Bodovali sme v ankete NAJ zamestnávateľ 2016

CK SATUR bodovala v prestížnej ankete Najzamestnávateľ 2016 a obsadila štvrté miesto v oblasti cestovného ruchu, gastro a hotelierstvo. V hlasovaní prostredníctvom portálu Profesia.sk o tom rozhodla široká verejnosť.

Najzamestnávateľ je anketa, ktorú každoročne organizuje spoločnosť Profesia a má za cieľ priniesť pohľad ľudí na to, ako vnímajú firmy, ich benefity a imidž. Firmy v rebríčku tých najlepších oslovujú Slovákov najmä svojím férovým prístupom k zamestnancom a pracovným prostredím. Transparentnosť súťaže zaručuje hlasovanie verejnosti. Zapojiť sa a vyjadriť svoj názor môže každý, kto má svojho favorita medzi slovenskými firmami. V roku 2016 tak urobilo 14 000 respondentov.

CK SATUR, najväčšia cestovná kancelária na Slovensku, sa do ankety zapojila v kategórii Cestovný ruch, gastro a hotelierstvo, kde sme sa uchádzali o priazeň s veľmi silnými značkami ako Grand Hotel Kempinski High Tatras alebo Tatry mountain resorts. V ankete sme napokon získali štvrté miesto, keď nás „predbehli“ len obe spomínané spoločnosti a Slovenské liečebné kúpele Piešťany.

Za náš úspech však, v prvom rade, vďačíme našim zamestnancom, vďaka ktorým dokážeme každoročne tisíckam klientov poskytovať kvalitné služby. Vďaka tiež patrí všetkým, ktorí sa rozhodli dať svoj hlas v tejto prestížnej ankete práve našej cestovnej kancelárii. Aj to je pre nás motiváciou k tomu, aby sme sa snažili o neustále zlepšovanie!

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR