Cestokino

Južná India

PANTA RHEI - Košice, Palác kníh (Hlavná 72)

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov.

Premietajúci a téma premietania

Zuzana Zwiebel

Vášnivá fotografka zachycujúca prchavé momenty na cestách, ako 16 ročná vyhrala slovenskú stredoškolskú geografickú olympiádu, čo ju nasmerovalo na cestu objavovania a hľadania kreatívnych a trvalo udržateľných riešení v cestovnom ruchu.

Južná India

Naprieč Južnou Indiou, kolískou tradičnej medicíny ajurvédy, prastarých mýtov, kultov a védskej astrológie sa vydáme spolu so Slovenkou Zuzanou Zwiebel, ktorá nám tieto unikátne cestovateľské trasy pripravila pre CK Satur v spolupráci s uznávaným ajurvédickým lekárom Dr.Venugopalom. Zuzana odpovie na otázky: „Čo je ajurvéda? Ako je táto prastará veda o živote a tradičný indický medicínsky systém spojený s moderným životom - so zdravím a liečením, jógou a meditáciou, kultúrou a mýtmi, prírodou, astrológiou a históriou?“ Predstaví nám „Spirituálnu cestu Južnou Indiou“, ktorá je inšpirovaná védskou astrológiou a zavedie vás k prastarým neznámym chrámom zasväteným deviatim planétam, ktorých súčasťou je aj „Knižnica palmových listov“, kde vraj má každý z nás napísaný svoj osud. Chceli by ste ho poznať?

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Indie:

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands