Cestokino v Panta Rhei Bratislava: téma Chorvátsko

Cestokino

         
PREMIETAJÚCI:       Daniela Popovičová
TÉMA:       Chorvátsko - Zadar perla Dalmácie
TERMÍN:       3. máj (streda) o 17:30 h
KDE:       PANTA RHEI, Poštová - Bratislava (Vysoká ulica 2)
VSTUPNÉ:       ZDARMA
         

DANIELA POPOVIČOVÁ
Vyštudovala filmovú školu v Čimelicích odbor produkcia, v „zrelom veku“ si doplnila vzdelanie na Univerzite Komenského v Bratislave o Dejiny umenia. Túlavé topánky, radosť z prekonávania cestovateľských prekážok, adrenalín ako korenie života a túžba po objavovaní ju nasmerovalo až k profesionálnemu sprevádzaniu turistov.

ZADAR - PERLA DALMÁCIE

Dobro došli – alebo Vitajte v Severrnej Dalmácii, kde budete cestovať nielen priestorom, ale aj časom. Nikde inde nemôžete vkročiť do najmenšej katedrály na svete, do kostola svätého Kríža v meste Nin, predtým ako prejdete cez najväčšie rímske fórum na tomto jadranskom pobreží. Za zvukov morského organu – architektonického zázraku zadarského pobrežia, z ktorého, ako to raz povedal slávny Alfred Hitchcock, možno sledovať najkrajší západ slnka. S kúskom pažského ovčieho syra a pohárikom svetoznámeho Maraskína – dezertného likéru z domácej višne maraska sa uvoľnite a vychutnávajte si hojnosť požehnaných darov a plodov zeme neopakovateľných inšpirácií. Oblasť zadarského regiónu so svojím centrom v tritisícročnom Zadare A ak vám ani to nestačí, poprechádzame sa po starobilých uličkách mesta Šibenik. Paleta fariem šibenského regiónu je výnimočná a jedinečná na svete.Zabezpečte si včas rezerváciu miesta


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našom webe.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness