Najlepšia rodinná dovolenka
Najlepšia rodinná dovolenka

Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 7 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Cestujúci

Blogy

Joga pri mori – ideálna kombinácia

Joga pri mori – ideálna kombinácia

14.07.2017

Dovolenka pri mori spojená s pohybom, ktorý ozdraví vaše telo i myseľ. Toto leto sme si pre vás pripravili ďalšiu novinku. Joga pobyty pri mori na gréckom ostrove Zakyntos a polostrove Chalkidiki. Každodenné cvičenie jogy, plávanie v mori v kombinácii s čerstvým prímorským vzduchom a z dovolenky sa vrátite ako znovuzrodený. Nezáleží na tom, či ste v joge začiatočník, alebo s ňou už máte skúsenosti, profesionálne slovenské inštruktorky vám poradia. 

Čítať viac

Nové termíny pre Turecko

Nové termíny pre Turecko

14.07.2017

Turecko sa opäť vracia medzi desať najvyhľadávanejších destinácií slovenských dovolenkárov. Pre obrovský záujem zo strany vás - našich klientov sme sa preto rozhodli pridať ďalšie termíny leteckých zájazdov do Turecka. Rozšírili sme tak ponuku 11 a 12-dňových pobytov vo viacerých tureckých hoteloch. Turecké hotely sú známe bohatým vybavením a zariadeniami, ktoré spríjemnia dovolenku celej rodine. Je len na vás pre ktorý sa rozhodnete.

Čítať viac

Ubytujte sa ako v rozprávke

Ubytujte sa ako v rozprávke

13.07.2017

Asi každý z nás si aspoň raz v živote želal žiť na zámku, či už v úlohe princeznej, rytiera alebo trebárs kráľovského šaša. Tento sen si môžete ľahko splniť. V Českej republike je veľa zámkov a zámočkov, ktoré ponúkajú možnosť ubytovania. Kráľovskú atmosféru tak môžete zažiť aj v 21. storočí v samotnom srdci Európy. 

Čítať viac

Posledné voľné miesta na prvý júlový týždeň

Posledné voľné miesta na prvý júlový týždeň

30.06.2017

Ani sme sa nenazdali a sú tu. Prvé prázdninové dni sú často hektické a vy ste si ešte nestihli vybrať dovolenku. Ak ale chcete prázdniny odštartovať oddychom, práve pre vás je určený tento článok. Dozviete sa v ňom viac o hoteloch, v ktorých môžete, napríklad už túto nedeľu, oddychovať na pláži. Odmeňte seba i deti za náročný školský rok a vyberte si svoj last minute.

Čítať viac

Barokové festivaly v Českej republike

Barokové festivaly v Českej republike

27.06.2017

V Českej republike môžete zažiť barok všetkými zmyslami! Vydajte sa spoznať mystickú barokovú omšu, ochutnať tradičné koláčiky, vypočuť si barokové skladby alebo obliecť si barokový šat. A kam inam vyraziť než na niektorý z barokových festivalov?

Čítať viac

Plavba plná jedinečných zážitkov

Plavba plná jedinečných zážitkov

27.06.2017

Na začiatku júna bola pokrstená a o deň neskôr vyplávala po prvýkrát na okružnú plavbu, najnovšia loď  MSC Cruises. Spoločnosť ju nazvala MSC Meraviglia, čo v preklade znamená zázrak. Táto výletná loď  je skutočným zázrakom na mori. Vybavená je najmodernejšími technológiami, poskytuje inovatívne riešené priestory a dokáže zakotviť v každom prístave sveta.

Čítať viac

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku
© SATUR Travel a.s.
Home | Mapa stránok | Vyhľadávanie | Pobočky | Kontakt pre média: +421-905 936 676
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.