Cestokino

Indická ajurvéda

PLATFORM House, Sliačska 1, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Navigácia do PLATFORM House: Električkou je to zastávka Riazanská. Autom sa dá parkovat priamo v areáli zadarmo, rampy sa otvárajú automaticky.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Zuzana Zwiebel, premietajúca o Ajurvéde

Zuzana Zwiebel

Vášnivá fotografka zachycujúca prchavé momenty na cestách. Ako 16 ročná vyhrala slovenskú stredoškolskú geografickú olympiádu, čo ju nasmerovalo na cestu objavovania a hľadania kreatívnych a trvalo udržateľných riešení v cestovnom ruchu.

Dr. Poornima Sreelal, premietajúca o Ajurvéde

Dr. Poornima Sreelal

Ajurvédska lekárka z CGH Earth Kalari Rasayana Ayurveda Resort, ktorý patrí do siete exkluzívnych autentických ajurvédskych centier.

Indická ajurvéda

Indická ajurvéda

Naprieč Južnou Indiou, kolískou tradičnej medicíny ajurvédy, prastarých mýtov, kultov a védskej astrológie sa vydáme spolu so Slovenkou Zuzanou Zwiebel, ktorá nám tieto unikátne cestovateľské trasy pripravila v spolupráci s uznávaným ajurvédickými lekármi a odborníkmi. Zuzana predstaví najzaujímavejšie ajurvédske rezorty a odpovie na otázky: Čo je ajurvéda, ako je táto prastará veda o živote a tradičný indický medicínsky systém spojený s moderným životom - so zdravým a liečením, jógou a meditáciou, kultúrou a mýtmi, prírodou, astrológiou a históriou?

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Indie.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR