Cestokino

Kolumbia

Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

Kapacita miest je obmedzená. Online rezervácie majú prednosť, ale je nutné dostaviť sa minimálne 5 min pred začiatkom premietania.

Parkovanie je možné na parkoviskách za Slovnaft pumpou na uliciach Americké námestie 1 a Floriánske námestie 1. Poplatok za parkovanie je v piatok od 07:00 - 19:00 h 2 € / 1 hodina a v sobotu zdarma.

Od dopravných uzlov Blumentál, Americké námestie, Obchodná ulica, Kollárovo námestie ste tam za 3 minúty chôdze.

Rezerváciou miesta súhlasím s pravidlami ochrany osobnych údajov.

Premietajúci a téma premietania

Filip Gelačík

Na Slovensku alebo na cestách je Filip človek s potrebou pohybu a poznávania. Žil vo viacerých krajinách Európy a v USA. Nielen na cestách sa veľa pýta, rád sa okúpe v zime, zabehá si bosý, skoro vstáva, spoznáva, ochutnáva a užíva si pocit z neznámeho.

 
Kambodža - Juraj Kordík - Cestokino

Kolumbia

Magická zahmlená príroda v pohorí Ánd, až brutálne divoká história, pobrežie, pamiatky po predkolumbovských civilizáciách, o ktorých sa vie tak málo. Ľudia slušní, zdvorilí, presní až má človek pocit, že je v nejakej inej Južnej Amerike. Áno, takto som sa rozhodol túto časť sveta nazývať - iná Južná Amerika. Veľké mestá vedia byť živé, malé dedinky tak tiché. Sú oblasti, kde cestovný ruch takmer neexistuje a turistov nestretnete ani v priebehu pár dní.

Vyberte si z ponuky poznávacích zájazdov CK SATUR do Kolumbie.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR