TS - Grécke ostrovy

 

Dovolenka? V Grécku a práve teraz!

Tlačová správa - BRATISLAVA, 21. júna 2010 

 

Tohtoročná letná dovolenka v Grécku áno alebo nie? Jednoznačne áno! Pokles tržieb gréckeho cestovného ruchu je pre našich turistov momentálne len a len výhodou. Dovolenka v Grécku je najvýhodnejšia za posledné roky a ceny potravín a služieb aj podľa Eurostatu klesajú. Takže - naši turisti sa môžu tešiť na lacnejšie dovolenky, nižšie ceny v obchodoch a reštauráciách. To všetko v balení príslovečnej kvality, neopakovateľnej atmosféry a pohostinnosti.

 

Grécko každoročne navštívi 15 miliónov turistov. Pre Slovákov je po Chorvátsku (20 %) druhou najobľúbenejšou a najvyhľadávanejšou destináciou (17 %) pred Tureckom, Bulharskom, Egyptom, Tuniskom, Talianskom či Španielskom. No prakticky už od apríla tu dovolenkujú klienti zo škandinávskych krajín, Angličania, Nemci, Holanďania. Nečudo, tí, ktorí raz navštívili Grécko, sa sem radi a pravidelne vracajú. Grécko je krajina na dovolenku ako stvorená, ideálna pre rodiny s deťmi, mladých, spoločensky založených, pre seniorov, pre tých, ktorí sú single, pre milovníkov nádhernej krajiny, histórie, úžasného mora a pláží, gurmánov, ktorí si radi vychutnajú domácu kuchyňu plnú šťavnatých chutí a vôní... 

 

Synonymum perfektnej dovolenky

Cestovná kancelária SATUR má v ponuke päť gréckych ostrovov, ktoré sa pretekajú v alternatívach naplnenia ambícií perfektne strávenej dovolenky: Tohtoročnou novinkou je Korfu (tu najradšej trávila dovolenku aj rakúska cisárovná Sissi), bájna Kréta s jedinečným kráľovským palácom,  históriou a slnkom opradený Rodos s hradbami ukrývajúcimi poklady éry Johanitov,  píniami a levanduľou voňajúci Zakyntos, komornejší Kos s nádhernými plážami... Grécke ostrovy sú atraktívnymi dovolenkovými destináciami a niečo ako ochrannými známkami garantujúcimi naplnenie aj najnáročnejších predstáv každého dovolenkára. 

 

„Turistická sezóna v letoviskách na gréckych ostrovoch sa rozbieha na plné obrátky, domáci očakávajú našich klientov pripravení, so všadeprítomnou pohostinnosťou.  Deväťdesiat percent našej ponuky tvoria hotely so službami all inclusive, kde dovolenkári už nemusia znášať žiadne ďalšie náklady. Ceny našich produktov sú nižšie ako v minulom roku a Last Minute zľavy skutočne atraktívne," prezentuje aktuálnu ponuku generálna riaditeľka CK SATUR Mgr. Eleonóra Fedorová.

 

Takže - poponáhľajte sa, presvedčte sa a najmä - NEDAJTE SI UJSŤ!

Vyberte si zo špeciálnej ponuky CK SATUR so skvelými Last Minute zľavami a užite si toto leto ešte lepšiu dovolenku na gréckych ostrovoch so službami All inclusive ako minule!

 

       LM ceny 18.6.2009      LM ceny 18.6.2010
Rodos, Mikri Poli****+   odlet 28.06. cena 729 €   odlet 27.06. cena 569 €
8 dní, all inclusive        
Kréta, Dolphin Bay ****   odlet 01.07. cena 759 €   odlet 30.06. cena 599 €
11 dní, all inclusive        
Rodos, Alfa****   odlet 03.07. cena 829 €   odlet 02.07. cena 699 €
12 dní, all inclusive        
Zakyntos, Zante Maris ****   odlet 08.07. cena 979 €   odlet 03.07. cena 849 €
11/12 dní, all inclusive        

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness