Cestokino: Z Los Angeles do Las Vegas

Cestokino

         
Ppremietajúci:       Zuzana Zátopková
Téma:       Z Los Angeles do Las Vegas
Termín:       22. november (utorok) o 18:15 hod.
        Na Dunaji na lodi Žilina, pontón 40, pod Starým mostom pri Šafárikovom námestí
Vstupné:       2 €
         

ZUZANA ZÁTOPKOVÁ
Je naozaj "american freak" (blázon do Ameriky). Ako ryba vo vode sa cíti aj v Kalifornii. Vystúpi z lietadla a hneď vie, že je doma. Zbožňuje plné cesty, veľa ľudí, rušné a akciou nabité dni, po ktorých si večer rada dopraje drink. Napríklad aj v takej Marina del Rey alebo Santa Monice, kde sa končí legendárna Route 66. Kultovými mestami Los Angeles a Las Vegas vás prevedie neúnavná shoppoholička a milovníčka USA Zuzana Zátopková. Zároveň sa postará o to, aby ste na "road trip" svojho života, mali len tie najlepšie spomienky.

Z LOS ANGELES DO LAS VEGAS
Milujete zábavu, nákupy, dobrodružstvo? Toto všetko v Amerike nájdete! LA a Vegas sú zdanlivo miesta určené iba na zábavu, ale opak je pravdou. Okrem zábavy a nákupov sú to miesta s krásnou prírodou. LA ma nádherné pláže, Pacifik je magický. Vegas je fascinujúce mesto v strede púšte obklopené skalami a kaktusmi... vzdialenosti, ktoré precestujeme sú riadne, ale pohľady na krajinu krásne! Prelet ponad Grand Canyon helikoptérou? Aj to je možné! Veď čo by to bol za "road trip" po západe USA bez návštevy tohto veľdiela prírody? Takže tešte sa na slávny "Strip" v Las Vegas, Hollywood a Universal Studios v Los Angeles, pláž Santa Monica a Grand Canynon.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness