Ocenenia pre CK SATUR

Rok 2017

TOP značka mladých v SR

CK SATUR získala v 15. ročníku ankety medzi študentami vysokých škôl titul TOP značka mladých v roku 2017. Ocenenie ako druhá najúspešnejšia firma spomedzi cestovných kancelárií sme získali už po tretí krát.

V ankete organizovanej Junior Chamber International-Slovakia odpovedali študenti na anketovú otázku „Ktorá firma, resp. obchodná značka je pre vás synonymom úspešnosti a kvalitných výrobkov resp. služieb a zodpovedného podnikania?“. Do ankety sa zapojilo 1500 respondentov z 15 vysokých škôl na Slovensku, pričom každý si mohol vybrať jednu firmu pôsobiacu v danom odvetví a prideliť jej svoj hlas.

Cieľom ankety „TOP značka mladých“ je zisťovať nezávislý pohľad mladých ľudí na pôsobenie, aktivity, imidž a celkovú úspešnosť firiem, ktoré podnikajú na Slovensku.


Superbrands Slovensko

Satur-je-piaty-krat-SuperbrandPatríme k najlepším značkám, piaty raz sme získali ocenenie Superbrands. Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council rozhodla o udelení Slovak Superbrands Award 2017. Jednou z ocenených značiek je aj naša cestovná kancelária Satur. Zaradili sme sa tak do úzkeho okruhu elitných značiek, ktorým sa ocenenie podarilo obhájiť päťkrát za sebou.

Značky, ktoré získajú titul Superbrands, predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je tak najmä potvrdením našej kvality. O udelení ceny Superbrands Award rozhoduje skupina expertov Brand Council na základe verejného prieskumu, ktorý robí renomovaná agentúra GFK. Členmi Brand Councilu sú najuznávanejší slovenskí odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.


Rok 2016

Superbrands Slovensko

 

SATUR_Superbrands2016Aj tento rok zasadala tzv. Business Brand Council zastrešujúca program Slovak Superbrands. Našej cestovnej kancelárii sa podarilo aj tento rok získať toto prestížne ocenenie Superbrands 2016. SATUR sa tak dostal do úzkej skupiny značiek predstavujúcich elitu na našom trhu, ktorým sa opäť podarilo úspešne vylepšiť svoj brand image.

O udeľovaní ocenenia v rámci Slovak Superbrands Award 2016 opäť rozhodovala expertná komisia zložená z odborníkov na marketing, komunikáciu a reklamu aj na základe referencií z verejného prieskumu realizovaného prestížnou spoločnosťou GfK. Pri udeľovaní ceny sa preto berie do úvahy aj názor spotrebiteľov, ktorí hodnotili kvalitu firiem a spoločností, s ktorými v sledovanom období uskutočnili obchod. Sme veľmi radi, že nám naši klienti zanechali výbornú spätnú väzbu, ktorá presvedčila komisiu opätovne - teda už po štvrtý krát - udeliť CK SATUR toto ocenenie aj na rok 2016.


Rok 2015

Superbrands Slovensko

 

SATUR_Diplom_SB_2015.jpgBusiness Brand Council zastrešujúci program Slovak Superbrands udelil našej cestovnej kancelárii aj tento rok prestížne ocenenie Superbrands 2015. SATUR sa tak dostal do úzkej skupiny značiek predstavujúcich elitu na našom trhu, ktorým sa opäť podarilo úspešne vylepšiť svoj brand image. Toto ocenenie je potvrdením kvality našich služieb, ktoré poskytujeme našim zákazníkom a zároveň obrovským záväzkom, aby sme nastavenú kvalitu neustále vylepšovali.

O udeľovaní ocenenia v rámci Slovak Superbrands Award 2015 rozhodovala expertná komisia Business Brand Council zložená z odborníkov na marketing, komunikáciu a reklamu aj na základe referencií z verejného prieskumu realizovaného spoločnosťou GfK. Pri udeľovaní prestížnej ceny sa preto berie do úvahy aj názor spotrebiteľov, ktorí hodnotili kvalitu firiem a spoločností, s ktorými v sledovanom období uskutočnili obchod. Sme veľmi radi, že nám naši klienti zanechali výbornú spätnú väzbu, ktorá presvedčila komisiu Business Brand Council opätovne – teda už po tretí krát - udeliť CK SATUR toto prestížne ocenenie aj na rok 2015.

Satur je opäť TOP firma mladých v SR


Diplom-satur-top-firma-mladychV trinástom ročníku ankety medzi študentmi vysokých škôl, ktorú organizuje mimovláda Orgaznizácia Junior Chamber International - Slovakia, získala CK Satur už po druhý krát titul "TOP ZNAČKA MLADÝCH V ROKU 2015 V SR".

Táto organizácia je jedna z najvačších pre mladých podnikateľov a lídrov na svete. Cieľom ankety bolo zistiť nezávislý pohľad mladých ľudi na pôsobenie, aktivity, imidž a hospodárske úspechy firiem, ktoré podnikajú v SR. Hlavnou anketovou otázkou bolo: "Ktorá firma resp. obchodná značka v príslušnom odvetví podnikania je pre vás synonymom úspešnosti, kvalitných výrobkov resp. služieb a zodpovedného podnikania?" - každý študent si vybral firmu a podľa vlastného uváženia prideliť svoj hlas. CK Satur sa tak po roku 2013 opäť umiestnila na druhom mieste a stala sa tým reprezentantom úspešnosti medzi mladými.


Rok 2014

Superbrands Slovensko

  

SB2014Aj v druhom kole celosvetového nezávislého hodnotenia značiek SUPERBRANDS 2014 obhájila CK SATUR titul z minulého roka. Počas celého roku 2014 sa tak opäť môžeme pýšiť titulom „super značky“, ktorý len potvrdil, že značka SATUR patrí medzi TOP značky vnímané ako značky s výbornou povesťou a značky, ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami.

 Pri výbere „super značky“ sa aj tento rok hodnotilo postavenie a význam spoločnosti na trhu. SATUR vyhral v kategórii cestovanie. Pre nás je to dôkazom pozitívnej spätnej väzby a silného povedomia o značke SATUR. Rozhodli tak slovenskí spotrebitelia a odborná porota, Rada Superbrands, pozostávajúca z uznávaných odborníkov z oblasti komunikácie, médií, PR či marketingu. Vlani do elitného klubu značiek, ktoré získali ocenenie Supebrands, vstúpilo 28 členov a CK SATUR bola a aj v roku 2014 bude medzi nimi.


Anketa "Najobľúbenejšia cestovná kancelária

 

Vďaka Vám sme opäť zbierali ďalšie ocenenia. V rámci ankety „Najobľúbenejšia cestovná kancelária“ organizovanej casopisom Cestovateľ boli počas veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR vyhlásené výsledky, v ktorých naša CK získala nasledovné ocenenia:

1. miesto - Najobľúbenejšia CK v kategórii Poznávacie zájazdy za rok 2013
2. miesto – Najobľúbenejšia CK za rok 2013
10. miesto – Najserióznejší touroperátor za rok 2013

DIPLOM za mimoriadne úspesné uvedenie novinky Turecká republika Severný Cyprus na slovenský trh cestovneho ruchu v roku 2013.

Ďakujeme Vám!
CK SATUR TravelRok 2013


Superbrands Slovensko

 

DiplomCK SATUR sa zaradila medzi TOP značky roku 2013 vnímané ako značky s výbornou povesťou a značky, ktoré zákazníci spájajú s hodnotami a pozitívnymi emóciami. Pri výbere „superznačky“ sa hodnotilo postavenie a význam spoločnosti na trhu. SATUR vyhral v kategórii cestovanie.

 

Rozhodli tak slovenskí spotrebitelia a odborná porota, Rada Superbrands, pozostávajúca z uznávaných odborníkov z oblasti komunikácie, médií, PR či marketingu. Medzinárodný program Superbrands vyvinuli vo Veľkej Británii marketingoví a komunikační odborníci v roku 1995. Dnes je uznávaný v 89 krajinách sveta, okrem iných aj na Slovensku. Organizácia Superbrands je vnímaná ako jedna z najvýznamnejších nezávislých autorít a porotcov v oblasti brandingu.


Top firma mladých

 

Top firma mladych diplomV 11. ročníku ankety organizovanej mimovládnou organizáciou Junior Chamber International – Slovakia získala CK SATUR titul „TOP FIRMA MLADÝCH ROKU 2013 V SR“.

Cieľom ankety bolo zistiť pohľad mladých ľudí na pôsobenie, aktivity, imidž a hospodárske úspechy firiem, ktoré podnikajú v SR a v rámci všetkých krajov. Anketa sa realizuje na vzorke 1 400 študentov pochádzajúcich z 20 stredných škôl a 20 fakúlt vysokých škôl v rámci SR, pričom študenti odpovedali na otázku: „ Ktorá firma resp. obchodná značka v príslušnom odvetvi podnikania je pre vás synonymom úspešnosti, dobrého renomé a kvality výrobkov resp. služieb“?. Každý z respondentov si tak mohol v jednotlivých odvetviach zvoliť jednu spoločnosť a dať jej svoj hlas, na základe čoho sa CK SATUR umiestnila na 2. mieste a stala sa tak reprezentantom úspešnosti medzi mladými.

Ďakujeme Vám!
CK SATUR Travel

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR