SATUR Flexi Leto

ŠPECIÁLNE PODMIENKY PRE PREDAJ ZÁJAZDOV LETO 2022
v období od
01.05.2022 až do vypredania kapacít

V rámci obdobia kúpy zájazdu v čase od 01.05.2022 až do vypredania kapacít, sme pre Vás pripravili výhodné PROMO CENY, ŠPECIÁLNE ZĽAVY, LAST MINUTE CENY, detské paušále od 0 EUR a bezplatný balík výhod SATUR FLEXI LETO alebo prémiový balík výhod SATUR FLEXI LETO PLUS za príplatok.


Vaše SATUR FLEXI LETO výhody ZDARMA:

 • 100% garancia vrátenia peňazí do 7 dní
 • Bezplatné storno 35 až 30 dní pred odchodom (Slovensko 10 - 20 dní)
 • Bezplatná zmena destinácie 35 až 30 dní pred odchodom
 • Bezplatná zmena mena až do 14 dní pred odchodom
 • Záloha 50%

Je možné využiť pri produktoch:

LETO - pobyty pri mori charterovou leteckou, autobusovou a individuálnou dopravou v destináciách Cyprus, Turecko, Rodos, Kréta, Chalkidiki, Zakyntos, Thassos, Korfu, Sardínia, Kalábria, Chorvátsko, Bulharsko, Malorka, Egypt (neplatí pri letoch s leteckou spoločnosťou Air Cairo), Chorvátsko a Taliansko – Jadran len individuálnou dopravou.

POZNÁVACIE ZÁJAZDY - zájazdy realizované autobusovou dopravou

SLOVENSKO - pobyty vo vybraných hoteloch: x-bionic sphere, Gothal penzióny, Hotel Grand Jasná, Akvamarín, Tenis a Hotel Park a to v termínoch od 23.06.2022 - 04.09.2022.


Vaše SATUR FLEXI LETO PLUS výhody za príplatok 99 € /osoba:

 • 100% garancia vrátenia peňazí do 3 dní
 • Bezplatné storno 19 až 14 dní pred odchodom
 • Bezplatná zmena destinácie 19 až 14 dní pred odchodom
 • Bezplatná zmena mena až do 7 dní pred odchodom
 • Záloha 50%

Je možné využiť pri produktoch:

LETO - pobyty pri mori charterovou leteckou, autobusovou a individuálnou dopravou v destináciách Cyprus, Turecko, Rodos, Kréta, Chalkidiki, Zakyntos, Thassos, Korfu, Sardínia, Kalábria, Chorvátsko, Bulharsko, Malorka, Egypt (neplatí pri letoch s leteckou spoločnosťou Air Cairo), Chorvátsko a Taliansko – Jadran len individuálnou dopravou.


Doplatkové služby

 • Cestovné poistenie
 • Manažment testovania


PROMO CENY,
ŠPECIÁLNE ZĽAVY a LAST MINUTE CENY

Počas obdobia kúpy zájazdu/pobytu v čase od 01.05.2022 získate vybrané zájazdy/pobyty za výhodné PROMO CENY. PROMO CENY platia na vybrané hotely, vybrané termíny a na limitovaný počet izieb. Presnú informáciu o týchto zájazdoch/pobytoch, označených ikonou PROMO CENA nájdete na www.satur.sk. Okrem PROMO CIEN sa na ďalšie zájazdy/pobyty organizované CK SATUR vzťahujú špeciálne zľavy alebo Last Minute ceny. Špeciálne zľavy, Last Minute ceny a PROMO CENY nie je možné kumulovať.

Deti od 0 EUR

Vo vybraných hoteloch a  termínoch môžete získať okrem PROMO CENY, špeciálnych zliav a Last Minute cien pre dospelé osoby aj zníženú cenu detského paušálu pre 1-2 deti v konečnej cene už od 0 EUR. Táto cena platí pre dieťa ubytované na izbe s dvomi dospelými osobami.

100% Garancia vrátenia peňazí

V prípade nutnosti zrušenia zájazdu alebo pobytu z dôvodu súvisiaceho s pandémiou ochorenia covid-19 zo strany CK SATUR TRAVEL garantujeme vrátenie zaplatených peňazí za zájazd (s výnimkou zaplateného poistného za cestovné poistenie).


Bezplatné storno

Zakúpený zájazd môžete aj bez udania dôvodu bezplatne zrušiť v lehote:

 • najmenej 30 a najviac 35 dní (Slovensko 10 - 20 dní) pred začiatkom termínu zájazdu pri SATUR FLEXI LETO
 • najmenej 14 a najviac 19 dní pred začiatkom termínu zájazdu pri SATUR FLEXI LETO PLUS

Podmienkou je storno všetkých osôb v rámci jednej zmluvy o zájazde.

Zaplatené peniaze (s výnimkou zaplateného poistného) vám vrátime:

 • do 7 dní od zrušenia zájazdu pri SATUR FLEXI LETO
 • do 3 dní od zrušenia zájazdu pri SATUR FLEXI LETO PLUS

Na zrušenie zájazdu v iných lehotách sa vzťahujú štandardné Zmluvné podmienky.


Bezplatná zmena destinácie

Pri zájazdoch zakúpených v období od 01.05.2022 môžete bez udania dôvodu bezplatne zmeniť destináciu v lehote:

 • najmenej 30 a najviac 35 dní pred začiatkom termínu zájazdu pri SATUR FLEXI LETO
 • najmenej 14 a najviac 19 dní pred začiatkom termínu zájazdu pri SATUR FLEXI LETO PLUS

Podmienkou je zmena destinácie pre všetky osoby v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zmeniť destináciu môžete do inej ľubovoľnej destinácie, do ktorej organizuje CK SATUR vlastné zájazdy a tieto kapacity sú v čase požiadavky dostupné.

Na takýto novovybraný zájazd bude platiť  cena a podmienky, ktoré boli platné pre nový vybraný zájazd v deň objednania pôvodného zájazdu. Celková cena nového zájazdu nesmie byť nižšia ako cena pôvodne objednaného zájazdu. Zmenu je možné na jednu zmluvu o zájazde  alebo jednu zmluvu o poskytnutí cestovnej služby vykonať iba jedenkrát.

Bezplatná zmena mena

Pri zakúpených zájazdoch môže cestujúci, ktorý zmluvu uzatváral, bezplatne zmeniť meno cestujúcej osoby, a to:

 • až do 14 dní pred začiatkom zájazdu pri SATUR FLEXI LETO
 • až do 7 dní pred začiatkom zájazdu pri SATUR FLEXI LETO PLUS

Cena a podmienky, ktoré boli platné v deň objednania zájazdu, ostávajú nezmenené. Uvedené neplatí v prípade detí, pri ktorých zmenou cestujúceho príde aj k zmene veku dieťaťa a v tomto prípade je potrebné prípadný rozdiel v cene doplatiť. Po tejto lehote je zmena mena spoplatnená vo výške skutočne vzniknutých nákladov, min. však 40 €/osoba v prípade zájazdu/pobytu leteckou či autobusovou dopravou, 25 €/osoba v prípade zájazdu/pobytu individuálnou dopravou.


Záloha 50%

Pri kúpe pobytov / zájazdov v období od 01.05.2022 zaplatíte zálohu vo výške 50% z celkovej ceny a doplatok do celkovej ceny zájazdu uhradíte najneskôr 30 dní pred začiatkom zájazdu. 


Doplatkové služby

Komplexné cestovné poistenie

Ku zakúpeným pobytom a zájazdom ponúkame možnosť dokúpenia cestovného poistenia vrátane covid poistenia od Európskej cestovnej poisťovne. 


Manažment testovania

Ak je testovanie pre cieľovú destináciu vyžadované, k zakúpenému zájazdu alebo pobytu ponúkame výhodné testovanie PCR testom a manažment testovania prostredníctvom našich partnerov v rámci celého Slovenska. V cene služby v hodnote 49 EUR je zahrnuté aj potvrdenie v anglickom jazyku s QR kódom.


Tieto špeciálne podmienky sa vzťahujú na predaj všetkých zájazdov ako aj samostatných služieb cestovného ruchu (ďalej aj „pobyty“) ponúkaných cestovnou kanceláriou SATUR TRAVEL, a. s. (ďalej aj „CK SATUR TRAVEL“) v rámci špeciálnej akcie v období od 01.05.2022 až do vypredania. Na práva a povinnosti cestovnej kancelárie a klientov (cestujúcich) sa vzťahujú Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie SATUR TRAVEL, a.s, resp. Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie SATUR TRAVEL, a.s. pre samostatné služby cestovného ruchu (ďalej len „Zmluvné podmienky“) a ostatné dokumenty, okrem tých bodov, ktoré sú nižšie upravené a ktoré majú prednosť pred úpravou obsiahnutou v Zmluvných podmienkach a ostatných dokumentoch.


V Bratislave, dňa 01.05.2022

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR