Výhercovia súťaže s Burgenlandom

Výhercovia súťaže s Burgenlandom


Dňa 01.04.2015 prebehlo v priestoroch spoločnosti Satur Travel, a.s. zlosovanie súťaže s Burgenlandom, v ktorej sa súťažilo celkovo o 12 cien. Výhercovia sa losovali spomedzi klientov, ktorí vyplnili online dotazník alebo si do 31. marca 2015 zakúpili produkt z katalógu BURGENLAND 2015. Výhercovia jednotlivých cien sú nasledovní:

Za vyplnenie dotazníka


1. Obed pre 2 osoby na 2. Gans Burgenland Genuss Festival 2015 (Festival husí) v termíne 09. - 11. októbra 2015 (venuje Burgenland Tourismus)
Výherca: Hudzovičová Ladislava

2. Ochutnávka vína Burgenland - 5x vstupenka na prezentáciu vína Burgenland v Hoteli Carlton, Bratislava, dňa 16. apríla 2015 od 15:00 - 20:00 h
Výherca: Šrámková Monika (3x vstupenka), Chochol Juraj (2x vstupenka)

Venuje:

Weinbgld_Logo

      logoZa zakúpenie poznávacieho alebo pobytového zájazdu z katalógu BURGENLAND 2015


1. Poukaz pre 2 osoby na 1x ubytovanie s raňajkami v dvojlôžkovej izbe XXL (36 m2), vrátane raňajkového bufetu, welcome drink v hotelovom bare, denne s voľným vstupom do kúpeľov Stegersbach, kúpacia taška (venuje PUCHAS PLUS, Bad Stegersbach)
Výherca: Sabol Rudolf

2. Poukaz na 2 vstupenky na operetu "Noc v Benátkach" Venuje Seefestspiele Mörbisch
Výherca: Litváková Edita

3. Dve rodinné vstupenky (2 dospelí + 2 deti) na prehliadku výstavy "Haydn explosiv" na zámku Esterházy v Eisenstadte (venuje Esterházy)
Výherca: Maurer Alexander

4. Dve rodinné vstupenky (2 dospelí + 2deti) na prehliadku Galérie predkov na hrade Forchtenstein (venuje Esterházy)
Výherca: Puzjaková Viera

5. Dva poukazy na vstup do hotelového wellness vrátane sauny (venuje AVITA Resort - Bad Tatzmannsdorf )
Výherca: Ondrejička  Martin

6. Dva poukazy na vstupenku do St. Martins Galerien vrátane vstupu do sauny (venuje St. Martins Therme & Lodge)
Výherca: Hanuszova Stanislava

7. 4x poukaz na vstupenku do rodinného zábavného parku (venuje Familypark - St. Margarethen)
Výherca: Oravcová Jana

8. 3x rodinná vstupenka (á 4 osoby) na Panónske zážitkové dni prírody v termíne 10. - 12. apríl 2015 (venuje Burgenland Tourismus)
Výherca: Duchoňová Andrea, Bukovčáková Miriam, Demák Miroslav

9. Ochutnávka vína Burgenland - 5x vstupenka na prezentáciu vína Burgenland v Hoteli Carlton, Bratislava, dňa 16. apríla 2015 od 15:00 - 20:00 h.
Výherca: Murínová Kvetoslava

Venuje:

Weinbgld_Logo

        logo

 
Výhercom srdečne blahoželáme a v najbližších dňoch ich budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.


O Burgenlande

 

Burgenland je najvýchodnejšia a najmladšia spolková krajina Rakúska. Má podlhovastý tvar, ktorý sa uprostred zužuje a vo svojej najužšej časti je široká asi 4 km. Na severe na obdiv domácim, no najmä turistom vystavuje Panónsku nížinu, v srdci krajiny zase vinohradnícku oblasť s malebnými vinicami a zvlnené kopce na juhu. Nenapodobiteľné čaro Panónie sa odráža v kultúrnom odkaze, ktorý formoval spôsob života a mentalitu jej obyvateľov. Je mnoho dôvodov, prečo navštíviť túto nádhernú a slnečnú krajinu, oplývajúcu prírodnými krásami a kulinárskymi pôžitkami. Navyše sa pri jej návšteve cítite vždy veľmi príjemne a útulne ako doma.

 

Karta Burgenland

 

Priroda

   

PRÍRODA A RODINA

Spoločný zážitok v prírode - to je predsa to najkrajšie. Burgenland so svojimi rozmanitými krajinnými útvarmi a bohatstvom biodiverzity je ideálnym cieľom výletov. Pri širokej palete rôznych podnikov a vzhľadom na obrovské plochy panenskej prírody nebýva rozhodovanie často jednoduché. Mnohorakosť prírody je najlepšie aktívne zažiť a pochopiť v Národnom parku Neziderské jazero - Jazerný kút a v šiestich prírodných parkoch. Rozsiahly program pre návštevníkov a aktuálne tipy priamo na mieste i na internete zabezpečujú, aby návštevníci mohli v každom ročnom období zažívať nezabudnuteľné okamihy.

       
       

SPORT.jpg

   

ŠPORT

Slnko, voda a čosi naviac

Rozdielne predstavy rodičov a detí pri plánovaní dovolenky sú obrovskou výzvou. Nie však v Burgenlande - pešia turistika, surfovanie, jazda na koni a na bicykli, plávanie a golf, možné je všetko. 300 slnečných dní do roka, 2 500 km rôznych cyklotrás, množstvo športových podujatí, 5 golfových ihrísk, cykloturistika na koľajniciach, 1 500 km jazdeckých trás a oveľa viac poskytuje ideálne prostredie na aktívne trávenie voľného času.

       
       
Kultura    

KULTÚRA

Slnečná tvár kultúry alebo kultúrny zážitok v Burgenlande

Lákavá kultúrna ponuka a dovolenkový oddych sa dá v „Krajine slnka“ optimálne spojiť. Excelentné koncertné sály, pôsobivé javiská a strhujúce festivaly ponúkajú predstavenia špičkovej kvality. Zámky a hrady, múzeá a galérie a ďalšie kreatívne programy zaručujú vzrušujúce zážitky.

       
       

Wellness

   

WELLNESS

Načerpajte energiu v burgenlandských kúpeľoch

Burgenlandské termálne kúpele sú obľúbeným výletným a dovolenkovým cieľom po celý rok. Návštevníkov lákajú veľkorysé relaxačné priestory a nespočetné atrakcie. Päť oáz wellnessu - termálne kúpele St. Martins vo Frauenkirchene, slnečné termálne kúpele v Lutzmannsburgu, termálne kúpele AVITA v Bad Tatzmannsdorfe, termálne kúpele rodiny Reiterovcov v Stegersbachu a termálne kúpele v Loipersdorfe sa už postarajú o uvoľnenie pre mladých aj starých. Vďaka liečivým prvkom panónskej prírody - liečivé bahno, krieda, hrozno, termálna a minerálna voda splýva wellness a zdravie do jedinečného relaxačného zážitku.

       
       

vino

   

VÍNO A KULINÁRSKE UMENIE

Burgenland chutí

„Krajina slnka“ – raj pre gurmánov a milovníkov vína. Žiadna labužnícka túžba tu nezostane nenaplnená: kvalitné víno, kulinárske špeciality a nespočetné slávnosti venované gastronomickým špecialitám miestnej kuchyne lákajú na návštevu niektorého z regiónov chutí a pôžitku. Mierne podnebie, vynikajúca pôda a inovatívni vinári dorábajú vína medzinárodného formátu. 40 top gurmánskych podnikov južného Burgenlandu vytvorilo Spolok rajských podnikov rôznej kategórie, od dedinského hostinca až po elegantnú reštauráciu. Vidiecku rafinovanú kuchyňu môžete ochutnať v jednom z mnohých panónskych hostincov, ktoré sú v Burgenlande takmer všade a pozývajú hladných a smädných na rustikálne hody.

Autori fotografii: (c) Burgenland Tourismus/Peter Burgstaller


NAŠE TIPY NA VÝLET:

Zažiť prírodu a pochopiť ju - to je cieľom "Panónskych zážitkových dní prírody" v Burgenlande v dňoch 10. - 12. apríla 2015. Celoročný zážitok z prírody v Burgenlande počas troch dní. Nikde inde sa príroda nezobúdza zo zimného spánku skôr ako v Burgenlande. Program a rezervácia lístkov TU.

KulTour vstupenka Burgenlandu - Váš lístok s pridanou hodnotou. Vstupenka na podujatie platí nielen na predstavenie v konkrétny deň, ale počas celého roka umožňuje jedno bezplatné prenocovanie v partnerskom ubytovacom zariadení v Burgenlande pri zaplatenom pobyte na min. 3 noci (nevyhnutné je predloženie vstupenky).

 

Ponuku na pobyty a poznávacie zájazdy katalógu Burgenland organizované CK SATUR nájdete TU!
Katalóg Burgenland na stiahnutie TU!

logoPre viac informácii o Burgenlande kliknite na nižšie zobrazené logo.

 

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness