Cestokino - Maroko

Maroko

         
PREMIETAJÚCI:       Juraj Okál
TÉMA:       Maroko - krajina zapadajúceho slnka
TERMÍN:       10. november (utorok) o 18:15 hod. v Cinema City Polus, Bratislava
VSTUPNÉ:       2 €
         

 

 
JURAJ OKÁL
Juraj pôsobí na Blízkom Východe od roku 2005 a za ten čas sa mu podarilo do hĺbky preniknúť do miestnej kultúry, náboženstiev aj jazyka. Izrael, Egypt či Jordánsko sú jeho srdcové záležitosti a o svoje poznatky sa so všetkými vždy rád podelí. Vďaka dlhoročnej spolupráci s renomovanými licencovanými izraelskými sprievodcami sa mu podarilo dopracovať k informáciám, o ktorých bežné literárne zdroje mlčia.

MAROKO - KRAJINA ZAPADAJÚCEHO SLNKA
Krajinu, známu rôznorodou zmesou Orientu s nádhernou drsnou prírodou, skrášľuje neodmysliteľná panoráma majestátnych hôr s končiarmi pokrytými snehom. Patríte k milovníkom kultúry siahajúcej až do dôb Féničanov, radi sa necháte opantať vôňou korenín na tradičnom arabskom trhovisku, ste obdivovateľom majestátnych červených hôr a historicky známych kráľovských miest? Pozývame Vás do Maroka, úžasnej krajiny, ktorá možno bola dejiskom rozprávok 1001 noci.


Ak chcete informácie o aktualitách Cestovateľského kina dostávať pravidelne emailom, napíšte na cestokino@ba.satur.sk alebo sa zaregistrujte k odoberaniu newslettra na našej web stránke www.satur.sk.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness