Cestokino

Taliansko

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je v piatok od 07:00 - 19:00 h 2 € / 1 hodina a v sobotu zdarma.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Premietajúci a téma premietania

Roman Lipták - sprievodca CK SATUR

Roman Lipták

Cestovanie je pre neho spôsob ako viac spoznať samého seba. Najprv sa mu všetko vonku zdalo lepšie ako doma/vnútri. Až neskôr zistil, že môžeme byť hrdí na to, čo máme doma a zároveň môžeme pracovať na tom, s čím nie sme spokojní. Cestoval aj kvôli tomu, aby našiel tú najlepšiu zábavu, plnil si sny, alebo ako sa zvykne - našiel samého seba v Indii. No teraz už vie, že cestovať nemusí kvôli niečomu, môže cestovať len tak. Upozornenie: Cestovanie je vysoko návykové.

 
Taliansko Manarola

Taliansko

Taliansko nie je len pizza a spaghetti, Rím a Benátky. Ako naozaj spoznať a uziť si Apeninský polostrov? Čo skrývajú menej známe kúty tejto krajiny. Čo ochutnať a ako sa rukami dohovoriť v krajine tisícich tvárí.

 

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Talianska.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR