Cestokino

Faerské ostrovy

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je 2 €/hodina od 07:00 - 19:00 h.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Marcel Šmátrala sprievodca CK SATUR

Marcel Šmátrala

Študoval škadinavistiku a je dokonalý znalec nielen severu Európy, ale aj všetkých končín sveta. Sála z neho nadšenie pre cestovanie a nenútený zmysel pre humor. Okrem histórie a faktov sa od neho dozviete tie najväčšie „pikošky“ z navštívených miest. Venuje sa sprevádzaniu poznávacích zájazdov a kdekoľvek ho vysadíte, nestratí sa, lebo verte či neverte, ale Marcel sa dohovorí až v 14 európskych jazykoch.

Faerské ostrovy - miesto, kde počuť ticho

Ovčie ostrovy, ktoré sa nachádzajú medzi Škótskom a Islandom. Aké sú? Neprebádané, nedotknuté a ponúkajúce tie najúchvatnejšie prírodné scenérie a výhľady na Atlantik. Navštívime spolu ostrovy Eysturoy, Streymoy, Bardoy, Vágar a najmalebnejší a najzápadnejší ostrov Mykines. Viete že, podľa mnohých práve tu sa dá zažiť jedna z najkrajších plavieb na našej planéte – plavba okolo útesov Vestmana? Povieme si aké sú poznávacie zájazdy na Faerských ostrovoch a čo počas nich uvidíte.

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Škandinávie.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR