Cestokino v Panta Rhei Košice: téma Petrohrad

Cestokino

         
PREMIETAJÚCI:       Gabika Sutorisová
TÉMA:       Petrohrad
TERMÍN:       6. apríl (štvrtok) o 18:15 hod. v PANTA RHEI, Košice
VSTUPNÉ:       ZDARMA
         

GABIKA SUTORISOVÁ
Stálica saturáckeho tímu, ktorá pripravila cesty na mieru do celého sveta už stovkám spokojných cestovateľov. Sprievodcovská práca jej učarovala už ako študentke a pravidelne sa k nej vracia: sprevádza našich turistov po Petrohrade.

PETROHRAD

Druhé najväčšie mesto Ruska, v ktorom sa veľkosť spája s mondénnosťou a nádherou. Nie darmo patrí Petrohrad pre svoje pamiatky do zoznamu svetových klenotov UNESCO. Ermitáž, Petrodvorec, Puškino, Smoľnyj, Nevu, otváranie mostov, mačka na prechádzke v chráme sv. Petra a Pavla, katedrály - každá inak očarujúca. Prechádzky po uliciach s domami, kde žili najznámejší ruskí spisovatelia, ktoré sa spomínajú v ich poviedkach a románoch či sú osudne spojené s ich životom (a smrťou). Mesto, ktoré dal postaviť osvietený panovník Peter Veľký, očarí na každom kroku a treba ho uzrieť aj za hranicami centra. Prečo sa tam vybrať v júni? Letecky, autobusom alebo loďou?


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness