SATUR Flexi Leto

ŠPECIÁLNE PODMIENKY PRE PREDAJ ZÁJAZDOV LETO 2022
v období od
01.06.2022 až do vypredania kapacít

V rámci obdobia kúpy zájazdu v čase od 01.06.2022 do vypredania, sme pre Vás pripravili výhodné PROMO CENY, ŠPECIÁLNE ZĽAVY, LAST MINUTE CENY, výhodné detské paušály, zálohu len 50% a službu SATUR FLEXI LETO s balíkom výhod za príplatok.

PROMO CENY, ŠPECIÁLNE ZĽAVY a LAST MINUTE CENY

Počas obdobia kúpy zájazdu/pobytu v čase od 01.06.2022 získate vybrané zájazdy/pobyty za výhodné PROMO CENY. PROMO CENY platia na vybrané hotely, vybrané termíny a na limitovaný počet izieb. Presnú informáciu o týchto zájazdoch/pobytoch, označených ikonou PROMO CENA nájdete na www.satur.sk. Okrem PROMO CIEN sa na ďalšie zájazdy/pobyty organizované CK SATUR vzťahujú špeciálne zľavy alebo Last Minute ceny. Špeciálne zľavy, Last Minute ceny a PROMO CENY nie je možné kumulovať

Výhodné detské paušály 

Vo vybraných hoteloch a  termínoch môžete získať okrem PROMO CENY, špeciálnych zliav a Last Minute cien pre dospelé osoby aj zníženú cenu detského paušálu pre 1-2 deti v konečnej cene už od 0,- EUR. Táto cena platí pre dieťa ubytované na izbe s dvomi dospelými osobami.


Záloha 50%

Pri kúpe pobytov / zájazdov v období od 01.06.2022 zaplatíte zálohu vo výške 50% z celkovej ceny a doplatok do celkovej ceny zájazdu uhradíte najneskôr 30 dní pred začiatkom zájazdu. 

 

Vaše SATUR FLEXI LETO výhody (za poplatok)

  • 100% garancia vrátenia peňazí do 3 dní
  • Bezplatné storno 30 až 25 dní pred odchodom
  • Bezplatná zmena destinácie 30 až 25 dní pred odchodom
  • Bezplatná zmena mena až do 7 dní pred odchodom


Poplatky za balík výhod SATUR FLEXI LETO

Cena za dospelú osobu vrátane všetkých poplatok po zľave „OD“

Cena za dospelú osobu vrátane všetkých poplatok po zľave „DO“

Poplatok za SATUR FLEXI LETO za dospelú osobu

od 1,- EUR

do 1.249,- EUR

49,- EUR

od 1.250,- EUR

do 1.999,- EUR

69,- EUR

od 2.000,- EUR

do 2.999,- EUR

99,- EUR

od 3.000,- EUR

do 4.999,- EUR

149,- EUR

od 5.000,- EUR

do 9.999,- EUR

199,- EUR

od 10.000,- EUR

 

na vyžiadanie


Je možné využiť pri produktoch:

LETO - Balík výhod SATUR FLEXI LETO je možné zakúpiť ku pobytom pri mori charterovou leteckou, autobusovou a individuálnou dopravou tieto špeciálne podmienky sa týkajú destinácií Cyprus (letecky na letisko Larnaca), Turecko, Rodos, Kréta, Chalkidiki, Zakyntos, Thasos, Chorvátsko (letecky na ostrov Brač), Bulharsko, Egypt (neplatí pri letoch s leteckou spoločnosťou Air Cairo), Chorvátsko* a Taliansko – hotel Adler len individuálnou dopravou.


*platí iba pre ubytovacie zariadenia: Bretanide Sport & wellness resort, Valamar Club Tamaris Resort, Delfin Plava Laguna, Sol Sipar for Plava Laguna, Corinthia Baška Sunny Hotel by Valamar, Viskovič, Rivijera Sunny Resort by Valamar, Mario, Donat a Imperial.

POZNÁVACIE ZÁJAZDY - zájazdy realizované autobusovou dopravou.

 

100% Garancia vrátenia peňazí

V prípade nutnosti zrušenia zájazdu alebo pobytu z dôvodu súvisiaceho s pandémiou ochorenia covid-19 zo strany CK SATUR TRAVEL garantujeme vrátenie zaplatených peňazí za zájazd (s výnimkou zaplateného poistného za cestovné poistenie a poplatku za službu satur flexi leto).


Bezplatné storno

Pri zakúpení balíka výhod SATUR FLEXI LETO v období od 01.06.2022 môže cestujúci aj bez udania dôvodu bezplatne zrušiť zájazd v lehote najmenej 25 a najviac 30 dní pred začiatkom termínu zájazdu. Podmienkou je storno všetkých osôb v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zaplatené peniaze (s výnimkou zaplateného poistného a poplatku za balík výhod Satur Flexi Leto) vám vrátime do 3 dní od zrušenia zájazdu. Na zrušenie zájazdu v iných lehotách alebo pri zájazdoch bez zakúpeného balíka výhod SATUR FLEXI LETO sa vzťahujú štandardné Zmluvné podmienky.


Bezplatná zmena destinácie

Pri zakúpení balíka výhod SATUR FLEXI LETO v období v období od 01.06.2022 môže cestujúci bez udania dôvodu bezplatne zmeniť destináciu v lehote najmenej 25 a najviac 30 dní pred začiatkom termínu zájazdu. Podmienkou je zmena destinácie pre všetky osoby v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zmeniť destináciu môžete do inej ľubovoľnej destinácie, do ktorej organizuje CK SATUR vlastné zájazdy a tieto kapacity sú v čase požiadavky dostupné.

Na takýto novovybraný zájazd bude platiť  cena a podmienky, ktoré boli platné pre nový vybraný zájazd v deň objednania pôvodného zájazdu. Celková cena nového zájazdu nesmie byť nižšia ako cena pôvodne objednaného zájazdu. Zmenu je možné na jednu zmluvu o zájazde  alebo jednu zmluvu o poskytnutí cestovnej služby vykonať iba jedenkrát.


Bezplatná zmena mena

Pri zakúpení balíka výhod SATUR FLEXI LETO v období od 01.06.2022 môže cestujúci, ktorý zmluvu uzatváral, bezplatne zmeniť meno cestujúcej osoby, a to až do 7 dní pred začiatkom zájazdu. Cena a podmienky, ktoré boli platné v deň objednania zájazdu, ostávajú nezmenené. Uvedené neplatí v prípade detí, pri ktorých zmenou cestujúceho príde aj k zmene veku dieťaťa a v tomto prípade je potrebné prípadný rozdiel v cene doplatiť. Po tejto lehote je zmena mena spoplatnená vo výške skutočne vzniknutých nákladov, min. však 40 €/osoba v prípade zájazdu/pobytu leteckou či autobusovou dopravou, 25 €/osoba v prípade zájazdu/pobytu individuálnou dopravou.


INÉ DOPLATKOVÉ SLUŽBY

Komplexné cestovné poistenie

Ku zakúpeným pobytom a zájazdom ponúkame možnosť dokúpenia cestovného poistenia vrátane covid poistenia od Európskej cestovnej poisťovne. 


Manažment testovania

Ak je testovanie pre cieľovú destináciu vyžadované, k zakúpenému zájazdu alebo pobytu ponúkame výhodné testovanie PCR testom a manažment testovania prostredníctvom našich partnerov v rámci celého Slovenska. V cene služby je zahrnuté aj potvrdenie v anglickom jazyku s QR kódom.


Tieto špeciálne podmienky sa vzťahujú na predaj všetkých zájazdov ako aj samostatných služieb cestovného ruchu (ďalej aj „pobyty“) ponúkaných cestovnou kanceláriou SATUR TRAVEL, a. s. (ďalej aj „CK SATUR TRAVEL“) v rámci špeciálnej akcie v období od 01.06.2022 do vypredania. Na práva a povinnosti cestovnej kancelárie a klientov (cestujúcich) sa vzťahujú Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie SATUR TRAVEL, a.s, resp. Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie SATUR TRAVEL, a.s. pre samostatné služby cestovného ruchu (ďalej len „Zmluvné podmienky“) a ostatné dokumenty, okrem tých bodov, ktoré sú nižšie upravené a ktoré majú prednosť pred úpravou obsiahnutou v Zmluvných podmienkach a ostatných dokumentoch.


V Bratislave, dňa 01.06.2022

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR