Cestokino

Srí Lanka

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je v piatok od 07:00 - 19:00 h 2 € / 1 hodina a v sobotu zdarma.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Premietajúci a téma premietania

Marcel Šmátrala

Študoval škadinavistiku a je dokonalý znalec nielen severu Európy, ale aj všetkých končín sveta. Sála z neho nadšenie pre cestovanie a nenútený zmysel pre humor. Okrem histórie a faktov sa od neho dozviete tie najväčšie „pikošky“ z navštívených miest. Venuje sa sprevádzaniu poznávacích zájazdov a kdekoľvek ho vysadíte, nestratí sa, lebo verte či neverte, ale Marcel sa dohovorí až v 14 európskych jazykoch.

 
Sri Lanka, Marcel Šmátrala - Cestokino

Srí Lanka

Ostrovná krajina, len o čosi väčšia ako Slovensko, v ktorej sa snúbia na tak malom priestore prirodné krásy, kultúrne, náboženské pamätihodnosti s nádhernými piesočnými plážami a neporušeným tropickým pralesom. Navštívime nádherné národné parky, kde žije množstvo chránených druhov zvierat, vrátane slonov v ich prirodzenom prostredí. Krajina ponúka úžasné pohľady na vodopády a stráne svahov pokryté nekonečnými čajovníkovými plantážami, kde sa vyrába ten najlepší čaj na svete - cejlónsky čaj.

 
 

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR na Srí Lanku.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR