Cestokino

Cornwall

Loď Žilina, pontón 40 na Dunaji pod Starým mostom

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov.

Premietajúci a téma premietania

Zuzana Zátopková

Na prvý pohľad by ste ju tipovali na milovníčku veľkých miest - ak ju spoznáte, zistíte, že máte pravdu. Je shopoholička, zbožňuje New York, Istanbul a Londýn, no po ich ruchu si chodí oddýchnuť do malebného, trochu ospalého Cornwallu, kde nájdete aj Vy svôj vysnívaný pokoj.

Cornwall

Raj pre turistických fajnšmekrov. Juhozápad Anglicka ako by ani nebol Anglicko. Ani nie je.... subtropické záhrady, nádherné palmy, dlhokánske pobrežie a jeho dramatické útesy striedajúce sa s romantickými zátokami a malebnými rybárskymi dedinkami by len málo kto hľadal na “ OSTROVOCH”. Niet divu, že Cornwall priťahuje pozornosť filmárov a knihy Rosamunde Pilcher sa stali takými trhákmi....Myslite si, že Anglicko nemá dobrú kuchyňu? Anglicko možno nie, ale Cornwall je gastronomická lahôdka... Čerstvé krabie sendviče, cornwallská zmrzlina a tzv. Cornish Creamy tea & Cornish pasty sú povinná ochutnávka na potulkách po tomto mysticko-romantickom grófstve... mimochodom kedysi svetovou veľmocou v ťažbe cínu.

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Veľkej Británie:

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands