Kam cestujete?

Ako cestujete?

Odlet z

Kedy cestujete?

+/- 5 dní

Čas odletu

Dĺžka pobytu

Kto cestuje?

Vek detí (V čase príchodu)

Satur správy

POBOČKA V LEVICIACH JE PRESŤAHOVANÁ

31.05.2016
Od 1.6.2016 ju nájdete v nových priestoroch na adrese Na Bašte 2.

OCENENIA PRE CK SATUR

13.04.2015

Superbrands 2016 - Aj tento rok zasadala tzv. Business Brand Council zastrešujúca program Slovak Superbrands. Našej cestovnej kancelárii sa podarilo aj tento rok získať toto prestížne ocenenie Superbrands 2016. SATUR sa tak dostal do úzkej skupiny značiek predstavujúcich elitu na našom trhu, ktorým sa opäť podarilo úspešne vylepšiť svoj brand image. « čítať viac »

CK SATUR PARTNEROM SÚŤAŽE „25 ROKOV NEMECKÉHO ZJEDNOTENIA“

16.02.2015

Die Deutsche Zentrale für Turismus e.V. (Nemecká turistická centrála) sa rozhodla ešte viac vyzdvihnúť historicky významné jubileum „25 rokov od pádu Berlínskeho múru/nemeckého zjednotenia“ a naplánovala v spolupráci s Goetheho inštitútmi, veľvyslanectvami Spolkovej republiky Nemecko a na Slovensku aj s cestovnou kanceláriou SATUR cezhraničnú akciu v troch juhovýchodných krajinách, čím pokračuje turistický význam tejto tematiky... « čítať viac »

ZAVEDENIE TURISTICKEJ TAXY V EMIRÁTE DUBAJ

18.03.2014

Vážení klienti,

vláda emirátu Dubaj počnúc dňom 31.03.2014 zavádza turistickú taxu. Turistická taxa je povinná pre všetkých ubytovaných hostí a bude účtovaná priamo recepciou ubytovacieho zariadenia pri check - in. Turistická taxa sa týka LEN hotelov a apartmánov, ktoré sa nachádzajú v emiráte DUBAJ. Výška turistickej taxy závisí od oficiálnej kategórie hotela alebo apartmánov...« čítať viac »

ZRUŠENIE VÍZOVEJ POVINNOSTI PRI CESTÁCH DO SAE

06.03.2014

Vážení klienti,

v stredu, dňa 5.3.2014 slovenskému ministerstvu zahraničných vecí oznámil rezort diplomacie emirátov, že Slováci pri cestovaní do Spojených arabských emirátov nebudú potrebovať vízum. Vízová povinnosť pri cestách do SAE pre Slovákov však ostáva v platnosti do 21. marca 2014. Po tomto termíne sa  Slováci do SAE dostanú už len s bežným cestovným pasom. Okrem Slovákov sa vízová povinnosti po 22.3.2014 nebude... « čítať viac »

SME TU PRE VÁS!

07.01.2013

Nájdete nás v 48 pobočkách na celom Slovensku, u viac ako 600 autorizovaných predajcov, v obchodných centrách v Bratislave, Košiciach, Pieštanoch a v Žiline. Dovolenku si môžete vybrať komfortne a pohodlne aj v nedeľu a počas sviatkov, a navyše každý deň až do 21:00 h.

Navštívte nás na Facebooku!
Dozviete sa medzi prvými o horúcich novinkách, špeciálnych ponukách, medzi ktorými nechýbajú oblúbené Happy Hour, First Moment zľavy, špeciálne zľavy pre rodiny s deťmi. Taktiež vás informujeme o sprievodných akciách, sútažiach, eventoch a o všetkom, čo vás zaujíma.

Tešíme sa na vás!
Nájdete nás na facebooku

 ikonaFB

NÁJDI SVOJU POBOČKU
Najdi svoju pobocku