KLIENTI CK SATUR CESTUJÚ BEZPEČNE! PONÚKAME BEZPLATNÚ ZMENU DESTINÁCIE AŽ DO 21 DNÍ PRED ODLETOM.

Situácia v súvislosti s Corona vírusom ovplyvnila rozhodovanie mnohých klientov pri plánovaní svojich dovoleniek. CK SATUR preto všetkým svojim klientom s platnosťou od 1. marca až  do 30. apríla ponúka, na všetky letné dovolenky zakúpené v tomto termíne a realizované na charterových letoch CK SATUR, možnosť bezplatne a bez uvedenia dôvodu zmeniť dovolenkovú destináciu a to až do 21 dní pred odletom. Veľkou výhodou tejto služby je aj široká a rôznorodá ponuka dovoleniek našej cestovnej kancelárie, pretože len u nás si môžete zakúpenú dovolenku vymeniť prakticky za čokoľvek - dovolenku na Slovensku, wellness pobyt, lyžovačku, poznávací zájazd, exotiku, či inú letnú dovolenkovú destináciu.

 

DOVOLENKA VÝHODNE AJ NAĎALEJ

Okrem flexibilnej dovolenky prináša CK SATUR svojim klientom aj ďalšie výhody ako sú jarné zľavy až do 25% na vybrané pobytové a poznávacie zájazdy, obľúbené promo ceny, vďaka ktorým je možné ušetriť až 50% na osobu, ako aj zvýhodnenú zálohu na vybrané letné pobyty a poznávacie zájazdy vo výške len 20% z ceny zájazdu.

 

BEZPEČNOSŤ CESTOVANIA

Situáciu vo svete sledujeme, naši zamestnanci sú v neustálom kontakte so zahraničnými partnermi, ambasádami, delegátmi a miestnymi sprievodcami. Rovnako sledujeme odporúčania Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, ako aj iných relevantných organizácií na Slovensku a v zahraničí.  CK SATUR nemôže prijať rozhodnutie o vycestovaní alebo zrušení pobytov za klientov, ale môžeme svojim klientom ponúknuť istotu profesionálneho tímu, pričom bezpečnosť klientov je pre nás, samozrejme, prvoradá.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR