Cestokino

Perly Karibiku na luxusnej výletnej lodi

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je 2 €/hodina od 07:00 - 19:00 h.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Marcel Šmátrala

Študoval škadinavistiku a je dokonalý znalec nielen severu Európy, ale aj všetkých končín sveta. Sála z neho nadšenie pre cestovanie a nenútený zmysel pre humor. Okrem histórie a faktov sa od neho dozviete tie najväčšie „pikošky“ z navštívených miest. Venuje sa sprevádzaniu poznávacích zájazdov a kdekoľvek ho vysadíte, nestratí sa, lebo verte či neverte, ale Marcel sa dohovorí až v 14 európskych jazykoch.

Perly Karibiku na luxusnej výletnej lodi

Plavbu začíname v Dominánskej republike, po dvoch nociach strávených na Punta Cana sa nalodíme v La Romane, oddýchneme si na plážach ostrova Catalina Island, navštívime nedotknutý prales či scénickú úzkorozchodnú železnicu na Sv. Kryštofe, zastavíme sa na najkrajšej pláži našej planéty na ostrove Antigua, ponúkajúcemu na každý deň v roku inú pláž, očarí nás pravý francúzsky šarm Martiniku so sopkou Mt. Pelée - skazou mesta St. Pierre, hlavným mestom Fort de France, či botanickou záhradou Jardin de Balata), Guadeloupe s národným parkom, vodopádmi či akváriom a sv. Martina, kde ochutnáme pravý guavový likér a vyskúšame si na vlastnej koži štartovanie lietadla na letisku Princezny Juliany.

Vyberte si z ponuky plavieb so slovenským sprievodcom CK SATUR:

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands