Cestokino

Austrália

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je 2 €/hodina od 07:00 - 19:00 h.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Sprievodca CK SATUR Patrik Dekan

Patrik Dekan

Odborník, ktorý sprevádza klientov na cestách už 14 rokov. Špecialista na destinácie severnej Európy a Islandu, znalec aj oblastí západnej Kanady, Madeiry, Škótska a krajín Ázie.

Satur Cestokino na tému Austrália

Austrália

Austrália je síce najmenším kontinentom, ale zároveň je aj ohromne veľkou krajinou. Krajinou protikladov s nepredstaviteľným množstvom prírodných krás. Má tri časové a niekoľko klimatických pásiem, vďaka ktorým nájdeme na jej území veľmi rôznorodú krajinu - od horúcich červených púští po zelené tropické dažďové pralesy a od piesočných pláží až po snehom pokryté vrcholky hôr.

Jej prírodnú krásu dopĺňajú moderné metropoly ako Sydney a Melbourne ponúkajúce všetky pôžitky mestského života. Avšak v ich blízkom okolí môžete vyraziť do niektorého z národných parkov. Pozrieme sa na najväčšie austrálske zaujímavosti: metropolitné oblasti, dramatické vnútrozemie, národné parky a prímorské letoviská, vyskúšame potápanie u Veľkého bariérového útesu, ochutnáme svetoznáme austrálske vína, zoznámime sa s miestnou kultúrou, mytológiou pôvodných obyvateľov, trestaneckou a zlatokopeckou históriou, aj plážovým svetom surferov.

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Austrálie.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR