Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Blogy

Letuška radí: Ako prežiť let s dieťaťom na palube

Letuška radí: Ako prežiť let s dieťaťom na palube

14.09.2017

Dovolenka v exotike pre väčšinu z nás predstavuje prísľub oddychu, pohody, a dobitia energie príjemne strávenými slnečnými dňami. Predtým, než sa k vytúženému dňu odchodu „dopracujeme“, čaká väčšinu rodičov jeden náročný moment – zdĺhavá cesta lietadlom. Ako zbaliť všetko potrebné do malej príručnej batožiny? Ako zabaviť živé dieťatko? Takéto otázky víria v hlave nejedného rodiča. Ako teda zvládnuť obavy z cesty a cestu samotnú?

Čítať viac

4 hodiny letu a ste v inom svete

4 hodiny letu a ste v inom svete

14.09.2017

Po štyroch hodinách letu sa ocitnete v inom svete. Fyzicky na inom kontinente, v inej kultúre, v inom časovom pásme, v inom teplotnom pásme. Pokým u nás je už poriadne chladno, Maroko je opantané príjemnou teplotou nad 20°C. Od polovice októbra do polovice marca je Maroko ideálnou destináciou za únikom do tepla so všetkým, čo k tomu patrí. Nepotrebujete víza, stačí si vybrať zájazd a užiť si ho.

Čítať viac

Dubaj  - oáza nekonečných prekvapení (2.časť)

Dubaj - oáza nekonečných prekvapení (2.časť)

12.09.2017

Dubajské letisko je dnes už v počte návštevníkov jednotkou na celom svete. Turistom a dovolenkárom ponúka hneď od začiatku veľa indícií o tom, na čo sa v Spojených Arabských Emirátoch môžete tešiť. Pozrime sa spoločne na to, čo všetko by ste v Dubaji mali stihnúť a čomu sa prípadne treba vyhnúť.

Čítať viac

Exotický Zanzibar je trochu iná Afrika

Exotický Zanzibar je trochu iná Afrika

12.09.2017

Biele piesočné pláže, viac ako päťdesiat odtieňov modrej i zelenej farby mora, bohatá fauna a flóra, to je Zanzibar. Pestrofarebný ostrov v Indickom oceáne je zárukou nezabudnuteľnej exotickej dovolenky.

Čítať viac

Dubaj  - oáza nekonečných prekvapení (1.časť)

Dubaj - oáza nekonečných prekvapení (1.časť)

11.09.2017

Teplota nad tridsať stupňov, vôňa Orientu, a zmes najmodernejších výdobytkov a starodávnych tradícií. Či už cestujete do Dubaja prvýkrát, alebo sa do mesta kontrastov vraciate, toto všetko na vás čaká už hneď po prílete. Merhaba, vitajte v Dubaji.

Čítať viac

10 dôvodov, prečo vám návšteva Indie zmení život

10 dôvodov, prečo vám návšteva Indie zmení život

06.09.2017

Štvrtina planéty sa "tisne" v jedinom štáte. Do Indie sa buď ľudia ísť boja alebo po jej návšteve túžia. A aký je to pocit, keď už ste Indiu navštívili? Zmení vám to pohľad na život. India je iná - krásna, očarujúca, smradľavá, rozmanitá, chudobná, nevšedná. Prečo by ste Indiu mali vidieť?
 

Čítať viac

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.