Cestokino v Panta Rhei Banská Bystrica: téma Mexiko a Kuba

Satur cestovatelské premietania sprievodcov v Panta Rhei po celom Slovensku

         
PREMIETAJÚCI:       Lucia Kulfasová
TÉMA:       Mexiko a Kuba
TERMÍN:       13. jún (utorok) o 17:30 hod. v PANTA RHEI, Banská Bystrica
VSTUPNÉ:       ZDARMA
         

LUCIA KULFASOVÁ
Svetobežník, cestovateľ hľadajúci vedomosti a poznanie sveta. Milovníčka kultúry, antických stavieb a ruín, fascinujú ju všetky staré „poklady“ sveta a jeho krásy. Jej cesty nie sú o pretekoch, čo najviac vidieť, ale o spôsobe ako sa učiť niečo hodnotné, bez ohľadu na to, kde je a čo robí. Vyštudovala Európske kultúrne štúdie so zameraním na jazyky a kultúrnu diplomaciu.

MEXIKO A KUBA

Mexiko je krajina plná kontrastov, ktoré sú badateľné po celej krajine. My sa vyberieme obdivovať krásy yukatánskych historických stavieb v Chicen Itzá a v Uxmale a poodhalíme ich dávne mayské tajomstvá. Nahliadneme aj do nádherného prírodného parku Xcaret, ktorý má nezabudnuteľnú atmosféru. Prejdeme sa po pláži v Cancune a v Playa del Carmen. Na Kube nás privíta salsa a v Havane uličky plné prekvapení. V Pinar del Rio uvidíme pradávne mogoty a tabakové plantáže. Mesto Cienfuego iste očarí svojím francúzskym šarmom a Trinidad malebnými uličkami nad Karibským morom. A samozrejme Varadero...Zabezpečte si včas rezerváciu miesta


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness