Cestokino

Malebný Devon a Cornwall

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je 2 €/hodina od 07:00 - 19:00 h.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Zuzana Zátopková

Miluje CORNWALL a DEVON a je si stá, že niet človeka, ktorý by sa nezamiloval do týchto dvoch SHIRES alebo aspoň si tam poriadne neoddýchol a na chvíľu nezabudol na starosti bežného života.

Malebný Devon a Cornwall

Raj pre turistických fajnšmekrov! Juhozápad Anglicka ako by ani nebol Anglicko! Ani nie je. Subtropické záhrady, nádherné palmy, dlhokánske pobrežie a jeho dramatické útesy striedajúce sa s romantickými zátokami a malebnými rybárskymi dedinkami, by len málo kto hľadal na “OSTROVOCH”.

Niet divu, že Cornwall priťahuje pozornosť filmárov a knihy Rosamunde Pilcher sa stali takými trhákmi alebo tí skôr narodení si určite budú pamätať bestseller Sira Arthura Conana Doyla - Pes Baskervillský, ktorý naháňal hrôzu vo vresoviskách Dartmoorského, dnes už národného parku, nachádzajúceho sa v grófstve Devon.

Myslite si, že Anglicko nemá dobrú kuchyňu? Anglicko možno nie, ale Cornwall je gastronomická lahôdka. Čerstvé krabie sendviče, cornwallská zmrzlina a tzv. Cornish Creamy tea & Cornish pasty sú povinná ochutnávka na potulkách po tomto mysticko-romantickom grófstve, mimochodom kedysi svetovou veľmocou v ťažbe cínu. Ani Devonshire nie je chudobný kraj na dobrú kuchyňu. Ak ste milovníci dobrého hovädzieho masa, tak Devon je ten správny kraj.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR