Cestokino: O lodi na lodi

Cestokino

         
Ppremietajúci:       Hanka Šušlová
Téma:       O lodi na lodi
Termín:       11. október (utorok) o 18:15 hod. na Dunaji na lodi Žilina, pontón P - 40
Vstupné:       2 €
         

HANKA ŠUŠLOVÁ
Právnička, ktorá sa s nadšením priúča fungovaniu cestovného ruchu v CK Satur a z času na čas sa vyberie sprevádzať klientov trebárs aj na výletnú loď. Zážitky, o ktoré sa podelí má teda priamo z praxe.

O LODI NA LODI
Aj vy ste radi pozerávali seriál "Loď lásky" a vždy s údivom obkukávate obrovitánske výletné lode ukotvené v krásnych prístavných mestách? Ak vás zaujíma, ako taká dovolenka a život na výletnej lodi vyzerá, čo všetko stihne človek pri tomto type dovolenky vidieť, čo sa na takej lodi dá robiť, či sa výletná loď hojdá a cítite vlny, ako vyzerajú kajuty a aké sú výhody a nevýhody plavieb na výletných lodiach, prídite si vypočuť Hanku. Pozrieme sa spolu na výletnú loď, zájdeme si do francúzskeho Marseille, španielskej Ibizi a talianskeho mesta Pisa. Premiérovo túto jeseň prezentujeme na lodi na našom krásnom Dunaji! Tešíme sa na Vás!


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness