S CK SATUR aj zadarmo

 

S CK SATUR aj zadarmo

Tlačová správa - BRATISLAVA, 27. mája 2009

 

Tieto dni sa nesú v duchu hravosti. Ožili centrá miest, zelené zóny a organizátori sa predbiehajú v ponuke akcií pre deti. Aj vy stále intenzívne premýšľate, ako  stráviť so svojimi ratolesťami ich deň, aký darček vymyslieť a ako sa im čo najzmysluplnejšie venovať? Nechajte sa inšpirovať a  vyberte si z mimoriadnej ponuky CK SATUR, ktorú pripravila špeciálne pri príležitosti MDD. Je jedinečná a nebude sa opakovať.

 

O čo ide? Rodičia, ktorí si v čase od 26. mája do 1. júna kúpia zájazd z ponuky letných produktov, získajú pri leteckých zájazdoch zľavu 35 až 40 % a deti až do 19 rokov cestujú úplne zadarmo!

Pri autobusových zájazdoch získajú rodičia zľavu až 40 % a deti do 14 r.  dovolenkujú úplne zadarmo.

Ak sa rozhodnete napríklad pre dovolenku v Egypte v hoteli Intercontinental v Tabe a kúpite si zájazd v týchto dňoch, v prípade trojčlennej rodiny ušetríte takmer 1 000 eur! Pri pobyte v Chorvátsku ušetríte v prípade trojčlennej rodiny tiež slušnú sumu 270 eur.

Dodávame, že šírka a kvalita ponuky produktov CK SATUR je komplexná: vybrať si možno obľúbené chorvátske pobrežie, kde dovolenkuje až 26 % všetkých klientov využívajúcich letnú dovolenku z aktuálneho katalógu, grécke ostrovy, Malorku, Tunisko, Turecko a samozrejme, Egypt s obľúbenými letoviskami Hurghada, Sharm el Sheikh či „najmladšou" Tabou na Sinajskom polostrove.

 

Synonymom kvalitnej rodinnej dovolenky plnej aktivít sú klubové hotely v obľúbených destináciách v Bulharsku, Grécku, na Malorke, v Tunisku, Egypte... s programom Planet Fun a Aktiv and Fun so slovenskými animátormi, ktorí sa postarajú o zábavu prakticky od rána do večera: deti s rodičmi sa zabavia pri stavaní hradov z piesku, zahrajú sa na akvabely, vytancujú na detskej i dospeláckej diskotéke... Skrátka, program, pri ktorom sa určite nebudete nudiť, ratolesti sa vyšantia  a - radi sa sem vrátite...

 

Obľube sa tešia aj jedno- či viacdňové poznávacie zájazdy, ktoré CK SATUR ponúka v bohatej škále produktov. Čo tak venovať poučný a zábavný darček deťom (i sebe) a navštíviť jedinečné Tropikárium v Budapešti, Safari Dvur Králové s najväčšou Z00 v Česku, prežiť vo Viedni dobrodružný príbeh, preplávať Domom morí, obdivovať jedinečný Schonnbrunn, vyblázniť sa v Prátri? 

  

CK SATUR pripravila pri príležitosti MDD program, pri ktorom sa nielen zabavia, ale sa naučia mnoho užitočných vecí, napríklad aj z najnovšej publikácie venovanej deťom Planetáčik. Rodičovské pexeso si zahrali deti aj dospelí Banskej Bystrici. Tento víkend sa Bratislavčania i návštevníci môžu tešiť na zaujímavý program plný hier, súťaží, darčekov a prekvapení - v sobotu v najväčšom petržalskom nákupnom centre AUPARK a v nedeľu na Železnej studienke.  Všetci sú vítaní. 

 

Príjemný MDD, veľa zážitkov, poučenia a zábavy!

 

Všetky ďalšie informácie sa dozviete na www.satur.sk

 

Cestovná kancelária SATUR je najväčšou slovenskou cestovnou kanceláriou s dlhoročnou tradíciou. V roku 2008 realizovalo s nami dovolenku v zahraničí takmer 80 000 klientov. Už piaty rok po sebe je CK SATUR v prieskume GfK Slovania označená za najlepšiu cestovnú kanceláriu. Podľa prieskumu agentúry Marketvision vnímajú dovolenkári cestovnú kanceláriu SATUR ako profesionálneho a spoľahlivého partnera, s prijateľnými cenami a zárukou kvality, na ktorého sa môžu s dôverou obrátiť.


Kontaktujte nás:

• e-mail: ponuky@ba.satur.sk

• info linka: 0904 422 222

• osobne, na niektorej z našich pobočiek (zoznam pobočiek nájdete tu)

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness