Satur Flexi Fanar

ŠPECIÁLNE PODMIENKY PRE PREDAJ POBYTOV DO HOTELA FANAR HOTEL AND RESIDENCES V OMÁNE v období od 19.07.2022 do 31.8.2022 resp. do vypredania kapacít.

V rámci obdobia kúpy zájazdu v čase od 19.07.2022 do 31.08.2022 resp. do vypredania kapacít, sme pre Vás pripravili výhodné PROMO CENY, ŠPECIÁLNE ZĽAVY, ZÁLOHU LEN 50% a službu SATUR FLEXI FANAR s balíkom služieb za poplatok.


PROMO CENY, ŠPECIÁLNE ZĽAVY

Počas obdobia kúpy zájazdu/pobytu v čase od 19.07.2022 do 31.08.2022, resp. do vypredania kapacít získate vybrané pobyty/zájazdy za výhodné PROMO CENY. PROMO CENY platia  na vybrané termíny a na limitovaný počet izieb. Presnú informáciu o týchto pobytoch/zájazdoch, označených ikonou PROMO CENA nájdete na www.satur.sk. Okrem PROMO CIEN sa na vybrané termíny organizované CK SATUR vzťahujú špeciálne zľavy. Špeciálne zľavy a PROMO CENY nie je možné kumulovať.


ZÁLOHA 50%

Pri kúpe pobytov / zájazdov v období od 19.07.2022 do 31.8.2022 zaplatíte zálohu vo výške 50% z celkovej ceny a doplatok do celkovej ceny zájazdu uhradíte najneskôr 30 dní pred začiatkom zájazdu. 

 

SATUR FLEXI FANAR výhody za poplatok 99 € / dospelá osoba:

  • 100% garancia vrátenia peňazí do 3 dní
  • Bezplatné storno 30 až 25 dní pred odchodom
  • Bezplatná zmena destinácie 30 až 25 dní pred odchodom
  • Bezplatná zmena mena až do 7 dní pred odchodom


100% GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ  

V prípade nutnosti zrušenia zájazdu alebo pobytu z dôvodu súvisiaceho s pandémiou ochorenia covid-19 zo strany CK SATUR TRAVEL garantujeme vrátenie zaplatených peňazí za zájazd (s výnimkou zaplateného poistného za cestovné poistenie).


BEZPLATNÉ STORNO

Pri zakúpení balíka výhod SATUR FLEXI FANAR v období od 19.07.2022 do 31.8.2022 môže cestujúci aj bez udania dôvodu bezplatne zrušiť zájazd v lehote najmenej 25 a najviac 30 dní pred začiatkom termínu zájazdu. Podmienkou je storno všetkých osôb v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zaplatené peniaze (s výnimkou zaplateného poistného a poplatku za službu Satur Flexi Fanar) vám vrátime do 3 dní od zrušenia zájazdu. Na zrušenie zájazdu v iných lehotách alebo pri zájazdoch bez zakúpeného balíka výhod SATUR FLEXI FANAR sa vzťahujú štandardné Zmluvné podmienky.


BEZPLATNÁ ZMENA DESTINÁCIE

Pri zakúpení balíka výhod SATUR FLEXI FANAR v období v období od 19.07.2022 do 31.8.2022, resp. do vypredania kapacít môže cestujúci bez udania dôvodu bezplatne zmeniť destináciu v lehote najmenej 25 a najviac 30 dní pred začiatkom termínu zájazdu. Podmienkou je zmena destinácie pre všetky osoby v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zmeniť destináciu môžete do inej ľubovoľnej destinácie, do ktorej organizuje CK SATUR vlastné zájazdy a tieto kapacity sú v čase požiadavky dostupné.

Na takýto novovybraný zájazd bude platiť  cena a podmienky, ktoré boli platné pre nový vybraný zájazd v deň objednania pôvodného zájazdu. Celková cena nového zájazdu nesmie byť nižšia ako cena pôvodne objednaného zájazdu. Zmenu je možné na jednu zmluvu o zájazde  alebo jednu zmluvu o poskytnutí cestovnej služby vykonať iba jedenkrát.

 
BEZPLATNÁ ZMENA MENA

Pri zakúpení balíka výhod SATUR FLEXI FANAR v období od 19.07.2022 do 31.8.2022, resp. do vypredania kapacít môže cestujúci, ktorý zmluvu uzatváral, bezplatne zmeniť meno cestujúcej osoby, a to až do 7 dní pred začiatkom zájazdu. Cena a podmienky, ktoré boli platné v deň objednania zájazdu, ostávajú nezmenené. Uvedené neplatí v prípade detí, pri ktorých zmenou cestujúceho príde aj k zmene veku dieťaťa a v tomto prípade je potrebné prípadný rozdiel v cene doplatiť. Po tejto lehote je zmena mena spoplatnená vo výške skutočne vzniknutých nákladov, min. však 50 €/osoba.

 
OSTATNÉ DOPLATKOVÉ SLUŽBY

CESTOVNÉ POISTENIE

Ku zakúpeným pobytom a zájazdom ponúkame možnosť dokúpenia cestovného poistenia vrátane covid poistenia od Európskej cestovnej poisťovne. 


MANAŽMENT TESTOVANIA  

Ak je testovanie pre cieľovú destináciu vyžadované, k zakúpenému zájazdu alebo pobytu ponúkame výhodné testovanie PCR testom a manažment testovania prostredníctvom našich partnerov v rámci celého Slovenska. V cene služby je zahrnuté aj potvrdenie v anglickom jazyku s QR kódom.

Balík výhod SATUR FLEXI FANAR je možné zakúpiť ku pobytom len do hotela Fanar hotel and Residences  charterovou leteckou dopravou z Bratislavy alebo z Košíc.


Tieto špeciálne podmienky sa vzťahujú na predaj všetkých zájazdov ako aj samostatných služieb cestovného ruchu (ďalej aj „pobyty“) ponúkaných cestovnou kanceláriou SATUR TRAVEL, a. s. (ďalej aj „CK SATUR TRAVEL“) v rámci špeciálnej akcie v období od 19.07.2022 do 31.8.2022 resp. do vypredania. Na práva a povinnosti cestovnej kancelárie a klientov (cestujúcich) sa vzťahujú Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie SATUR TRAVEL, a.s, resp. Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie SATUR TRAVEL, a.s. pre samostatné služby cestovného ruchu (ďalej len „Zmluvné podmienky“) a ostatné dokumenty, okrem tých bodov, ktoré sú nižšie upravené a ktoré majú prednosť pred úpravou obsiahnutou v Zmluvných podmienkach a ostatných dokumentoch.

V Bratislave, dňa: 19.07.2022

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR