová plachetnica Le Ponant***** privíta na jednej plavbe maximálne 64 klientov a 32 členov posádky, čo pre pasažierov znamená intimitu a pohostinnú atmosféru. Le Ponant zaujme už na prvý pohľad. Navrhnutá bola s dôrazom na dizajn historických plachetníc, no v súlade so všetkými modernými prvkami, aby svojim klientom poskytovala kvalitné zariadenie a komfort, na aký sú zvyknutí.

Najkrajšie miesta francúzskeho pobrežia

V elegantne zariadených kajutách s oknom a regulovateľnou klímou hosťom nič nechýba. Nájdu v nich televíziu, minibar aj telefón a trezor. Dizajnéri mysleli pri navrhovaní priestorov na všetko, a tak je kvalitne zariadená aj kúpeľňa. Milým bonusom je pravá francúzska kozmetika.

plachetnica le ponant, francuzsko, luxusna dovolenka v europe, satur, dovolenka na mori, dovolenka na plachetnici

Plachetnica Le Ponant kotví na najprestížnejších miestach európskeho pobrežia.

FOTO: archív CK Satur

Loď sa počas ôsmich dní plaví okolo najkrajších častí Európy. Zastávkou je tak napríklad francúzska Korzika, Lerici a Sarzana v Taliansku alebo Nice. Ďalšia trasa vedie výlučne okolo francúzskych miest a pri jej absolvovaní sú zastávkami napríklad Saint Tropez, pláž Palombaggia, ktorá je klenotom Korziky a patrí k najkrajším plážam sveta. Plachetnica sa plaví aj okolo mesta Bonifacio, ktoré doslova visí na útese a je jedným z najfotogenickejších miest Korziky. L´ile Rousse sa pýši krásnymi dláždenými ulicami a nadhernými piesočnatými plážami priamo v meste.

Plávajúci hotel na Seine

Len pred krátkym časom pribudla k zaujímavým možnostiam, ako stráviť dovolenku vo Francúzsku, novinka. Je ňou prvý plávajúci hotel na Seine. Jeho hostia si môžu vychutnať lahodné drinky, ponoriť nohy do malého bazénika s tyrkysovou vodou a pozorovať pritom okolitý život na rieke.

plavajuci hotel na seine, off paris seine, francuzsko, luxusna dovolenka v europe, pariz, satur

Prvý plávajúci hotel na Seine.

FOTO: offparisseine.com

Plávajúci hotel s názvom Off Paris Seine má 58 izieb a je súčasťou ambiciózneho plánu na rozvoj parížskeho nábrežia. Koncept pochádza z dielne odborníkov Seine Design. Hotel sa nachádza v blízkosti mosta Charlesa de Gaulle, iba desať minút chôdze od katedrály Notre Dame. Ako píšu zahraničné médiá, vedľa hotela bude vybudovaný aj malý prístav, kde bude môcť kotviť niekoľko výletných lodí.

plavajuci hotel na seine, off paris seine, francuzsko, luxusna dovolenka v europe, pariz, satur

Z hotela na Seine je krásny výhľad na život okolo.

FOTO: offparisseine.com

Luxusnú a komfortnú dovolenku na najkrajších miestach Európy, ale aj celého sveta, ponúka svojim klientom cestovná kancelária Satur pod hlavičkou Exclusive by Satur.

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.