Zrušenie vízovej povinnosti pri cestách do SAE

Vážení klienti,


v stredu, dňa 5.3.2014 slovenskému ministerstvu zahraničných vecí oznámil rezort diplomacie emirátov, že Slováci pri cestovaní do Spojených arabských emirátov nebudú potrebovať vízum. Vízová povinnosť pri cestách do SAE pre Slovákov však ostáva v platnosti do 21. marca 2014. Po tomto termíne sa  Slováci do SAE dostanú už len s bežným cestovným pasom. Okrem Slovákov sa vízová povinnosti po 22.3.2014 nebude vzťahovať ani na občanov ďalších dvanástich európskych krajín - Poľska, Slovinska, Českej republiky, Litvy, Maďarska, Lotyšska, Estónska, Malty, Cypru, Chorvátska, Rumunska a Bulharska.

Klientom, ktorí si v našej CK zakúpili dovolenky do SAE a svoj odlet majú naplánovaný od 22.3.2014 a neskôr, budú poplatky spojené s vybavovaním vstupných víz vrátené. Naše pobočky budú takýchto klientov kontaktovať v najbližších dňoch. Klienti, ktorých odlet na dovolenku do SAE je napládovaný do 21.3.2014 vrátane, musia mať víza zabezpečené vopred a riadne zaplatený poplatok za vstupné víza.


S pozdravom
CK SATUR

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR