Cestokino v Panta Rhei Žilina: téma Naprieč južnou Indiou

Cestokino

         
PREMIETAJÚCI:       Zuzana Zwiebel
TÉMA:       Naprieč južnou Indiou
TERMÍN:       8. jún (štvrtok) o 17:30 hod. v PANTA RHEI, Aupark Žilina
VSTUPNÉ:       ZDARMA
         

ZUZANA ZWIEBEL
Vášnivá fotografka zachycujúca prchavé momenty na cestách, ako 16 ročná vyhrala slovenskú stredoškolskú geografickú olympiádu, čo ju nasmerovalo na cestu objavovania a hľadania kreatívnych a trvalo udržateľných riešení v cestovnom ruchu. Po šiestich rokoch strávených v Grécku a po trojročnom pobyte na Srí Lanke, ju tajomstvá gréckej mytológie a východných kultúr motivovali k návratu do školských lavíc. V roku 2010 v rámci Ázijských štúdií, strávila rok na prestížnej indickej univerzite. Zuzane, India natoľko učarovala, že sa do nej vrátila predstaviť ju z pohľadu, ktorý citlivo rešpektuje miestnu kultúru a zároveň spája miestne komunity s cestovateľmi. Pozývam vás na návštevu Indie!

NAPRIEČ JUŽNOU INDIOU
Naprieč Južnou Indiou, kolískou tradičnej medicíny ajurvédy, prastarých mýtov, kultov a védskej astrológie sa vydáme spolu so Slovenkou Zuzanou, ktorá nám tieto unikátne cestovateľské trasy pripravila pre CK Satur v spolupráci s uznávaným ajurvédickým lekárom Dr. Venugopalom. Zuzana odpovie na otázky: „Čo je ajurvéda? Ako je táto prastará veda o živote a tradičný indický medicínsky systém spojený s moderným životom - so zdravím a liečením, jógou a meditáciou, kultúrou a mýtmi, prírodou, astrológiou a históriou?“ Predstaví nám „Spirituálnu cestu južnou Indiou“, ktorá je inšpirovaná védskou astrológiou a zavedie vás k prastarým neznámym chrámom zasväteným deviatim planétam, ktorých súčasťou je aj „Knižnica palmových listov“, kde vraj má každý z nás napísaný svoj osud. Chceli by ste ho poznať?Zabezpečte si včas rezerváciu miesta


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našom webe.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness