Cestokino: Vietnam a Kambodža

Vietnam a Kambodza

         
PREMIETAJÚCI:       Erik Koronczi
TÉMA:       Vietnam a Kambodža
TERMÍN:       13. jún (utorok) o 18:15 hod.
        Na Dunaji na lodi Žilina, pontón 40, pod Starým mostom pri Šafárikovom námestí
        Mapa miesta premietania v prístave TU
VSTUPNÉ:       2 €
         

ERIK KORONCZI
Brander a cestovateľ, ktorého najviac fascinuje časť Blízkeho východu, Stredná Ázia a Indočína. Krajiny v ktorých nepoznajú slovko "nie" a úsmev Vám otvorí všetky dvere. Veľmi rád sa s vami podelí o zážitky a postrehy z potuliek po jeho srdcovkách - Vietname a Kambodži.

VIETNAM A KAMBODŽA
Slovenské halušky v Saigone? Grilovaný pes v dennom menu? Krutý Vietkong? Tiger JV ÁZie? Áno, aj taký vie byť Vietnam. Ťažko dýchateľný vzduch, premávka ktorá Vás pohltí ako droga, nezabudnuteľné ryžové polia, najkrajšie biele pláže a famózne Bún Cha v centre Hanoia za 20 000 dongov... Vietnam je skrátka excentrický, farebný a plný vôní. Kambodža je iná, nie zlá, len iná. Formovala ju nedávna história ovplyvnená francúzskou okupáciou, sebestrednosťou kráľa (neskôr princa) Sihanouka a nakoniec temné obdobie Saloth Sara. Chýbajúca indentita je cítiť všade. V kuchyni, v správaní sa ľudí a rovnako tak aj pri bežnej prechádzke mestom Phnom Penh, ktoré je samo o sebe obrovským zážitkom.Zabezpečte si včas rezerváciu miesta


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našom webe.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness