Cestokino

Grécko

Loď Žilina, pontón 40 na Dunaji pod Starým mostom

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov.

Premietajúci a téma premietania

Zuzana Zátopková

Na prvý pohľad by ste ju tipovali na milovníčku veľkých miest - ak ju spoznáte, zistíte, že máte pravdu. Je shopoholička, zbožňuje New York, Istanbul a Londýn, no po ich ruchu si chodí oddýchnuť do malebného, trochu ospalého Cornwallu, kde nájdete aj Vy svôj vysnívaný pokoj.

Grécko

Grécko, nie len ako pobytová destinácia! Môžete ho navštevovať roky a stále mate, čo objavovať. Poďte sa pozrieť do kolísky európskej civilizácie a krajiny plnej krásnych mýtických príbehov, ktoré ľudstvo fascinujú už tisícročia. Popri tom si určite nájdeme čas na ochutnanie skvelých gréckych olív, vína a ďalšieho množstva nespočetných dobrôt! Počuli ste už o Olympijských hrach? Viete, kde a ako sa to celé začalo? No predsa v Grécku. Viete kde majú korene vedy ako filozofia, matematika, dokonca architektúra? No predsa v Grécku. Atény, hlavne mesto Grécka, by mali byť na zozname každého milovníka histórie, kultúry a vzdelania! Dámy, chceli by ste aj trošku nakupovať ? Žiaden problém, Grécko ma niekoľko skvelých módnych značiek, aké u nás nenájdete! Unavení cestovaním? Stovky kilometrov plazí, niekoľko morí na vyber únavu určite zaženú.

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Grécka:

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands