Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Spať

Myslite na leto už teraz, využite všetky novinky a ušetrite!

Myslite na leto už teraz, využite všetky novinky a ušetrite!

07.11.2016


Nikdy nie je príliš skoro, aby ste začali myslieť na svoju letnú dovolenku. Veď treba stihnúť toľko vecí – vybrať si krajinu, hotel, očekovať služby a dohodnúť sa s rodinou. Ak patríte k ľuďom, ktorí si radi všetko pekne dopredu naplánujú a ešte pritom aj ušetria, máme niečo presne pre vás! 

V prvej polovici novembra pre všetkých našich dovolenkárov prinášame katalóg Family s first moment zľavami až do 33 percent a bonusmi, vďaka ktorým deti cestujú už za 1 euro. Nezáleží na tom, či by ste sa radi vydali na kratší poznávací zájazd, víkendový pobyt na Slovensku alebo sa už obzeráte po dovolenke pri mori. Katalóg Family je zameraný na rodiny s deťmi. Pri výbere hotelov sme dbali na kvalitu ubytovania v rodinných izbách, v hoteloch nájdete vybavenie nielen pre deti, ale často aj bábätká a mamičky. Okrem toho sú samozrejmosťou bazény, detské ihriská a v mnohých hoteloch aj menšie či väčšie aquaparky s toboganmi a šmýkačkami, obľúbená Wi-Fi a samozrejme all inclusive služby. Hotely majú tiež svoje detské kluby s rôznymi animáciami a atrakciami.

Pri poznávacích zájazdoch v Sature myslíme aj na to, aby ste sa spolu s deťmi zbytočne neunavili už počas cestovania. Preto pre vás pripravujeme najmä dovolenky s priamymi letmi a časovým posunom maximálne šesť hodín. Aj trasy týchto zájazdov sú prispôsobené hlavne malým objaviteľom. Denné presuny trvajú maximálne štyri až šesť hodín a počas nich sú starostlivo naplánované častejšie prestávky. Krajiny, do ktorých sa so Saturom vydáte, sú bezpečné a čisté, vyhovujú štandardom starostlivých rodičov a nároky na očkovanie sú v nich minimálne.

sri lanka, slony, poznavanie, poznavacka, poznavacky, satur

Deti si na rodinnej dovolenke užijú kopec zábavy. A to je predsa to hlavné! :)

FOTO: archív CK Satur

More zábavy s rodinným klubom Planet Fun

O to, aby sa najmladší členovia vašej rodiny nenudili, sa od júla do augusta postarajú aj naši animátori z rodinného klubu Planet Fun. Zábavný program je pripravený takmer na každú časť dňa. Dvakrát do týždňa vám vaše deti „ukradnú“ aj na spoločné raňajky a jeden večer si budete musieť bez nich vystačiť aj počas večere. Menšie deti od štyroch do 12 rokov sa s animátormi Planet Fun klubu zmenia na indiánov či pirátov. Vyskúšajú si svoje zručnosti pri vyrábaní vlastných masiek či kostýmov, v ktorých sa predvedú na mini karnevale. Chýbať nebudú ani dielne, modelovanie, maľovanie na tvár, pečenie maškŕt... Ale nemusíte sa báť, nebudú celý čas len sedieť. Športových aktivít je pripravená celá kopa – už teraz sa môžu tešiť na mini olympiádu, rôzne hry, turnaje a naučíme ich hrať aj petanque. V hoteli Kaya Artemis na Severnom Cypre sme pripravili novinku v podobe športovej akadémie, kde sa deti naučia plávať, hrať tenis alebo futbal. Pre staršie deti od 13 do 18 rokov sú pripravené aktivity v teenage klube. Animátori vedia, čo mladých baví, takže v programe nechýba tanečná akadémia, vodné športy, plážový volejbal, tenis, ale aj spoločenské hry.

Deti si animátorov každý rok veľmi obľúbia a radi spolu vystrájajú. Obavy preto vôbec nemusíte mať, o vaše ratolesti sa postarajú starostlivo vybraní a vyškolení mladí ľudia, ktorí majú radi zábavu, ale sú tiež zodpovední a spoľahliví. No a kým o vaše deti bude príkladne postarané, vy si môžete vychutnať dovolenku ako kedysi. Vo dvojici si odýchnete pri mori, vo wellness centre a ak vám budú deti chýbať, môžete sa ísť za nimi pozrieť do mini klubov. Ostáva už len na ich „dobrej vôli“, či vám dovolia, aby ste sa s nimi aj zahrali. :) Ak chcete svoje deti už teraz navnadiť na dovolenku pri mori, naučte sa spolu znelku Planet Fun! 28 slovenských animátorov nájdete v 14 hoteloch, na palube dvoch okružných plavieb a tiež na palube autobusov 14 poznávacích zájazdov. Novinkou je tiež to, že slovenských animátorov stretnete vo vybraných hoteloch v Dubaji už počas apríla a mája, kedy je v Spojených arabských emirátoch najpríjemnejšie počasie na rodinnú dovolenku.

planet fun, satur, letna dovolenka, klubova dovolenka, poznavacka, poznavacky,

Naši animátori sa o vaše deti dobre postarajú.

FOTO: archív CK Satur


Prečítajte si tiež!

Raj pre rodiny s deťmi: Všetko, čo musíte vedieť o novom Legolande v Dubaji!


Vyberte si svoju zľavu!

Nákupom First Moment zájazdov šetríte peniaze. Navyše si svoju dovolenku pri mori alebo poznávací zájazd vyberiete z najširšej ponuky. Detské paušály môžete mať už za 1 euro. Pri výpočte ceny poznávacích zájazdov pre deti zohľadňujeme, že vstupy do niektorých pamiatok majú deti zdarma alebo sú do určitého veku zľavnené.

Novinkou, ktorú vám tento rok prinášame, je flexibilná dovolenka. Túto službu si môžu priplatiť klienti, ktorí si objednajú svoj zájazd z katalógu Family do 30. apríla 2017. Umožní vám bezplatnú zmenu zájazdu z už zakúpenej destinácie do inej ľubovoľnej destinácie z našej ponuky. Pre nový vybraný zájazd platí cena a podmienky, ktoré platili v deň, keď ste si objednávali pôvodný zájazd. Najlepšie na tom je, že zmenu môžete urobiť ešte 21 dní pred odchodom na dovolenku. Navyše tiež môžete využiť službu „Dovolenka za 20 %“, kedy pri objednaní dovolenky stačí zaplatiť iba 20 percent z celkovej ceny zájazdu.

Už teraz sa tešíte, ako svoje deti potešíte zábavou pri mori alebo dobrodružstvom pri poznávaní Európy a exotiky? Aby ste si spoločné chvíle s rodinou vychutnali bez problémov, využite služby najväčšej cestovnej kancelárie na Slovensku s medzinárodnými skúsenosťami. Satur má pre vás pripravenú najširšiu ponuku s viac ako 130 destináciami a množstvom noviniek! 

Autor: Satur.sk

Vyberte si svoju rodinnú dovolenku z ponuky cestovnej kancelárie Satur už teraz!


Náš TIPExclusiveHOTEL JUMEIRAH BEACH HOTEL / Spojené arabské emiráty, Dubaj

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Raňajky
Letecky z Bratislavy, Viedne

od 3 048 za osobu

Ďalej
Náš TIPHOTEL RIXOS BAB AL BAHR / Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

Ultra All Inclusive
Letecky z Bratislavy, Viedne

od 899 za osobu

Ušetríte do 189 € (17 %)

Ďalej
Náš TIPHOTEL ATLANTIS, THE PALM / Spojené arabské emiráty, Dubaj

Spojené arabské emiráty, Dubaj

Raňajky
Letecky z Bratislavy, Viedne

od 3 798 za osobu

Ďalej
Náš TIPHOTEL MIRA HOTEL SCHLOSS ROSENEGG / Rakúsko, Tirolsko / Fieberbrunn, Fieberbrunn

Rakúsko, Tirolsko / Fieberbrunn, Fieberbrunn

Polpenzia
Individuálna doprava

od 118 za osobu

Ďalej
Animátor na palubeROZPRÁVKOVÝ FAMILY PARK / Rakúsko, Poznávací Zájazd, Rakúsko

Rakúsko, Poznávací Zájazd, Rakúsko

1-dňový autokarový zájazd

 

od 16 za osobu

Ďalej
Animátor na palubeVIEDEŇ CEZ KĽÚČOVÚ DIERKU / Rakúsko, Poznávací Zájazd, Rakúsko

Rakúsko, Poznávací Zájazd, Rakúsko

1-dňový autokarový zájazd.

 

od 19 za osobu

Ďalej
Animátor na palubeMIKULÁŠ V SCHONBRUNNE / Rakúsko, Poznávací Zájazd, Rakúsko

Rakúsko, Poznávací Zájazd, Rakúsko

1-dňový autokarový zájazd

 

od 19 za osobu

Ďalej
HOTEL AQUATERMAL / Slovensko, Južné Slovensko, Dolná Strehová

Slovensko, Južné Slovensko, Dolná Strehová

Polpenzia
Individuálna doprava

od 26 za osobu

Ďalej
Animátor na palubeTROPIKÁRIUM - BUDAPEŠŤ / Maďarsko, Poznávací Zájazd, Maďarsko

Maďarsko, Poznávací Zájazd, Maďarsko

1-dňový autokarový zájazd

 

od 28 za osobu

Ďalej
APARTMÁNY TATRY HOLIDAY / Slovensko, Vysoké Tatry, Veľký Slavkov

Slovensko, Vysoké Tatry, Veľký Slavkov

Bez stravy
Individuálna doprava

od 44 za apartmán

Ďalej
HOTEL CLUB TIHANY / Maďarsko, Balaton A Okolie, Tihany

Maďarsko, Balaton A Okolie, Tihany

Polpenzia
Individuálna doprava

od 49 za osobu

Ďalej
HOTEL SOREA HUTNÍK I., HUTNÍK II. / Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranské Matliare

Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranské Matliare

Polpenzia
Individuálna doprava

od 52 za osobu

Ďalej
NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: zednikova@ba.satur.sk
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.